Forum
No kukr v naslovu vidte bo u zgodbici pač ena punca k bo hotla use probat pa take.pa zgodbica je izmišlena.
----------------------------------
ohhh ne..... Spet pondelk. Zakaj se to dogaja ravno meni, da me budilka vedno zbudi prekmau. Ura je šele 7:30. Kaj, že? Ufff... Spet bom zamudila pa še razredno uro mamo 1.uro.no okej plan: vstanem, se zrihtam pa mami zatežim da me pele.
čez 30 min.:
okej fjuuu... Nism zamudila."Sarah!!!" kdo mi pa zdaj teži??? Aja sei res Tjaša je "o tjaša hei kko kei?" "super. Ti?" "zlooo fain " "kwa je spet narobe sara?" "Luka je tmmm....." "in?" "jess je z njim" ja jst smm zalublena u enga lukata k je emo in jess se slin okol njega kukr da je en polž ona. O neee luka gre proti meni. " hej sara." "h-h-hej luka!" in šel je naprei. Jess mi je namenila samo pogled (-_-). Ona je tečna kurba uglunm....
----------------------------------
next?

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. februar 2012
jess:

26. februar 2012
luka:

26. februar 2012
wtf?
26. februar 2012
neeext!
26. februar 2012
še en next usai
26. februar 2012
nexxxxxxt sis
26. februar 2012
ahhhhh..........sn zate nuša
26. februar 2012
oki
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
no in prvo uro je učitlca težila k nora in jst sm spala umes. zbudlo me je učiteljičino dretje. jess me je zatožla. in zdej sm pr ravnatlu in izkluču me je za en tedn.a nei sm vesela al žalostna?no k so na šoli to usi slišal so me gledal kukr eno prestopnico.odhitela sem domov ko me je na izhodu šole ustavil Luka.ja on."gotovo si slišal in zdej mi boš govoril da sem pomilovanja vredna pa take.n mislm te poslušat" "ja slišu sm... a ne bi blo fajn mogoče, da bi ti en zvezke nosu pa take?" "joupe" "ti jih bom jst. o.k?usak dan ob dveh" "ja prou no...zdej dej pa mir" "seveda ". uffff... kuk lepo-govorila sn z njim. sm duma bo pa hudo.
pršla sm domou in mami mi je rekla:"ljubica?!, iz šole so me klicali"...
26. februar 2012
u40877
u40877
next
26. februar 2012
nexti
27. februar 2012
haha ravnatl je pa moj fotr
27. februar 2012
aja Nextttttttttt sisssss
27. februar 2012
NEXT