Forum
u74703
u74703
Sem Lili in živim v Los Angelesu.Danes je petek in to petek pred zimskimi počitnicami.Juhuuuu.Vsa vesele sem se vrnila iz šole prišla sem domov iz šole in tam me je že čakala mama. Vprašala sem cjo zakaj je tako zgodaj doma in povedala mi je, da mi je oče umrl v prometni nesreči. Pogledala sem jo in solze so se mi ulile.stekla sem gor , se zakelnila in jokala.Pogledala sem čez okno. Snežike so umirjeno padale in zaljubljenci so hodili po mestu in se držali za roke.Poklicala sem Liama in Medy.Moja naiboljša prijatelja sta in vedno me znata potolažiti.Dobili smo se pri našem skrivnem kotičku.Povedala sem jima vse in spet zajokala.Naenkrat pa smo zaslišali zvok kitare.Pogledala sem pod drevo in tam je sedel najlepši fant,ki sem jih kdajkoli videla.Medy in Liam sta rekla, da raje gresta.fanta sem nekaj časa opazovala nato pa stopila do njega in ga ogovorila:
F=fant J=jaz

J=Hay
F=Oo nisem vedel da še kdo pozna to skrivnostno mesto
J=ja jaz tudi ne
F=in kako ti je ime? Jas sem Alex.
(oo Alex.Koako lepo ime)
J=Jas sem Lili.
F=Lepo in zakaj si tko zelo žalostna?
J=Danes mi je očka umrl
F=O oprosti nisem vedel.Moje sožalje.
J=Ja saj je ok.
F=Pridi ju3 sem ob 16.00.Adijo

Šel je in jas sem šla domov.Objela sem mamo in, ker je bila ura že 18.00 sem šla spat.Nasljedni dan sem se zbudila ob 11.00.Ob 15.30 sem odšla in tja prišla sem točno ob 16.00.tam me je že čakal Alex in........

SLIKICE:
Lili

Medy

Liam

Alex

12. februar 2012
next
12. februar 2012
next
12. februar 2012
u76469
u76469
fakof bijač.
12. februar 2012
u74894
u74894
next
12. februar 2012
neext
24. februar 2012
u74703
u74703
Tam me je že čakal Alex in v roki je imel list papirja in njegovo kitaro.Zapel mi je najlepšo pesem, ki sem jih kdajkoli slišala in rekel, da jo je napisal le zame.Vprašala sem ga koliko je star in povedal mi je, da 14 in da so se sem preselili šele prejšni teden.Povedal mi je tudi, da bo hodil na isto šolo kot jaz in ne boste vrjeli.Tudi v isti razred!!!!!!!!!Bila sem zelo vesela.Prijel me je za roko in odšla sva po mestu.Sedaj sem bila ena izmed zaljubljencev v mestu.Srečala sva Liama in Medy in skuaj smo odšli na čaj.Ko smo ga pili, sem na Medyni roki opazila ime.Bolj natančno sem pogledala in pisalo je Liam! Pogledala sem še na Liamovo roko in tam je pisalo: Medy. Vprašala sem ju če hodita in oba sta nekoliko zardela in prikimala. Z Alexom sva bila zelo vesela za njiju in ravno sredi tega veselja me je Klicala mama. Pogovor:
M= Živjo Lili!
L= Heey mami kaj bo dobrega?
M= Nevem če ti bo všeč, toda seliva se.
L= Kaaaaaaaaj!!!!!!??????
M= Ja Lili v tem mestu ne zdržim več odkar je umrl tvoj očka. Seliva se po počitnicah in še to Lili poslovi se od prijateljev in reci, da jih boš kasneje poklicala, ker greva na ogled hiše.
L= Ampak mama....
M= Nič ampak. Čez 30.min moraš biti doma.Jasno?
L = Ja mama.Adijo
M= adijo Lili
to sem povedala prijateljem in vsi smo bili zelo žalostni. Poslovila sem se od Liama inMedy, ter kakor mi je mama naročila rekla, da ju bom poklicala kasneje. Alex me je pospremil domov in mi pred hišo tiho rekel:

A= Poskusi jo prepričati prosim.
L= Ja, bom.

še poljubil me je in odšel. Ko sem prišla notri sem zagledala.....

3-4 nexte rabim
25. februar 2012
u74926
u74926
next
25. februar 2012
next
NeeexT
NEXšT

evo ti jih 4
25. februar 2012
u74703