Forum
u105810
u105810
next next next next next
30. oktober 2012
u105674
u105674
OK, to je zadnji next danes, naslednji je ju3!!!
...........................................................................
Vstanem iz klopice in se odpravim domov. Vsa zadihana stopim v predsobo. "Caro! Kje si bila toliko časa?! Skbelo me je zate!" "Brez skrbi! Bila sem z Beanom na sprehodu. Kajne Bean?" rečem in pogledam na tla. Beana ni bilo. Pas (oprsnica, povedec...) je bila strgana. "BEAN!!! BEAN, KJE SI???!!!" sem kričala kot zmešana. Spet sem si obula rolerje in šla ven. Iskala sem ga povsod. Ne, ne smem ga izgubiti! Bean je bil darilo moje mati, ki je umrla pred tremi leti zaradi raka. Tavala sem po parku in zaslišala pasji lajež. Obrnila sem se nazaj in zagledala luškanega tička, ki sem ga videla pred trgovino New Yorker. "Bean!!! Pridi sem!" Bean je skočil iz naročja in zašprintal proti meni. Počohala sem ga in sploh nisem opazila, da fant stoji nad mano. Dvignem pogled. "O, živijo! Hvala, da si mi vrnil psa....mislila sem, da ga nikoli več ne bom videla!" "Bean, kajne? Ja, zelo luškan psiček! In, ali se mida slučajno poznava?" "Pravzaprav ne, si me pa danes pred trgovino New Yorker skoraj zbil!" "Aha, oprosti!Mimogede, ime mi je Harry!" sežem mu v roko. "Caroline, kliči me Caro..." pokima...

Morm it....nadaljujem ju3.
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
nnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2012
nexxxxt!
30. oktober 2012
neext
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
u105674
u105674
Nextam....
"Joj! Moram it!" pomaham mu in se z Beanom odpraviva dalje. Ko prideva domov ugotovim, da je že 16.05! Pohiteti moram, če ne ne bom ujela zabave! Pohitim k omari in kakšne pol ure iščem obleke. Končno se odločim za roza obleko z eno naramnico, na kateri ima rože ter zlate čeveljčke.

Poskrbim za frizuro in kmalu me Jenn zapelje do velikega in modernega hotela/bloka. Vstopim in grem v dvigalo. Pritisnem gumb in vrata se začnejo zapirati. "zadržite dvigalo!" zavpije znan glas. Roko postavim čez vrata in ta se nemudoma ustavijo. Noter pride ves zasopel Harry. "O, Caroline!" me pozdravi. "Caro..." ga popravim. "Oh, saj res! Torej, greš k fantu?" me vpraša. "To so pa moje stvari h komu grem!" Harry povesi pogled in razveselim ga tako, da mu povem resnico. "In ne, nimam ga!" "Huh, še sreča!" reče in zardi. Stopiva na hodnik in ga vprašam "Še sre..." še preden bi dokončala se odprejo vrata, ven stopi Danielle. "O, Caro kajne! Vidim da si se z Harryjom že spoznala.Vstopita!" pomikam se proti vratom in se zazrem v prečudovito stanovanje. Obujem si copate in stopim v dnevno sobo. "Caro, to so fantje iz 1D. To je Niall, Louis, Liam, Zayn in Harryja si že spoznala..." pokimam in vsi po vrsti me pozdravijo. "VEČERJA!!!" zavpije ženski glas. "Am, Caro? Bi večerjala z nami?" me vpraša Harry. "Seveda!" privolim. Oglasi se nek blondinec, mislim da Niall. "Oh, potem pa ne bo nič zame!!!" "Niall, utihni! Za vse bo dovlj!" zasmejem se in se usedem. Neka prijetna punca na mizo položi purana. V miru jemo, dovolj mi je bilo tišine. "Mmmmm, tole je odlično! Kdo je kuhal?" vprašam. Pogled dvigne punca z valovitimi lasmi. "Jaz! Lepo da ti je všeč! Sem Eleanor! Ti si najbrž Caroline, mislim Caro..." "Ja, kdo ti je povedal?" "Ah, Harry že cel večer govori samo o tebi!" zardim in pogledam Harryja. Tudi ta zardi. Ups, tale pogovor pa ni ravno zame. Ko pojem pogledam na uro. "Joj, domov moram!" "Daj no! Ostani še malo! Gremo se flaša resnice ali izzivov...daj no!" reče Liam. Pokimam. Usedem se na tla in odložim torbico.......
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next!
31. oktober 2012
u90549
u90549
next
31. oktober 2012
u105674
u105674
Po pol ure vrtenja flaše sem se zelo zabavala. Niall me je vprašal, če nisem slišala še nobene njihove pesmi, Dani je mogla strastno poljubiti Liama, Niall je mogel v tridesetih sekundah pojesti dvajset centimeterski hambi, ki sem ga naredila jaz,Zayn je moral zapeti Gotta Be You in polovico besedila je pozabil.... Slučajno sem pogledala na uro in opazila, da je pozno. Moram domov. "OK, se vidimo še kdaj, zdaj moram domov...lahko noč!" Vsi so se poslovili in kmalu sem po londonskih ulicah odšla domov.
Prišla sem do doma. V ključavnico sem porinila ključ in ga zavrtela. Potiho sem šla do sobe Jennifer in pokukala.Jenn je mirno spala in lahko sem razločila njen obraz in zaprte oči...

HARRY POV:
Caro je šla domov in mi smo se igrali naprej. Končno je flaša pokazala name. Izbral sem izziv, ker je Caro šla in je ne bi moge poljubiti in take finte.... Izziv mije zastavil velik oboževalec hrane, Niall. "Oh, Caro......prijetna punca, priznam! Torej, mi gremo čez tri dni na turnejo. V teh treh dni jo prepričaj da gre z nami, v dveh tednih na turneji postanita par in potem jo daj na čevelj, zapusti jo.....jasno?" "ohohoh, grem stavt da ne bo zmogel!" reče Zayn. "Zayni, Zayni! No, pa pojdiva stavit za kok?" "za sto!" seževa si v roke. "In mimogrede, Zayn iz tvoje pričeske ti moli šopek las..." Zayn zatuli in steče v kopalnico."In vi, da ne poveste Caro za stavo in izziv! Jasno?!"
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
u90549
u90549
next
01. november 2012
next!!
02. november 2012
next!
02. november 2012
u105674
u105674
Zbudila sem se ob zvoku budilke. Danes je moj delovni dan, zato sem hitro vstala in se oblekla. Pozdravila sem Jenn ki je vneto brala časopis, najbrž je iskala službo. »Jenn, kaj delaš?« jo vprašam, medtem ko si delam kavo. »Berem…včerej je šla k skupini 1D neka punca, zelo podobna tebi…mogoče kaj veš o tem?« pogleda me z velikim pričakovanjem. »No, ja. Včeraj me je Danielle povabila k njej domov, kjer sem spoznala to skupinio.« na kratko povem in popijem požirek kave. Pokima in nadaljuje pogovor, tokrat z drugačno temo. »Danes zjutraj je klical Harry Styles. Povabil te je na turnejo, meni pa poiskal službo..saj veš da sem študirala pravo? No, zdaj bom delala kot odvetnica!« zmagovalno se nasmehne. »Oh, čestitke sestra. In mimogrede, saj si rekla da NE grem na turnejo! Kajne?« »Zakaj pa ne? Ne bo ti škodilo malo družbe in raziskovanja sveta. Poleg tega te bo vedno in vselej pazil Harry« »Torej bo moja »varuška«?« »Ne! Samo pazil bo nate!« »Torej bo moja varuška!« ponovim vsa zmedena. Ujamem njen pogled, ko zavije z očmi. Oh jej! »Ampak zakaj si privolila?! Mene nisi vprašala!« zakričim. »Hočem biti tukaj in dokončati šolo!« Jenn me pogleda in reče: »Caro, saj so počitnice! In rekla sem JA zato, ker mi je poiskal službo!« »Aggggh!« zarenčim in pograbim torbico. Nekaj zamrmram podobno poslovilu. Odidem do trgovine New Yorker in grem k omaricam. Poiščem svojo in se oblečem v uniformo. Odidem k oddelku majic, kjer je kot ponavadi gneča. »Ne mami! Hočem to! Samo to!« ujamem glas neke deklice. Pogledam mamo, ki je že očitno naveličana. »Oprostite, je kje kakšen problem?« vprašam in se posvetim obupani mami. »Ja, moja hči hoče rožnato majico z bleščicami, mi pa nimamo dovolj denarja!« »Poglejte, tamle so oblačila, podobna, po znižani ceni« pokažem na predelek z akcijami. »Najlepša vam hvala!« se zahvali gospa in odide. Še en dober dan!

HARRY Pov:
Zjutraj sem se zbudil zgodaj. Pogledal sem na telefon in ugotovil, da je ura 6:02. Vrgel sem se na posteljo. Upal sem da bom zaspal, a nisem niti trenil z očesom. Vstal sem in se oprhal. Oblekel sem se in pograbil imenik. Poiskal sem domačo št. Caro in dobil sem jo. Oglasila se je njena sestra. Komaj sem jo pregovoril, da gre lahko Caro na turnejo. Moral sem jo celo podkupiti z službo. Ampak važno je, da se mi bo Caro pridružila!-
02. november 2012
next
02. november 2012
next
02. november 2012
next
03. november 2012
neeeeeeeeeeeexxt
03. november 2012
u105674
u105674
 Kmalu je dan minil…bilo je dolgočasno, noge so me bolele in slabo sem se počutila. Harry mi je sporočil, da odidemo pojutrišnjem ob 7.00. Potovali bomo z zasebnim letalom. Mukoma sem se vrnila domov in si v kad natočila vrelo vodo. Počasi sem zlezla in se prepustila. Globoko sem vdihnila, še enkrat, še enkrat…. Ko sem imela čisto nagubane prste, sem se odločila zapustiti vodo. Ogrnila sem se z veliko brisačo in si sprala ličila. Oblekla sem se v pižamo in se vrgla v posteljo. Jutri na srečo začnem šele ob 9.00, končam pa ob 15.00. Tako sem kmalu utonila v spanec in sanje…..
»DRIN, DRINNNNNN!« prebudil me je zvok budilke. Oh, ura je komaj sedem. Malo sem še poležala v posteljo, potem pa se mi ni več dalo. Vstala sem in se oblekla v sive hlače in belo ohlapno majico. Iz las sem spletla kito, na oči sem namazala senčilo, na trepalnice pa namazala maskaro. Šla sem dol in si pripravila zajtrk. Kot ponavadi sem si v skledo natresla ovsene kosmiče in dolila mleko. Potem sem šla še malo za računalnik in poiskala podatke o 1D. Poslušala sem pesmi in ugotovila, da so kar dobri. Slučajno sem se ozrla na uro in kmalu sem zapustila hišo. Odhitela sem do New Yorkerja in se predajala dolgočasnemu dnevu….

 Harry POV;
Torej, če še ne veste živim v hiši z Lou (Louisem). Šel sem v kuhinjo in si naredil topel sendvič. Po zajtrku sem se ulegel na sedežno. Skoraj sem zaspal ko pridrja Lou…

03. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg