Forum
Heej..! Hana tukej spet. Ja, admin je zbrisu prejšno temo, pa se mi je opraviču. In ker sm mela kr neki bralcov, sem se odločla da nadaljujem. Inja, spremenila sm zadn del..:
"Objela sva se," sem sramežljivo rekla. "Melanie, pa saj to je super!" je bila navdušena. Jaz sem samo zavzdihnila in rekla: "Bi bilo. Če se ne bi tako končalo kot se je..." "Povej, poveeej!" je bila neučakana. "Prišla je njegova družba in me je podil, tako kot zmeraj. Začel se je pačiti in me odganjati," sem ji povedala. "Ah, škoda." Objela me je. "In drugače? Še kaj novega?"

Joj, ne. Na to vprašanje nisem želela odgovoriti. Namreč, Tia je (bila) neskončno zaljubljena v Johna Kerreja. Ta pa je umrl v požaru. Na žalost sem ji morala vse povedati. Planila je v jok, nisem je mogla potolažiti. Jokala je v mojem objemu. In tudi jaz sem jokala, ker če je moja najboljša prijateljica žalostna, sem tudi jaz.

Nekako sem jo pomirila potem pa sva odšle proti šoli. Pred vhodom je stal Jordan z njegovo 'tolpo'.
Kar naenkrat so se vsi začeli glasno smejati. Seveda nama z Tio. Povesili sva glavo, jaz pa sem izpod čela pogledala Jordana. Ni se smejal. Gledal me je s tistimi njegovimi modrimi očmi. Mislim, da se mi je z očmi opravičeval. Opravičeval tega, da se nama smejijo.
Ko sva prišli do razreda sva se usedli na klopco. Tia je imela še vedno solzne oči. ''V redu bo, čas celi rane,'' sem ji rekla. ''Ne, ne bo! Ne veš kako je, če izgubiš svojo ljubezen!'' Res je, ne vem.

Next..? ♥
25. marec 2012
u84640
u84640
nextttt valda c: ♥
25. marec 2012
u81763
u81763
Nexty pikuš in lepo, da si nazaj!!!!
25. marec 2012
neeexttt
25. marec 2012
next :3
25. marec 2012
Neextt! To je bla najbolša tema in sovražim admina ker jo je zbrisu! < 3
25. marec 2012
Hvala, ker ste šle brat. Nexxtam ko nardim use za šolo.. -.-'
25. marec 2012
u81763
u81763
To bo bilo...nasledn teden!Hahaha!!!Fora!!!!!!
+Nexty!!!!
25. marec 2012
u58203
u58203
next!
25. marec 2012
u79706
u79706
Nadaljuj!!
25. marec 2012
Neextt!! < 3
25. marec 2012
u83715
u83715
next
26. marec 2012
u84111
u84111
next
27. marec 2012
joj, sorite ker nism dala, učeri trening, pa učenje pa pozn sm iz šole pršla, dons pa takoj iz šole na b-day pa u trgovino, zdele domou pršla.. :'/ soriteeee..

jutr zagotou dobite 100% !
27. marec 2012
next
28. marec 2012
u81763
u81763
No upam, da bom hmal c:!!!
Pa eden Biiiig Next!!!!!
28. marec 2012
okeej, zdej sm bla pr sošolki, zdej mam pa čas, tko da next :3

Pomirila sem jo, potem pa je prišla učitejica. Vsi smo zdrveli v razred, potem pa je začela učiteljica razlagati... Blablabla. Tia je med poukom jokala... Prav smili se mi. Jaz bi naredila samomor, če bi Jordan umrl. Oh, niti pomisliti ne morem.

Pouk je mineval počasi, zdelo se mi je, da so kazalci na uri zaostajali. Ampak potem je bilo le konec. Po pouku sem šla k Tii. Na omari v sobi je imela prilepljeno sliko Johna. "Ne glej," mi je rekla, z roko pokrila sliko, jo odtrgala in dala v predal njene nočne omarice.

"Mora biti grazno," sem ji rekla in upala, da jo bom s tem pomirila. Ni bilo tako. Planila je še v večji jok. "Ah, Tia. Vredu bo. Sčasoma," je rekla sama sebi.

Potem sva odšle na internet in sicer na Facebook. Tia je v iskalnik odtipkala 'john kerre' in kliknila. Prišla je na njegov profil. Njegova zadnja objava, je bila o zabavi. "Joj, tako se je veselil," je rekla in po licih ji je stekla reka solz. Dobesedno reka. "Ja.. Ampak Tia, poglej svetlo plat! John je zdaj na lepšem, zagotovo. Če verjameš v posledno življenje, ga boš zagotovo še videla. Jaz verjamem," sem ji rekla.

"I hope so," je rekla in se nasmehnila. Prisiljeno. "Čutim ga še v sebi, čutim. Vidim njegov obraz, njegove zadnje objave na Facebook-u, preprosto vse. Čutim ga, čutim na skrivaj. Kot da se ne želi pokazati svetu, da ostaja le še v meni."

Next..? ♥
28. marec 2012
neeexttt
28. marec 2012
Neexšt.! ♥*
28. marec 2012
upssssi. tm je : 'prišla *učiteljica' in 'mora biti *grozno'
28. marec 2012
next
28. marec 2012
u79706
u79706
Next!!
29. marec 2012
Next !

Pogledala sem na uro. "Tia, na trening moram. Oprosti, ker ne bom ostala s tabo," sem ji rekla, jo objela in odšla.

Trening je minil hitro. Katy pa ni bilo. Po treningu sem jo poklicala. "Ja?" se je oglasila. "Zakaj te ni blo na treningu? Kaj delaš?" sem ji postavljala vprašanja. "Sedim na kavču in se redim z čipsom," je rekla.

"Kaj je blo?" sem jo vprašala. "Puccija so uspavali," planila je v jok. Ah, smili se mi. Imela ga je 7 let, potem pa to... Prekinila je. Razumem jo. No, tudi meni je poginila žival ko je bila stara 7 let.

Ko sem prišla domov je bilo že kar pozno. Šla sem delati domačo nalogo in potem sem se učila. Bila sem tako utrujena, da sem zaspala.

Zjutraj me je zbudila budilka. Imela sem preduro. Upam, da bo Jordan pred razredom...

Next..? ♥
31. marec 2012
neeeext, daljše nexte prosim piši ^^
31. marec 2012
Uredu. Ampak skor noben ne bere odkar mam novo temo :'/
31. marec 2012
sej bo ^.^ sam linke pošili usem pa bo C: tko sm tut jz bralce dobila. ^^
31. marec 2012
u83715
u83715
Next
01. april 2012
u85357
u85357
next< 3
01. april 2012
joj, a lahko usaj preberete, pa pol napišete, da nej nextam ? ker bi rada mela prave bralce in je to čist nemogoče, da v 5 sekundah prebereš dva nexta, ki pa nista kratka :/
01. april 2012
ti bom jz mal uglaševala temo k je zakon! sam tisti k prej niso bral tut zej nebojo mogl :'(
01. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg