Forum
נρ, šє єηα σ∂ Ιθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθθ zgσ∂вιc σ σηє ∂ιяєcтιση αмραк ѕαנ ηє вσ кσηєc ѕνєтα čє נє šє тα.
ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ
Heii!
Jaz sem Poppy Moore. Ja vem čudno ime ampak ni moj problem.... Stara sem 16 let. Moja mama je umrla ko sem bila stara 11 let. Živim z očetom v ogromni vili saj je moj oče zelo ampak res zelo bogat.
Naravno sem rjavolaska ampak barvam se na blond. Moja BFF je Ruby McDorrie. Imam sestro Molly.

Hiša:

jaz:

Ruby:

Molly:

oči in njegova nova ljubica:

Nevem kako je oče lahko pozabil mamo. Vem da je minilo veliko let ampak jo pogrešam.

ηєχтαм؟؟؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. maj 2013
u124275
u124275
neeext..
19. maj 2013
next
20. maj 2013
next
20. maj 2013
omg...
js sm gledla film a boš pisala zgodbico na podlagi filma al kak drgač???
count me in!!!!
Itak, da bom brala tvojo zgodbicooooo!!!
Že začetek mi je ušeč, pa čeprav je čist simple.... nextiii čimprej!!!!!!!!!!
20. maj 2013
summer love. Začetek bo po filmu samo da bodo iz 1d..... Kasneje bom posvoje nadaljevala. Upam da vas ne moti da je po filmu. Hope u like
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Danes se k nam preseli očkova nova ljubica. S prijatelji ji bomo naredili manjše presenečenje. Odpravila sem se v kuhinjo kjer je Molly pripravljala sendviče. Kot vedno sem vzela nož in sendvičem odrezala skorjo. ''kdaj bo prispela tista roba???'' sem nestrpno vprašala. ''Popp tokrat boš šla predaleč. Očka bo jezen'' je zaskrbljeno rekla Mol, jaz pa sem skomignila z rameni. Pojedla sem sendvič ravno ko je pozvonilo. Pred vrati je stala moja druščina:

Povabila sem jih notri. Kmalu je prišel kombi z stvarmi. Vsi smo stekli k njemu. ''kar vam je všeč vzemite drugo gre v smeti!!!!!!'' sem zakričala in vsi so navdušeno vzkliknili. Malo smo prebrskali škatle ko sem našla OGABNE obleke. ''hej druščina poglejte!!'' sem zakričala in vsi so me pogledali jaz pa sem se z oblekami pognala v morje (jp zraven hiše imamo morje). Vsi so prestrašeno zajeli dih in stekli k robu.... Jaz pa sem priplavala na vrh in jim veselo pomahala, vsi so od olajšanja zavzdihnili. Potem se je narobu prikazal oče. Kriza. ''Poppy Moore takoj se spravi iz vode!!!!!! Tokrat si šla res predaleč!'' je zakričal "in vi domov" je rekel ostalim. Jaz pa sem se odvlekla iz vode. ''predaleč si šla poslav te bom v.....................
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
kam jo bo poslav oče??
a)v internat
b)njeno sobo
c)v terme
20. maj 2013
nwm
neeeexxxxxxxttttttt
20. maj 2013
v internat
neext
20. maj 2013
v internat
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. maj 2013
neext
21. maj 2013
nextala bom ju3. Se opravičujem ker nisem prej nextala ampak nismo imeli interneta....
24. maj 2013
nextt+nova bralka v internat
25. maj 2013
Neeeeexxxxttt
26. maj 2013
sorry ker prej nism sam smo nekam šli Evo next......
♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

''predaleč si šla poslal te bom v internat v Anglijo!!!'' je zakričal ko sem prišla gor. ''dolgčas spet groziš z internatom'' sem zavila z očmi. ''resno mislim pojdi v sobo in se spakiraj ju3 greš!!'' je še rekel jaz pa sem zagodrnjala in šla v sobo. Čez nekaj časa je prišla Ruby in mi pomagala pakirati. Ona je pripravljala čevlje jaz pa sem gledala na internetu. ''ojoj v Angliji dežuje 200 dni na leto.'' sem zagodrnjala ''te čevlji pa res ne prenesejo dežja'' je rekla Ruby ''vzemi jih'' sem rekla in se nasmehnila ona pa je veselo vzkliknila in jih poskusila. ''obljubiš da se bova vsak dan slišali???'' sem vprašala ''seveda'' je rekla jaz pa sem jo objela (objem mi je vrnila). ''greva pogledat na njihovo stran'' sem rekla in stekli sva k računalniku. Odprli sva stran in naenkrat rekli :"O Moj Bog". Pisalo je:
INTERNAT ABBEY MOUNT ŽE MNOGO LET SKRIBI ZA MLADE DAME STARE OD 11 DO 17 LET:

"Samo ne reci da je na podeželju" sem zamomljala. In ko sva se z očetom naslednji dan peljala tja je bila taka pokrajna:

Ko sva prispela do tja je oče izstopil iz avta in se pogovarjal z neko žensko. Čez nekaj časa je ta ženska potrkala na moje okno jaz pa sem ga odprla. "Bi stopila ven???" je vprašala jaz pa sem zavila z očmi in iztopila. "Živjo Poppy, jaz sem ga. Styles in sem ravnateljica internata'' je prijazno rekla jaz pa sem pokimala. Ko sem izstopila sem zaslišala neko punco, ki je rekla ''ta je pa huda!". Oblečena sem bila tako:

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣
Vem da je beden...........
nextam???
26. maj 2013
jaaaaaaaaaaaaaaa
hitr nexti, ker me res zanima...
27. maj 2013
neeext
27. maj 2013
nexxxxxxxtttttt
27. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka