Forum
"Izziv." sem rekla, sem se nasmehnila. Niall je našobil ustnice in razmišljal kakšen izziv, bi mi dal. Po nekaj minutah je dejal : "Monika, izzivam te, da s Harry-jem preživita eno noč v zapuščeni hiši na koncu ceste Willow." Harry se obrnil in vzvignil obrvi, ko je Niall omenil njegovo ime. "Kakšen izziv, Niall. Zakaj mi vsaj nisi rekel, da bi se poljubljal s hot dogom?" je dejal Harry, vsi so se smejali, Monika pa je zavila z očmi. "Če bi to storil, bi bilo manj hrane zame." je rekel Niall, Harry pa mu pomolil jezik. "No, boš to naredil ali se bojiš in bi raje zaslužil naziv Največja Boječka?" "To je žaljivo ime. Ne vem, zakaj sem se sploh igral z vami." Nato sem pogledala proti mojima dvema prijateljicama Katarini in Sari, ter rekla : "Je to resno, kaj moram storiti?" In se obrnila nazaj proti Niall-u. Niall se je nasmehnil: "Ja. Ti in Harry morata eno noč prespati v tisti hiši." Zavzdihnila sem in dejala : "V redu. Louis je v redu, če bom z njim? " Sem vprašala mojega fanta. "Ja, saj ti zaupam. Bomo videli, kako dolgo boš zdržala s Hazzovim humorjem cel večer."
-Pozneje tistega večera-
"Ne pozabite, da celo noč. Pobrali vaju bomo ob 7 uri. To je 9 ur." Je rekel Niall in se nama nasmehnil. Potegnila sem rokave mojega rdečega puloverja, saj sem se zaradi hiše počutila neprijetno, ampak izgledala je kot vsaka druga hiša. Človek bi mislil,da kdo živi v njej, dejstvo pa je, da je hiša prazna. Obrnila sem se proti Louis-u, ki je že gledal vame in mu rekla : "To mi že ni všeč." Zasmejal se je in me poljubil. "Se vidiva jutri zjutraj." Obrnila sem se proti Harry-ju ter ga prijela za dlan. "Prisežem, da te bom ubila, če me boš preveč ustrašil." On se je le nasmehnil in bil tiho. Oba sva se poslovila od najinih prijateljev in jim zaželela lahko noč. Čez nekaj minut pa sva sama stala pred hišo. Hotela sem odpreti vrata, a ta so bila žal zaklenjena, obrnila sem se in videla, da Harry-ja ni tam. Srce mi je začelo udarjati močno v prsih, zgrabila me je panika, kar naenkrat pa me je nekdo prijel za ramena in nisem upala dihati, nato pa sem izpustila glasen krik...
a)Kdo mislite,da je bil?
b)Kakšna se vam zdi zgodbica?
c)Next?
01. april 2013
a)Harry,b)odlična,c)valda takoj
01. april 2013
Neeeeeeext!!!!!!
01. april 2013
a) Hazza
b) (Y)
c) ja!
02. april 2013
a)Kdo mislite,da je bil? Hazza
b)Kakšna se vam zdi zgodbica? carska
c)Next? jaaaaaaaaaaaa
02. april 2013
next
02. april 2013
a)Harry,b)odlična,c)valda takoj
nexttttt
02. april 2013
next
02. april 2013
Hazza.
neext .. + nova bralka
02. april 2013
Hazza
Neeeeeeeeext!!
02. april 2013
u113639
u113639
hazza
neeeeeeeeeeeeeext
02. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/eve-ng-ou-ou-(1-c-o-)/52619/2 a bi kera brala proooosm tut 1d
drgač pa ful dobra zgodbica ) amm Hazz je biu duuh
neext
02. april 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
harry
02. april 2013
κʟıκɴı ıɴ ᴅσвıš ɴᴇנмᴇ,ρʀσғıʟκᴇ...υsᴇ zᴀ ρʀσғıʟ!!

http://www.igre123.com/forum/tema/p-of-k-n-jm-n-us-z-p-of-:3/53068/1
хх тıɴɴᴀ

Drgač fuul dobra zgodba :'P next
02. april 2013
NEEEEEEEEEEEEXT
02. april 2013
u84822
u84822
a)Kdo mislite,da je bil? Hazzaa<3
b)Kakšna se vam zdi zgodbica? Začetk mi je fuul ušeč<3
c)Next?
neeeeeeeeeeeext!:*<3
02. april 2013
Zelo sem vesela, ker vam je zgodbica všeč! Bi jo lahko še malo oglaševali, prosiim? Zelo hvaležna vam bi bla. Aja, pa tudi slikco Monike sem vam pozabla pokazat, zato vam jo bom zdej :

No, zdej pa sledi nadaljevanje zgodbice
Obrnila sem se in zagledala Harry-ja. Smejal se je kot nor, jaz pa sem vsa še vedno v strahu rekla : "Kaj si nor? Skoraj sem dobila srčni infarkt! Če me še enkrat ustrašiš, te bom zares ubila!" "Nisem vedel, da se boš toliko prestrašila." Mi je odgovoril in zavil z očmi. "Našel sem, način kako priti v hišo." Pogledala sem ga, in mu rekla : "No, končno si storil nekaj pametnega danes." Spet je zavil z očmi in mi rekel : "Pridi." Pokimala sem in mu sledila. Prišla sva do okna, Harry pa ga je z lahkoto odprl. "Dame imajo prednost." Mi je rekel in se mi nasmehnil, jaz pa sem mu odgovorila : "Neumnost pred inteligenco, moj prijatelj." Sem dvignila obrv in se mu nasmehnila. "Auč, ne bodi tako nesramna." Mi je odgovoril in skočil na okensko polico, in že ga je pogoltnila tema sobe. Hitro se je obrnil in stegnil roko, prijela sem jo, tedaj pa mi je Harry rekel : "Pazi, nekaj je na tvoji desni." Poslušala sem ga in se malo umaknila, ter vstopila varno v notranjost hiše in že takoj, ko sem stopila na tla, so srhljivo zaškripala, ob tem so se mi vse dlake naježile. Obrnila sem se proti Harry-ju ter ga vprašala : "Imaš petrolejki?" Pokimal je, vžgal jo je ter mi jo izročil. "Hvala. Zdaj pa, prosim, ne bodi kreten danes." Sem mu ukazala, on pa me je le ignoriral in vžgal še svojo petrolejko. Šla sem mimo Harry-ja, in si ogledala sobo, ter ugotovila, da sva v jedilnici. Tam je bila postavljena velika jedilna miza, pokrita je bila z velikim, strganim modrim prtom, okoli nje pa je bilo postavljenih nekaj stolov. Harry si je še vedno ogledoval sobo, jaz pa sem se odpravila k vratom, ki so bila nasproti jedilnice in jih odprla. Vstopila sem, in videla, da sem prišla v kuhinjo. Bila je skoraj cela opremljena, na sredini sobe je bila postavljena majhna, okrogla miza, vključno z nožem in rezalno ploščo ob umivalniku. Obrnila sem se, in se skoraj zaletela v Harry-ja. "Prekleto, moraš res stati tako blizu?" Harry se je tiho zahihital in skomignil z rameni, jaz pa sem zavila z očmi. Nadaljevala sem hoditi po hodniku, ter se ustavila ob stopnišču, tam sem zagledala, še dnevno sobo. V kotu sobe, je bil postavljen strgan, usnjen kavč, pred njim pa zlomljena mizica. Na steni je visela knjižna polica, pod njo pa je ležala razbita televizija. Imela, pa je tudi nekaj stranskih miz in stolov, ko sem si jo celo ogledala sem se obrnila in zagledala...
a) Koga/Kaj je zagledala?
b) Kakšna se vam zdi zgodbica do zdej?
c) Next?
02. april 2013
u113639
u113639
nwm
coolska
ja
neeeeeeeeeeeext
02. april 2013
cool
02. april 2013
a)duhca puhca ne haha nwm. b)perfektna c)se vprasas
02. april 2013
nwm
kulska
ja
03. april 2013
Neext!
03. april 2013
u117133
u117133
a) Koga/Kaj je zagledala? Bwo...
b) Kakšna se vam zdi zgodbica do zdej? ODLIČNA
c) Next? NEXT!!
03. april 2013
-Hejla!
- se opravičujem za smetenje
- Tuki v tem linku odspodi, najdeš najin Dark ff od mene in Ally Horan! Vesele bi ble če bi kera prebrala!
*šeenkratseopravičujemzasmetenje*
http://www.igre123.com/forum/tema/just-friends-%28with-one-direction%29/52792/1
03. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. april 2013
dobro pišeš!
next+nova bralka
sori kr oglašujem...bi mogoče kira brala???
http://www.igre123.com/forum/tema/poletne-sanje-in-lt-3333333333333/52589/4
tenx
03. april 2013
Živjoo! Hvala za te pozitivne komentarje, nisem tudi pričakovala toliko komentarjev! Rada bi vam samo sporočila, da nevem kdaj bom začela pisat naslednji del, ker mi manjka inspiracije (), bom pa začela hmali pisat novo zgodbico
03. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg