Forum
Hello!
Sem Zala(Fashion star).Zdaj sem se odločila da napišem mojo 1 zgodbo,ki se imenuje:Winter,Spring,Summer,Friends and my first love:3
Upam da jo boste brali in v njej uživali.
Bom pa kar začela(opis oseb in slike):
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hellou!
Sem Kerti Pahk.

.Stara sem 14 let.Živim na Norveškem.V majhni vasici,bolj natančno v ulici ob cesti.
In sicer v majhni hiški,ki je za mene mamo,atija in sestro čisto dovolj.

Imam svojo sobo.ki imam v njej mir in se lahko učim.Ampak ne mislite da sem piflarka,ker jaz te osebe sovražim.No to je moja soba:

Imam mojo najboljšo prijateljico po imenu Kayla Hadlington.Stara je 15 let in je zelo zabavna,nora in prijazna.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moji sestri pa je ime Amanda Brooke.

Ona je piflarka zato je pravo nasprotje od mene.Za njo je vse na svetu oblačila,knjige in denar!
Jaz jo sovražim in bi jo tak vsekala,ker me nonstop zajebava in guši!!Ampak učasih pa še je kar uredu in zabavna.Hehe...
Ima rada pse in ji ga je mama tudi omogočila.To je njen pes.Ime mu je Knjiga:

Moja mama je Kim Kardashian.

Je uspešna igralka.In je zelo vredu mama,ampak vseeno me včasih guši tak kot sestra.
Moj ata je Brad Pitt.

Je tudi igralec.On pa nič ne guši.pa me vedno zajebava pa take.Pa če pridem domov z kako slabo oceno on se samo smeji pa me zajebava.
5 nextov pa bom nadaljevala:3

boš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. december 2011
nexxtt.!!!!!!!!!!!!
09. december 2011
u47197
u47197
Next
09. december 2011
u67150
u67150
NEXTIIIII
09. december 2011
neeextt
09. december 2011
u65910
u65910
next..!
09. december 2011
neext
09. december 2011
neext
09. december 2011
Driin,driin je zazvonila budilka.Vstanem in se vlečem kot megla.Komaj se oblečem:

Mama se zadere:
Kertiiii...Počitnice sooo!!!!
Jaz: Zderem se da grem nazaj spat.
Mama: (prileti v sobo in reče)Gremo na potovanje na havaje!!!
Jaz: Haha.Čaki mall.Ne grem brez Kayle.
Mama: No potem pa jo poklici,lahko gre zraven.
Jaz: Mami skočim v objem in jo poljubčkam.
Ko sem že na stopnicah se zaderem:,,Hvala!!"Vzamem telefon in pokličem številko:051-337-985.Takoj se mi oglasi.Najin pogovor:
Kayla:Hallo
Jazpakiraj kovčke!!!Z nami greš na havaje!!!
Kayla:Kaj si ti malo noora???Res lahko grem???
Jaz:Ja valda.Čez 3 ure te poberemo.Sabo si vzami 400 eurov.Drugo ti pa bomo mi plačali.
Kayla:Haha...Rem pakirat..Se vidimo čez 3 ure...
Spakiram stvari v kovček.Vzamem si 6 majic,4 hlače in spodnja perila.I tudi nakit ter toaletno torbico.
Moj kovček:

Mama reče:Gremo v avto in po Kaylo.
Pozvonim na njej zvonček in se prikaže v lepi obleki:

Odpeljemo se na letališče.Tam vidim...

6 nextov in nadaljujem!!!!
11. december 2011
u15702
u15702
next
16. december 2011
u15702
u15702
next
16. december 2011
NEXTTT
16. december 2011
u15702
u15702
next
16. december 2011
u60408
u60408
next =)
16. december 2011
u20311
u20311
next!
16. december 2011
Tam vidim sanjskega fanta.Mislila sem si da je iz naše šole.Bila sem v sanjah in prišel je do mene in me prijel za roko.V glavi sem si mislila fag,videl me je...
To je bil on:

Pogovor: J-jaz L-liam
L:Hej! Kerti...
J:Haj Liam...
L:Kam si namenjena?
J:Na havaje gremo z družino in najboljšo prijateljico Kaylo.
L:Aha.Torej se srečamo...Se že veselim...
J:Haha...Jaz tudi(Smeh)
L:Adijo! Se vidimo.
J:Ja...Adijo!!!
Gremo po karte in kot zadnji prihitimo na letalo.Vsedemo se in z Kaylo odpreva vsaka svoj prenosnik.

Potem vzletimo in se vozimo 12 ur.Prispemo na letališče in se z avtobusom odpeljemo do naše hiše,ki bomo v njej prebivali 2 tedna.To je ta hiša:

Vselimo se ter se vržemo v bazen.Da bi si odpočili...In ko uživamo pozvoni...

Rabim 4 nexte pa nadaljujem...
16. december 2011
u60408
u60408
next dobra zgodbica

če kdo hoče lahko še prebere mojo

http://www.igre123.com/forum/tema/love-story-bozicna-romanca/25950/1
16. december 2011
u65910
u65910
next
17. december 2011