Forum
Hej!
Napisala bom zgodbico, ki bo temeljila na
22. marec 2015
Hej!
Napisala bom zgodbico, ki bo temeljila na
22. marec 2015
Hej!
Napisala bom zgodbico, ki bo temeljila na fantaziji. Torej boste lahko brali o vampirjih, magiji, super pripomočkih in podobnem

upam da prebereš tole in pustiš kakšen ηєxт.*

bom pa kar začela...
➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳

Ime mi je Shay Tang

Stara sem 15 let in to pomeni, da se bom v kratkem morala odločiti kako bom živela naprej. Naš svet je razdeljen na 3 skupine;
1. skupina
čαrovɴιĸι - čarovniki imajo neverjetne moči. Lahko se tudi spremenijo v živali, lahko vplivajo na predmete ali vreme

2. skupina
νιƖє - vile so zelo skrivnostne. Lahko letijo in imajo majhen delec magije, dovolj da zdravijo manjše poškodbe.

3. skupina
вojevɴιĸι - o njih kroži veliko govoric. Res pa je, da imajo najbolj zapleten obred - spremenijo se v okostnake, saj jim to daje večjo moč in nas lažje branijo

vsi moji predniki so bili čarovniki in seveda so to pričakovali tudi od mene. Želeli so me šolati doma, stran od ostalih otrok, a jim ni uspelo. Zaradi velikega upora škrateljcov je pomrlo preveč prebivalcev, zato sem ostala v šoli skupaj z ostalimi. (o tem se govorila v prejšnji zgodbi ; škrateljci so sužnji)

Seveda sem razmišljala o možnosti, da bi preѕтopιlα. Hotela sem ostati s čarovniki, a nekaj me je vleklo med....bojevnike. Vem, o tem ne bi smela govoriti. Vsako leto prestopi vse več otrok, česar nekateri ne odobravajo. Ampak tega nam ne morejo preprečiti, ker smo pri 16 že polnoletni. Lahko pa nas ubijejo in rečejo, da je šlo za nesrečo. Ja, tako gre to pri nas. Če preveč izstopaš...se lahko tvoja zgodba slabo konča. Najlažje je mešancem, tistim, ki imajo starše iz dveh različnih skupin. Čez nekaj mesecev se bom morala odločiti...Kaj naj storim?

moja BFF

Kayley May ( po rodu vila)

➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳➳

3 nexte da nadaljujem pls <33
22. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg