Forum
u105674
u105674
žινιנσ! тσяєנ, נαz ѕєм ѕє σ∂ℓσčιℓα ∂α ριšєм zgσ∂вσ...тσ ηι мσנα є∂ιηα, ιмαм šє ρℓєѕηα ∂νσяαηα ιη мσנ ησяι яσנѕтηι ∂αη. zα тσ zgσ∂вσ ѕє вσм ρσтяυ∂ιℓα ιη נσ ριѕαℓα ѕкσяαנ νѕαк ∂αη, ναѕ ρα ρяσѕιм ∂α вєяєтє ιη ηα кσηcυ ηαριšєтє ηєχт...вιℓα ναм вι zєℓσ нωαℓєžηα!!! «Э
"Can I trust you? Forever?" sem spregovorila v angleščini..."Yes, you can! But you have to know that I have a girl...and we can be a friend ...? Forever???" pogledam ga globoko v oči in prikimam. Objameva se in po dvorani se sliši samo ploskanje. Bila je čudovita predstava, a upam da se to meni v realnosti ne bo zgodilo....
................................................................................
"Caro," zavzihnila je.."od tega je že pol leta minilo, pozabi ga, naročil ti je!" me z nežnim glasom pomirja sestra Jennifer. Samo nemo pokimam in strmim v prazen strop nad mano. Ja, že pol leta je odkar me je zapustil bivši fant...bilo je kot, kot v predstavi. Vsi smo bili zbrani v gostilni, fant Luke, prijatelji, družina, celo pesem se je predvajala in on, on me pred vsemi zapusti, me da na čevelj! Potem pa misli da me bo z besedami: ne zaslužim si te, pozabi me! razveselil. Zavzihnem in pogledam Jennifer. "Prav imaš, ampak ne vem kako!" pokima in m potegne za roko. Odpelje me v kuhinjo, kjer je na mizi ležal časopis. Neki članki so bili obkroženi, nekateri pa prečrtani. Ja, iskala si je službo. "Na, poglej si in najdi kaj za začasno delo, da pozabiš Luko" v roke mi potisne časopis in počasi berem oglase. "Oh, Jennifer! ta bo pravi, poslušaj: iščem mlado in spretno puncom ki bo delala v trgovini New Yorker kot prodajalka. Kaj misliš?" vprašam in jo pogledam. Časopis mi iztrga iz rok in reče: "Ja, to bo kot nalašč zate! Poglej, enega sem našla tudi sama: iščemo mlado, spretno, iznajdljivo in prijazno punco, ki bi delala v kavarni Starbucks..." "Prijazna si, spretna si, mlada si, iznajdljiva da niti ne omenjam.." zasmejim se in se spomnim, da se smejim prvič v pol leta. "Tako, jaz se grem oblečt in grem v starbucks preden mi bo kakšna druga prevzela službo! greš zraven?" pokimam in stečem v svojo sobo. Nase navlečem obleke in si uredim frizuro. V torbico vržem ključe, telefon in denarnico, kvečjem stvari ki jih potrebujem. čez pet minut se z avtom že peljeva proti mestu. "Stop!!!" zavpijem in skočim ven. Pomaham ji in se ozrem proti trgovini New Yorker. počasi odkorakam v notranjost, kjer stopim do prodajalca. "Oprostite, prišla sem zaradi dela...v časopisnem oglasu!" "O, dober dan! na žalost že imamo delavko, ampak se vseeno oglasi pri šefu...zgleda da ji na žalost ne gre najbolje!" pomigne mi proti punci za mizo, pred njo pa gospo, ki je čakala že najmanj pol ure. Pokimam in se zahvalim. Stopim do vrat in potrkam, stopim in dobim službo. Vse je šlo tako hitro. še niti vstopila nisem, ko mi reče nek moški: "Sprejeta, mark ti bo pokazal garderobo. Obleči se in podji k blagjni!"

Jaz:
ime: CAROLINA (Caro)
starost: 18 let
slika:

29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u105810
u105810
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttt
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u90549
u90549
next
29. oktober 2012
Next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u105674
u105674
Hwala vsem!!!!!! <3
29. oktober 2012
u90549
u90549
če si pikii<3 beri
http://www.igre123.com/forum/tema/amelia-mia-life/42798/
tnx vsem, ki bote brali
sory za smetenje
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u105674
u105674
Za moje prve bralke!!
/////////////////////////////||||||||||||||||||\\\\\\\\\\\\\
...blagajni!" poimam in sledim Marku. Kmalu prideva do vrat z napisom: nezaposlenim vstop prepovedan!" odpre vrata in mi pomigne, naj grem noter. Iz neke omare potegne kupček. "Tole so tvoje obleke. Obleči se, če ti kaj ne bo prav, me pokliči. Počakal te bom na klopci." ozrem se na rjavo desko pod omaricami. Stečem v kabino in nase potegnem črne hlače in belo majico:

Oblečem se in se pogledam v ogledalo. Super! Stopim ven in pogledam Marka. Ta počasi vstane in skupaj se odpraviva k blagajni. "Caroline to je Anna, Anna to je Caroline" "Am, lahko me kličete Caro"rečem in onadva pokimata. Ko se zmenimo kaj bo kdo počel, se odpravim do oddelka z hlačami. Tam je bila prava zmešnjava. Najprej sem se posvetila neki gospe, ki je vneto nekaj iskala. Tako sem končno pri iskanju pomagala vsem. Bilo je konec. čez deset minut me pride iskat Jennifer, zato se odpravim proti garderobi. "Caro, šef hoče govoriti s teboj!!!" zavpije Anna. Ojej, sem kaj narobe naredila, bom odpuščena? Potrkala sem na vrata, na katerih je pisalo: Šef, Steve Jackson. "Naprej!" se je oglasil šef. Potisnila sem vrata in se usedla na stol. Prisluhnila sem njegovim besedam. "Caroline, kajne?" "Caro, okrajšava" ga popravim. Pokima in nadaljuje. "Torej, danes so bile vse stranke zadovolnje. Iskreno rečeno si dobra, spretna in pametna zato ti bom povišal plačo." te besede so me presenetile. Bila sem vesela. "O, hvala vam, hvala..." se zahvaljujem in se poslovim. Grem v garderobo in se hitro preoblečem. Poiščem omarico 22 in noter zaklenem oblačila. Stečem ven, na pločnik. Nestrpno pogledujem na uro in čakam. Kar naenkrat nekdo zakliče: Pazi!!! Obrnem se in zagledam nekega lušnega fanta, s skodranimi lasmi, ki teče proti meni. Za njem leti na miljone punc. Še zadnji hip odskočim, kmalu pa me zbije neka blondinka, ki drvi za fantom. "Hej! Pazi malo!" zavpijem. Tisti hip pripelje avto, noter pa Jennifer. Usedem se na sedež in se obrnem proti sestri. Oči je imela rdeče in zabuhle."Jennifer, kaj se je zgodilo?"

VEČ NASLEDNJIČ
29. oktober 2012
u105810
u105810
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkššššššššššššššttttttttttt
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2012
neext
29. oktober 2012
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttt
29. oktober 2012
next
30. oktober 2012
u105674
u105674
Še en next, pa nextam
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
u105674
u105674
Nextam za moje bralke/bralce....Glasbenica, nisem mslila da od iste osebe.....
"Jennifer, kaj se je zgodilo?" jo vprašam. "Jaz...jaz, nimam službe!" je rekla in ob tem ji je po licu spolzela solza. "Jenn, kaj se je zgodilo?" "Najprej, so me za-aposlili. Pripravljala sem kavo neki gospodični...Ko sem prišla do nje sem ugotovila, da je kava napačna, pa še mrzla je bila....tako so me že prvi dan odpustili!" zdaj se mi je res zasmilila. Nisem ji hotela povedati za svojo srečo, kako so me zaposlili, bila sem tiho da je ne bi užalila. skoraj sva prispeli domov, ko me je vprašala: "In, kako kaj tvoj New Yorker?" "Am, vredu....zaposlili so me in šef mi je povišal plačo" Jenn prikima. Vstopiva v hišo in takrat priteče Bean. Joj, sploh vam še nisem povedala! Imam kužka, ime mu je Bean.

V gobču je držal pas, kar je pomenilo, da mora na sprehod. Privežem ga, jaz pa si obujem rolarje. Najprej greva v park. Poiščem prazno klopco in se usedem. Iz torbe potegnem flašo vode in jih prislonim k ustom. naredim požirek in opazujem neko mlado gospodično, ki hodi v vsaj sedem centimeterskih petah. Puf!!! In že pade na tla, tik pred mojim nosom. Bean skoči iz naročja in jo začne lizat. "Bean! Dovolj!" rečem in ga pocuknem. Sama pomagam gospodični. "O, hvala ti! Res sem nerodna! Mimogrede, ime mi je Danielle. " Sežem ji v roko. "Me veseli, sem Caroline, klič me Caro!" rečem. "Aha, torej Caro, kaj ko bi prišla danes zvečer k meni, imela bom manjšo zabavico?" "Mogoče pa res pridem!" pomoli mi kartico z naslovom....

Danielle:

Za nadaljevanje rabim vsaj 7 nextov.... <333
30. oktober 2012
u105674
u105674
Danielle:

30. oktober 2012
Next
next
next
next
next