Forum

Moja zgodba se začne nekega sneženega jutra,ko je spet treba v šolo. Budilka je "pela" Biberjevo pesem Mistletoe,ki me je takoj zbudila. Takoj,ko sem odprla oči sem pomislila nanj. No,ne na Justina ampak na Jeana. Fanta iz tretjega letnika,ki mi že celo jesen in zimo "skače" po glavi in mi ne pusti niti spati kot je treba. Skratka vstala sem in se pogledala v ogledalo. Moj obraz je bil kot vedno lep in čist brez vsakršnih mozoljev in podobnega in moje oči so rahlo izstopale. Bile so modre barve. Ne kot nebo,ne kot morje ampak nekaj kar ni imel vsak. Bile so take,da mi je še Rose včasih zavidala nad njimi,saj ona ni imela takih. Rose je moja najboljša prijateljica,že od rojstva je tako. Rodili sva se na isti datum,le mesec je bil drugi. Ona je bila rojena pozimi,jaz pa poleti. Skupaj sva hodili tudi v šolo in kot zanalašč pristali v istem razredu in v isti klopi,ki sva jo tako izpisali,da ji niti brušenje ni pomagalo. Na njej sva pisali različne verze pesmi in Rose večkrat tudi svoje simpatije in fante. Jaz sem bila po naravi bolj sramežljiva vendar je bila le ena stvar,ki naju je močno,zelo močno odaljevala. Ona je bila bogata,jaz pa ne. No nisem bila revna a toliko kot ona le nisem imela.

Šlikcee:

Quinn(jst)

Sarah Rose (najboljša prijateljica)

NeeexT?

Pišeeve skupi s prjatlco tko d bo en deeu ona napisala. En deeu paa jst. Zlo bom vesela vaših pohval pa tudi kritik da je treba kaj popravit prosim pa samo da se ne žali. Hwaalaa.

Ti je zgodbica všeeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. oktober 2011
NeeexT!!!
21. oktober 2011
u60429
u60429
Neeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. oktober 2011
nextttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *__*
nexti pikiča!!!!< 3
22. oktober 2011
u61785
u61785
nextiiii
22. oktober 2011
u60375
u60375
next :*
22. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. oktober 2011
Že spet ta trapasta budilka. Nejevoljno vstanem, zazeham in s skuštranimi lasmi odkorakam do kopalnice. Pobrskam po predalih in ven potegnem majhno toaletno torbico s poslikavo majhnih kužkov, res srčkano. Ven potegnem puder si ga nanesem na prst in vtrem v koren nosu lica in čelo. Si z maskaro ojačam trepalnice, z črnim črtalom naredim črto pri očesu in z jagodnim sijajem premažem ustnice. Tako, pa sem.

Odidem dol in kjer že imam pripravljen zajtrk vljudno se zahvalim Marii, naši služkinji, in ošinem listek prilepljen na hladilniku. ''Srčica, bodi pridna. Imam eno-tedensko službeno potovanje, pazi nase. Poljubček''. Čisto značilno za mami. Pride in odide. Nikoli ni imela časa zame zanjo sem le nepomembna najstnica, ne rečem, da nisem dobro preskrbljena. Pravzaprav imam vsega na pretek kar koli si lahko zamisliš le družine nimam. Moja družina je praktično le Maria, pa še ona me ne razume, in sicer zato ker ne zna angleško jaz pa neznam špansko. Pa vendar včasih ure sedim na fotelju in ji govorim, govorim o vsem ona pa le pospravlja in odkimava.

Srkam vročo kavo in šarim po mojem krožniku z jajci, ne teknejo mi ravno. Veliko bolj uživam ob črni kavi..mmm.. obožujem ta okus. ''BEEB'' prejela sem sporočilo od Quinn.
''Kava, pri tebi? xoxo'' je pisalo. Odpisala sem ji in v nekaj minutah se je že pojavila pred vhodnimi vrati. Ponudila sem ji črno kavo in zraven priložila rogljiček. Malo sva še poklepetali. To pogosto počneva sediva in se pogovarjava. Obožujem jo njeno pozitivnost,spontanost in nasmeh. Pravzaprav jo obožujem celo. Saj je moja najboljša prijateljica.
''Ej ugani kdo me je klical?'' sem prismuknjeno odvrnila in srknila še en požirek kave.
''Hm.. Tom Felton? Ne,ne čakaj.. Justin Bieber? Kaj pa .. JOHNNY DEEP?''
''Haha, ne nažalost samo Brad Pitt.. smota, Jean me je klical'' sem dejala.
''Moj Jean? Tisti Jean? On!'' je navihano odvrnila in se začela zvirati na stolu.
''Ja spraševal me je, če že imaš soplesalca za novoletni ples''.
''Innn kaj si mu odgovorila, oh ne..'' obupano si ji začela gristi nohte, ki so bili še prej urejeni.
''Seveda sem mu povedala, da te je že nekaj fantov vprašalo, vendar ne pravi'' sem ji odvrnila in po njenem nasmeh sodeč je bila dokaj zadovoljna z mojim skrivnostnim odgovorom.
''Hvala, ti'' poljubila me je na lice nato pa dokonca splaknila kavo in pograbila torbo.
Enako sem storila jaz, mudilo se nama je do šole.
----------------------------------------------------------------
NADLJUJEVA? *: < 3
22. oktober 2011
u54877
u54877
NeXtttttttttttttttttttttttttttttttt next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next ...
22. oktober 2011
NEXT!!!!!
22. oktober 2011
HwaŁaaaaaaaa Usm.!!!
Šee 5 nextou al p 4 p nadaljujeveee. ;D
22. oktober 2011
next next next next next !!!!!!!!!!!!!!!!
22. oktober 2011
u60375
u60375
wauu next (;
22. oktober 2011
u60429
u60429
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. oktober 2011
fantasično! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
22. oktober 2011
NexT
22. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. oktober 2011
u61785
u61785
nextiii
22. oktober 2011
omojbog kok nextov o: < 3 nadaljuje ŁiŁika.The.Love < 3
23. oktober 2011
u61571
u61571
next
23. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. oktober 2011
Hehe Naadaaaljujm Daaans. Hvaalaa usm k bereeteee. < 3333
23. oktober 2011
ok komi čakam
23. oktober 2011
neeeeext < 3 < 3
wuu , cool
23. oktober 2011

No,skratka. Odprla sem svojo omaro z oblačili in začela iskati kaj bi lahko oblekla. Imela sem veliko oblek,saj je moja mama modna kreatorka in velikokrat mi kar ona sešije oblačila,ki so taka kot bi jih kupila v trgovini. Nazadnje sem se odločila za kratke hlače (pod njimi sem imela žabe) in majico kratkih rokavov čez katero sem potem oblekla pulover. Na noge sem si obula svoje najkice in na ramo »vrgla« torbo. Glavo pa sem pokrila s kapo . Ko sem se spet pogledala v ogledalo sem izgledala hm…dobro.. Na hitro sem si namazala še trepalnice in ustnice potem pa odhitela v prvo nadstropje. Na kuhinjskem pultu me je že čakal zajtrk in na hitro sem ga spravila vase potem pa stekla k Rosini hiši. Pri njej sva kot vsako jutro pojedli rogljiček in popili črno kavo. Nevem zakaj je bilo temu tako a sva to delali vsak dan. Rose,ki prej ni opazila kako sem oblečena je zastal dih,ko me je zagledala s kratkimi hlačami. Ona je imela na sebi najmanj dva puloverja! Jaz pač nisem bila taka,da me je zeblo. Ko sva se potem odpravili iz njene hiše in vse njene beline (po mojem mnenju je bilo v njej vse preveč belih stvari) je začela Rose govoriti o obleki,ki jo hoče obleči na novoletno zabavo. Kot vsako leto je tudi zdaj malo pretiravala in to sem ji takoj povedala tako,da se je umirila. Do šole sva imeli zelo malo zato se nama niti ni tako mudilo sploh pa ne na Zgodovino,ki s sabo prenaša tudi najbolj tečno in zoprno profesorico. Gospo Brown. Ko sva prispeli v šolo so k meni takoj stopile še druge moje prijateljice. Vse so me začele objemati in klicati ena čez drugo,Rose pa je samo stala zraven mene in nas gledala. Žal mi je bilo,ker sama ni imela toliko prijateljev predvsem pa so tega bili krivi njeni starši. Niso ji dovolili,da se druži z vsemi in vedela sem,da to njo boli. Potem,ko sem se poslovila od prijateljic sva z Rose odšli v razred in spet v najino klop,ki je bila kot sem že rekla čisto popisana. Na njo sem zdaj jaz napisala: »I do not care if I'm not the most beautiful, important to me is that I have a heart!« Ko sem pogledala k Rose se je ona le nasmehnila.

NeeexT!?
23. oktober 2011
NeeexT
23. oktober 2011
next
23. oktober 2011
še vsaj 3 nexti*: & super next honney< 3
24. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. oktober 2011
u54877
u54877
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnext next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
24. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg