Forum
u113670
u113670
Ime mi je Emma Rider. Imam 14 let in hodim v 9. razred. jUnija bo že valeta in zdaj smo februarja. Sem ena tistih pinc, ki so lepe, a nesamozavestne, in jih zato drugi ne opazijo. v mojem razredu sta glavni fajeki NIkole in Žana. Sicer se veliko družita s fanti inn vse, ampak sta pravzaprav prav prijazni (ne vedno). Piflarska hinavka je ena NIna, ki je zlobna kot, kot,...kot,.......ah, ni primerjave. ta ženska je zahrbtna in opravljiva in vzvišena in nevm še kaj. v našem razredu, fantje gledajo samo nIkol in Žano. Js pa sm že od vrtca zaljubljena v NIka, sošolca ki je med fanti največji frajer, čeprav sploh ni lepotec, ampak ima močan kaakter. NIk me od 4 razreda dalje sploh ne opazi. jaz pa hrepenim po njem. Imam svetlo rjave lase in modre oči in dolge trepalnice, sem srednje visoka (še rastem) in sem suha in vitka.

(predstavljajte si modre oči)
Nik

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2013
u113670
u113670
Hodla sem peš domov iz šolepo klancu sem sopihala in preklinjala šolo in šolsko torbo. odločla sem se, da bom zavila med bloke, če so se na klopcah mogoče zbrale punce. ko pridem tam, so tam trije fanti, ki bi mogli met enih 19 let in moja sošoka NIka, ki je moja BFF, čeprav se ONa ne obnaša vedno tako. vidim še četrtega fanta, ki snema s telefonom. Kaj se kle dogaja??? en fant reče
-ej Nejc! primi to punco, lahkko njo stepemo, in snemamo in damo pol na you tube.
- pa itak da. dej jo ti v nos, js pa ji bom sleku hlače, da se bo še bolj osramotila.
že želim stopit na plano in jim kakšno rečt, ko zagledam iz druke smeri ''MOJEGA'' Nika.
Nik-ej, spravljajte se nad sebi enake. puste jo pr mir.
se zavzame zanjo. uhh, kok je prijazen! en fant niko brcne, da odleti v robnik in tam oblrži, hkrati drugi fant prime Nika in tretjji ga boksne v obraz.
-pusti GAAA!!!!!!
zakričim in stopim v ospredje. čisto vi obrnejo glavo vsame. stečem do nike in ji dam moj telefon.
-pokliči policijo NIka.
ji šepnem in se obrnem proti trem fantom in Niku.
NIk-dej Emma, pojdi stran, da še tebe ne poškodujejo.
js-ne, ne pustim vaju tu.
vzkliknem.
-ej, ta punca hoče batine!
vzklikne en in se odpravi proti meni,. jaz pa stečem in skočim na njega. primem ga z rokama okoli vratu, on pa izgubi ravnotežje in, pade. boksnem ga v trebuh in ga brcam v bok.
js- ok, spustite, ga, če ne še z vanma opravim!"
en fant, (tisti ki še ne drži nika) se obrne proti meni. takrat pa pride policija. v avtu mi nik reče, da sem ful pogumna. NIki se je zvilo zapestje, ampak mmi je tudi ful hvaležna. policisti zahtevajo posnetek, ki ga je snemau četrti fant. zvečer gledam TV.
napovedovalka- danes ob dveh in pol, se je banda štirih mladih fantov spravila na devetošolko NIko Lovelace in na devetošolca NIka Lighta. fantje bi ju pretepli, če ne bi bilo tam devetošolke Emme Rider. Opravila je s faloti. In tuu je posnetek.

ne morm vrjet, posnetek so pokazali, kako sem skočla na unga! ha, kako se je moja mami smejala.
25. januar 2013
next
25. januar 2013
u113670
u113670
moj oče živi v nekem naselju med ljubljano in koprom, bogu za hrbtom. ker sta z mamo ločena, morem hodit k njemu vsak drugi vikend ali nekaj takega. ker je boguza hrbtom, za tam vzamem samo trenerko. ko sm bla tam, sem bla na računallniku, ko me je fotr pridilu, da sm šla z njim na sprehod, češ, da se moram razgibati. bla sem oblečena v rdečo trenerko, v zelene škornje , črtasto belo modro majico , ki mi je gledala izpod bele kratke jakne. uglavnem, počutila sem se kot ciganka. ampak, ok, tu itak ni nobenega, ki ga poznam. grem ven, samo da mi fotr neha težit, tko je z nami mogla it njegova butasta nova majhna žena Anuša. in glej ga tam vidim (prvič) nekoga, ki nam hodi naproti. ko pridejo bliže, ugotovim, dA JE tole NIK z mamo in očetom. jaz pobulim in si hitro dam kapuco na glavo. pol pa moj fotr
-glej Emma, tem je tvoj šošolec kajneda, kliče se nik?
ahh..... nik dvigne glavp in me pogleda. ve kdo sem. mislila sem stokrat preklet mojga fotra in se udret v zemljo. nik se mi reži kot pečen maček in mi pomežikne, ko grem mimo. gr..... fotra bom ubila.
naslednič grem s prijatelcami v koper. lepo sem urejena (normalno pač kavbojke, allstarke in jakna.) in tam je nik z njegovo bando. on nas vidi in pride, da bi pozdravil Žano, ki je prišla z nami. in potem zaslišim čes cel trg
- EMMMAAAAAAA, MIŠKAA, poglej sem,
pogledam, tam je bil moj oče, ki je hodu iz službe. kako je bil oblečen!! neke pedrske oranžno bele superge, črno 'mačo' trenerko in brezrokavnik, (napihnjen, saj je polnjen s puhom) ki je star vsaj 15 let in so na njem fleki od kave in drugih stvari, na katere nočem niti pomislit. osramočenu mu pomahamin grem do njega.
-čau očka
mu rečem tiho. pol me pozdravi in grem nazaj k prijatelcam. nične rečejo, ampak vem kaj si mislijo.
25. januar 2013
next
26. januar 2013
next
full dobr
26. januar 2013
u113670
u113670
hvala vsem novim bralkam! in starim

šla sem domov, kjer je moja sestra (19 let) povabla k sebi svoje prijateljice in prijatelje, da bojo igrali karte MTG. ene posebne karte. prišle so dve punce, sestrin fant in še dva fanta, bratranec od tjašine prijatelca in njegov prijatelj.
mene so pa povabli zraven iz usmiljenja. bratranec od tjašine prijatelce je bil zelo lušen. in ko sem ga zagledala, sem se zaljubla vanj, nevm zakj, ker ma 18 let, pa tudi lepotec ni bil, ampak, saj v3este kaj ravijo, ljubezen je slepa, in tako sem bila jaz slepa. imel je dolge lase do ramen (metalec je) in študiral bo arhitekturo. imme mu je Maj. je zelo prijazen in zabaven. seveda sem prva zgubila, ker nisem bila osredotočena na igro, ampak na Maja. ko so šli, sem rekla čau vsem, a gledala sem samo Maja.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

1. marca so za devete razrede organizirali izlet nekam v višave. nastanjeni smo bili v turistični kmetiji. zvečer, smo imeli prosto in skoraj ves 9. B razred je šou v sobo od NIka in Maksa. igrali smo se botiljo (resnica lai izziv) najprej je prišla flaša na mene in eno mojo sošolko. '' resnica'' sem rekla '' ti je kateri fant iz tu všeč?'' pogledala sem nika ''ne, noben'' sem se gladko zlagala..............NEXT?
26. januar 2013
u120570
u120570
next
26. januar 2013
u120570
u120570
100 next
26. januar 2013
u113670
u113670
hvala!
26. januar 2013
u120570
u120570
no nexti
26. januar 2013
u113670
u113670
ja, že pišem...
26. januar 2013
u113670
u113670
potem sta bila maks in nikole. maks ji je dal izziv, da ga poljubi. in ga je in ostala je pri njemu, v naročju. veliko izzivovje bilo, najprej preprosti, naredi 10 počepov, objemi nino, objemi teg pa tega... na lice poljubi _____,... sezuj si nogavice in si jih dej na glavo, ....pa podobno. bolj kot je bilo pozno, hujši so postajali izzivi in resnice. recimo: povej če si že kdaj imel/a spolne odnose ,......take pa huje, izzivi: poliži tega pa tega po licu, sleči si hlaeč, zapleši stiptiz, sleči si majico, če je bila puunca si je mogla slečt tufi spodnjo majico (da seje videl modrček), pokaži rit.....in podobno.....
nato sm prišla js in moja BFF nika, edino ona je vedela, da sem bila zaljubljena v NIka v petem razredu (čeprav sem bla v njega vedno in sem še, ampak celo mojiBFF tega nism povedala) in izbrAla sem izziv. ''poljubi Nika in ga pri tem močno objami. slišali so se uuuuuuuu-ji pa smeh. in kaj čem. šla sem do nika in ga objela. potem sem mu na ustnice na hitro priticnila poljubček in potem so prišli učitelji in rekli, da moramo v svoje sobe. v sobi sem še dolgo razmišljala o poljubu....

čez en tri dni pa smo se že vrnili nazaj. .........
.........
.....................NEXT?
26. januar 2013
u120570
u120570
NNNNNEEEEEEXXXXXXTTTTTT
26. januar 2013
u120570
u120570
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextxtnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
26. januar 2013
u113670
u113670
okej,, okej, še vsaj en next da nextam, če se ti da lahko malo oglašuješ
26. januar 2013
u120570
u120570
next
26. januar 2013
u120570
u120570
hitrrrrrr
26. januar 2013
u120570
u120570
hitrrrrrr
26. januar 2013
next
26. januar 2013
u120570
u120570
next
26. januar 2013
u113670
u113670
u, kolko novih bralcev, bom kaj nappisala...
26. januar 2013
noooo.....bo next
26. januar 2013
u113670
u113670
ja, čaki, piiišem,....
26. januar 2013
u113670
u113670
molla sem k dedku (namesto k bogu, molim k dedku, pred enim letom mi je umr in sem mal obsedena, s tem, da mi bo pomagal, če ga bom prosla )
''dedi moj, proosim naredi, da bo NIk moj par za veleto, nareedi, da ga tista Verena pusti, ker nevem kaj in da vpraša mene!!! PROOOSIM DEDI !!!!''

šla se spat. naslednji dan sem prišla v šolo in blizu moje omarce je biu nIk. preobula sem se v cavate in šla. za mano je zaklical ''eeej Emma, bi plesala z mano!?''
čingum ki sem ga žvečla se mi je zaletel in sunkovito sem se obrnla.
'''kaj ne plešeš z vereno?''
''ne, ona bo plesala z Mitjo in 8. razreda.''
''ok, bom j tabo plesala'' sem mu zakričala nazaj. pol pa sem se obrnila in ugotovila, da me vse sošolke gledajo. zavistno gledajo. NIk je bil največji frajer na šoli!! bila sem presrečna. cel ppouk sem sanjala o tem, kako me bo držal okoli pasu in se bova vrtela po plesišču, najlepšamod vseh....
26. januar 2013
next
26. januar 2013
u113670
u113670
no, aprila smo začeli z vajami za ples (da se na valeti ne bomo osmešili) plesali smo in NIk mi je reku da sem lepa in da imam lepe oči. js pa sm mu rekla da ma lepe ustnice (biu je ful presenečen,, nevem zakaj sem mu to rekla!) sklonil se je k meni , po mojem me je hotu poljubit, pol pa se je glasba menjala iz tuhe mirne na divjo in glasno. oba sva se zdrznila in pogledala naokrog. a trenutek je že bil pokvarjen.

koonec naslednjega tedna, smo za vikend s 9. razredi, učiteljcami in ravnatelco in starši šli na izlet v višave, za en dan, ker je mela šola 70 obletnico. na avtobusu sem sedela z NIko, za mano pa je sedel NIk z maksom., nenadoma se zasliši pok in avtobus sunkovito zavije

kaj se je zgodilo/kaj se bo zgodio? next..?
26. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg