Forum
u35501
u35501
Oh, on je tko cute. Če pomislim nanj imam kar metuljčke v trebuhu. Včasih zaradi njega ne morem spat. Imam veliko tremo pred njim. Oh, le kaj naj naredim, kako naj izvem če je vame?

Hočete da nadaljujem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. januar 2011
u35501
u35501
No, v ponedeljek sem šla v šolo. Ni ga bilo. Zvonilo je prvič, začetek odmora. Zvonilo je drugič, začetek 1. ure. Ni ga bilo. Učiteljice še ni bilo v razredu. Njegov BFF je rekel, da se je on verjetno zaspal. Zelo me je bilo strah, kaj če je kaj narobe z njim. V razred je prišla učiteljica in nam povedala, da je ON v BOLNICI. AAAAAAA!!! Sem si mislila. Le kaj mu je??? Seveda nisem rekla naglas, ker bi bilo čudno. Kako naj pa zdaj izvem, če me ljubi nazaj??? Mami mi sigurno ne bo pustila, da ga grem obiskat, pa še čudno bi izgledalo. Bila sem čisto nemirna in v skrbeh. Vse to se je dogajalo nekaj sekund, ker potem sem nekako izdavila:"Kaj mu pa je??" Učiteljica mi je odgovorila...
26. januar 2011
Naapreej.(:
26. januar 2011
u35501
u35501
"Razlil se mu je slepič.". Kaj, a je ona malo nora, saj to ne more biti res!!!!! Zakaj ravno njemu?? To sem si mislila jaz. No, učiteljica je rekla, da, če ga še dolgo ne bo, da bomo risali risbice zanj. Risbice?? In, če jih bomo že mogli risat, kaj naj jaz narišem??? I LOVE U ali kaj?? No tega res ne morem, ker bi bilo čudno( ja vem, veliko stvari bi bilo čudno, če bi jaz kaj rekla, narisala itd.). Res, cel pouk in po poti domov sem razmišljala kaj mu naj narišem, da se mu ne bi zdelo čudno ali kaj takega.(OK, zdej sem že skoraj obsedena s čudnim ,vem) Razmišljala sem tudi, kako bom preživela brez njega samo še en dan. Saj ga sigurno ne bom videla 14 dni. Nato pa sem naslednji dan v šoli izvedela, da...
26. januar 2011
u35501
u35501
Nextam pa jutr!!
26. januar 2011
u35501
u35501
Ga gredo njegov bff in še ena 2 njegova ful dobra prijatelja obiskat v bolnico. Moja bff mi je predlagala, da rečema, če lahko grema zraven, ker bi bilo to lepo od naju. No, vprešale sma jih in bjegov bff je rekel, da brez problema. JEEEEEJ! obe sva kričali, saj bom jaz videla njega, bff pa bo lahko bila z njeno simpatijo, ki je eden izmed teh 3 njegovihprijateljev. Res je bilo lepo od njih, da lahko greva zraven, ker so to v bistvu sami fanti in bi po mojem rajši bili sami. Končno sem imela en dobe razlog, da ga lahko vidim in me ne bo doma. Ampak ravno doma se je zapletlo. Mi naj bi ga šli obiskati v petek, ampak poblem je bil, kdo me bo peljal, ker naj bi se dobili pri šoli, potem pa bi nas peljala mamica od njegovega bffja. Zmenili pa smo se takole:
...
28. januar 2011
u35501
u35501
Aja, a mi lahk date kake predloge za imena, kok bi se imenovala jst, moja bff, on, njegov bff in njegova dobra prjatla. Plissss!!
28. januar 2011
u35501
u35501
To sm jst:

To je moja bff:

28. januar 2011
next
15. marec 2011
u35501
u35501
jst sm eva, moja bff je kaja, on je lan, njegov bff je maj
16. marec 2011
u35501
u35501
Zmenili smo se, da bo mene in Kajo peljala moja mami(ja, celo uspelo mi jo je prepričati, da me pelje) nazaj pa nas bo peljala Majeva mami. Komaj sme že čakala petek in ob tem sem razmišljala kaj naj mu rečem ko ga bom videla. No petek je prišel. Ure so se vlekle, ker ga nisem videla že cel teden. "Ej, še sreča, da ga gremo dons obiskat." mi reče Kaja. "Koga pa?" jo čudno gledam jaz, ker sem že čisto pozabila, na to, da ga danes gremo obiskat, vsaj v tem trenutku. Res sem bila že čisto zasanjana in slabe volje. "Ja, Lana, ne? Ne mi rečt, da si pozabla!!!" "ne, sej nism." sem ji rekla.
Mami me je peljala pred šolo, po poti pa pobrala še Kajo. Kmalu sta prišla Lanova prijatelja in potem smo nekaj časa skupaj čakali. Končno je prišel še Maj. Sedaj smo lahko šli v bolnico. Ampak kaj pa zdaj? Skoraj smo že bili tam. Kaj naj mu rečem? Kaja vje videla moj problem, in mi svetovala, naj se obnašam sproščeno in kot da sem njegova prijateljica. Rekla mi je tudi, kako lahko ugotovim če sem mu všeč. Naročila mi je:"Ko se pogovarjata ga glej v oči. Pa ne ga bult, ker bo res čudn izpadl. Če se mu bojo zenice razširle, mu pomeniš nekaj več." Jst sm ji samo prikimala.
Ok, to je to, stojimo pred bolnco. Zajela sem sapo in skupaj z drugimi stopila vanjo.
...
16. marec 2011
neext neext nexxt neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiii
18. maj 2011
neeeext
18. maj 2011
u54587
u54587
"Hej Lan!" sem rekla ko sem vstopila. To sem naredila čisto avtomatsko. "Hej Eva!" je rekel nazaj. "Kaj pa vi delate tukaj? Ste me vsi prišli obiskat??" je rekel ko je videl da sdo a mano še drugi. Jaz sem verjetno bila že čisto rdeča, z nasmehom do ušes. Kaja je rekla, da še sreča, da jih imam, drugače bog ve do kam bi segal moj nasmeh
06. avgust 2011
Neext.
06. avgust 2011
u54587
u54587
Ljudje žau mi je ampak ful nimam idej pa če ker hoče mi lak pomaga al pa sam nprej piše, kr če bi mi en pomagu bi dobla kakoidejo. PLEASE HELP ME!!!
22. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg