Forum
u45307
u45307
Zdravo,sem Sara.Imam najslaše življenje na svetu.Moja starša sta ravno sredi ločitve.Fant me je včeraj pusto.Debela sem...Stara sem 14 let in hodim v 9. razred.
Živim v Sloveniji.Na kratko:NE ŽELIŠ SI IMETI TAKŠNEGA ŽIVLJENJA.Moja edina prijateljica Luna
se je preselila v Sydney.V šoli sem najslabša učenka in ne vem kako si življenje naj popravim.
Edini ki me podpira je brat Rok.On je popolen.V šoli je uspešen in popularen.Hodi v srednjo šolo
prave.Ima kup najboljših prijateljov in punco Ashley.Star je 16 let.Bogati smo,a mene starši nimajo
ravno radi zato ne dobivam žepnine.

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. april 2012
u45307
u45307
Slike

Jas:

Luna:

Rok:

28. april 2012
u45307
u45307
6:00 1. december

Drinnnnggg!!!OMG,grrrr.Vdarla sem po budilki in vstala.Iz omare sem izbrskala neke cote in si jih oblekla.Odšla sem v kopalnico,se stuširala in naredila make-up.Gledala sem se v ogledalo.Zakaj imam samo jas tako življenje.Vdarila sem v steno in iz členkov mi je pritekla kri.Vzela sem papir in se obrisala.Odšla sem po stopnicah dol ter se nasmejala Roku ki je jedel kruh z nuttelo.Jas sem si naredila kavo in ga pozdravla.Iz spalnice sm slišala kričanje mame in očeta.Vsedla sem sem za mizo in srkala kavo.Veni je blo mrzlo.Moje razmišlanje je zmotil rok:'Kaj je s tvojimi členki?'Odgovorila sem mu da sem se butnila v umivalnik.Ura je bila 7.oo in oblekla sem si bundo ter odšla na bus.Vsedla sem se ter si dala slušalke v uho ter poslušala Bruno Mars-Count on me.

Bila je moja postaja.Stopila sem iz avtobusa in odšla v šolo.Naenkrat sem v avli začutila močno brco v hrbet.Bil je Marko,največji pretepač v šoli.Brcnila sem ga v mednožje.Skotal se je po tleh.

1 next
28. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg