Forum
Moje življenje so zanemarjali sošolci,pa tudi prijateljev nisem imel. Začelo se je zgodaj zjutraj ko je mama zaklicala »pridi zajtrk je pripravljen« »že grem mama« pri zajtrku mi je mama povedala da se bomo preselili na Prešernovo ulico. Očka me ni imel rad rekel je da se bom moral peljati v prtljažniku,a jaz se nisem dal tako hitro saj bo jutri nov dan. Ko sem se zbudil sem na to že pozabil. Malo sem bil težak, in očka je rekel da se bom peljal v prtljažniku potem sem se domislil načrta. Zbral sem kar nekaj škatel in v nje natlačil moje stvari a je bilo preveč škatel vanje sem dal tudi prenosni računalnik ki mi ga je mama podarila za 10 rojstni dan. Potem sem dal vanje tudi svoje igrače ostala je še ena škatla ko mi je mama zakričal naj zložim tudi bratcu nekaj stvari noter sem stlačil vse njegove stvari. Moj bratec je bil star 2 leti ime mu je bilo jack zelo me je imel rad. Nato sem škatle odnesel v prtljažnik potem me očka ni več mogel dati vanj na zadnjem sedežu je pa bil bratec jack moral sem se vsesti na zadnji sedež. V mislih sem se važil da mi je načrt uspel,in takrat smo prišli na Prešernovo ulico. Iskali smo našo stavbo ko smo jo našli smo se vselili vanjo. Mama mi je rekla da bom hodil v drugo šolo jack pa v drug vrtec jaz sem upal da bodo prijatelji boljši kot prej. Prejšni so se norčevali iz mene ker sem zelo dober učenec izračuna ti sem znal 12456+127 pa sem bil šele v 2 razredu. Zjutraj mi je oče zakričal rjoveče kot lev »pridi takoj na zajtrk« po zajtrku mi je mama povedala da me bo prišel iskat avtobus. Rekla mi je da laho kar grem takrat me je avtobus že čakal avtobus ko sem prišel v šolo je bila ura osem odtekel sem v razred imeli smo zelo prijazno učiteljico in učenci so bili prijazni z mano ko sem že mislil da mi nič ne more pokvariti veselja je prišla ravnateljica, vsi so jo klicali vražja ravnateljica večkrat so mi govorili da je grozna a mene nič ni prestrašilo ker sem imel v glavi že zapisan načrt kljuko njenih vrat do njene pisarne sem zmočil z vodo in nanjo napeljav elektriko in učiteljica bi kmalu prijela kljuko nasrečo sem imel telefon v žepu in blizu je bila preproga prižgal sem zvok ki je odmeval napomoč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! učiteljica je takoj tekla pogledat takrat je prišla vražja ravnateljica prijela je kljuko in jo je stresnilo. Jaz sem hitro odtekel v razred takrat se je odmor končal učiteljica je spraševala kdo je izgubil telefon jaz sem odgovoril jaz sem ga ko sem šel na štranišče ravnatelica je iskala krivca ki ji je naredil past takrat sem jaz kljuko odstranil in dan nazaj novo takrat me je ravnateljiza zalotila poslala me je v sobo za poredne

ti je bilo všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. avgust 2012
če hočete nadaljevanje napišite nex
27. avgust 2012
Next
27. avgust 2012
I love u :*
I love u :*
nextii!
27. avgust 2012
u93404
u93404
next!
28. avgust 2012
zdaj bo prišla zgodbica
28. avgust 2012
Tam te je ravnateljica kar naprej opazovala. Če je videla da tam notri počneš neumne reči te je hotela zabrisati skozi okno, seveda je bilo okno čisto pri tleh lahko bi splezal skozi, a me je opazovala ravnateljica. Tedaj sem se domislil načrta potreboval sem metlo in stol,na srečo je bilo že vse notri lotil sem se dela z metlo sem obrnil kamero. Malo sem si pomagal tudi s stolom potem sem notri počel kar sem hotel .k o je bil avtobus na postaji,me je vražja ravnateljica poslala na postajo. Ko sem prišel domov,sem začel pisati nalogo ko sem jo dokončal,sem šel malo ven. Zraven mene je stanoval moj sošolec pa sploh nisem opazil dokler ne pride, ven tudi on. Skupaj sva počela zabavne reči. Pa sem že mislil da nebom imel nobenih prijateljov več. Zvečer sem šel spat, ampak najprej sem se umil. zjutraj sem othitel na avtobus. Ko sem prispel sem šel v razred. Imeli smo matematiko ko, pride vražja ravnateljica v naš razred. Pogledati je prišla naš pouk. Če je imel kdo kakšen račun narobe ga je že dala v sobo za poredneže. Tja so šli 3 učenci. Po koncu pouka sem šel domov,ker nismo imeli nič naloge,zato sem se malo vozil s kolesom očka je rekel naj grem z njim v službo in sem šel tam je bila tovarna igrač. Ko sem prišel domov je bil vzunaj že mrak vmol sem se i šel spat. Zbudil sem se. Nekaj časa mi je še ostalo za zajtrk .
28. avgust 2012
Next
28. avgust 2012
u93404
u93404
next
28. avgust 2012
u94089
u94089
NEXT
28. avgust 2012
nova pride