Forum
u91970
u91970
no, to je nova tema, na katero bom še enkrat napisala mojo zgodbico :3 beri ! ;3

"Melanie, pridi, vprašana si," me je poklical učitelj za zgodovino. Stopila sem k tabli in mu oddala zvezek. Začutila sem kako hitro mi utripa srce. Bala sem se vprašanj. Kaj, če ne bom znala? Kaj bo rekla, če me vpraša tako, da ne bom znala?

Kmalu sem si oddahnila, saj sem skoraj vse znala. Potem pa se mi je zataknilo. Sem vedela, da se mi bo! Srce mi je začelo hitreje in močneje biti. Postajalo mi je vroče in zelo sem se potila. Kaj če domov prinesem štirico? Mami me bo ubila! Moja mama želi, da imam vse zaključeno pet.

Tuhtala sem in tuhtala. Poglobila sem se v misli, ki so mi kmalu zašle na drugo temo. Jordan. Popoln fant iz šole. Vse punce so nore nanj. Res. Med njimi sem tudi jaz. Imela sem zelo lepe misli in nisem se zavedala, da sem pred tablo-vprašana.

Moje lepe misli je prekinil šolski zvonec. "Usedi se," mi je rekel učitelj in pogledal na stol v zadnji vrsti, ki je tiho čakal name. Kako? Kako je lahko že konec ure? Celo uro je spraševal samo mene? Jaz pa sem bila zatopljena v moje misli?

Učitelj je začel razlagati: "Prvo vprašanje si znala za pet, drugo in tretje tudi, četrto je bilo za štiri, peto spet za pet... Ampak šesto. Razočarala si me Melanie..."
14. maj 2012
p dej kar use naenkrat plz :3
14. maj 2012
u91970
u91970
nevem če bo poslal.. pa tko bom nove bralce maybe dobila :33
14. maj 2012
kk
14. maj 2012
u89666
u89666
next ; 3