Forum
ZGODBA GOVORI O BRINIE 15 LET KI JE DRUŽINA NE MARA RAZEN BRATA IMA MLAJŠO SESTRO MANY 11 LET STAREJŠA SESTRA JENNIE IN STAREJŠI BRAT JUSTIN 19 LET

JUSTIN:

JENNIE:

MANY:

JAS (BRINIE):

ALI BOŠ BRAL?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. oktober 2014
pa ja ko dobim usaj 1 next začnem ok???
03. oktober 2014
nextt
03. oktober 2014
Next takoj
03. oktober 2014
jas sem brinie in to jemoja zgodba u šoli sem šla kakih 10000000000000krat ravnateljici lol ko sem prišla domol je jennie začela spet.......zakaj se tako šminkaš in da samo še enkrat pa me bo užgala in rekla sem de ne ne ser in dala mi je šamar in lih je uleteu justin in jo je odrinu in reku:A MAŠ PROBLEM??????? A SI MUTAVAAAAAAA????????? PAČ SE LIČI A TE MOTI?
JA ME MOTI!1 PRE MALA JEE!!! A SE SLIŠIŠ STARA JE 15!!!!!!!!!REKEU MI JE NAJ GREM U SOBO................IN ŠLA SEM PRISLUŠKOVAAT IN STEPLA STA SE !! POSKUŠALA SEM JU UMIRIT IN Z JUSTINU SVA ŠLA U NJEGOVO SOBO JENNIE PA U SVOJO .OKOLI ENIH ZJUTRAJ SEM ŠLA UU SVOJO SOBO JUSTIN JE PA GLEDAAL DISNEJ CHANNEL IN KO SMO USI RAZEN JUSTINA SPALI JE POZVONILO.......................................... UGANTE KA JEBLO
04. oktober 2014
nwm...nexttt
04. oktober 2014
Nvm next
04. oktober 2014
otpru in vidu je neko črno škatlo notr je blo pismo :ČE NE ZAKOPLJEŠ ŠKATJE TOČNO NA SREDINI POKOPALIŠČA.....BOM SPALA NA TVOJI DESNI STRANI TOČNO VSAKO SREDO OD 24:00 DO 5:00 IN NEKAJ ČASA SE NI POGOVARJAL Z NIKOMER NITI Z MANO NE U ŠOLI JE DOBIVAL SAME 1-KE!! MAMA IN ATI STA MU DALA PRIPOR IN BEŽAL JE ČEZ OKNO IN EN DAN SEM MU SLEDILA ŠEL JE NA POKOPALIŠĆE IN ODKOPAL ŠKATLO NEKAJ JE GOVORIL IN ČRNA MAGIJA JE OBUDILA VSAKO SREDO ENEGA MRTVECA.....................PO TEM KO SE MRTVEC OBUDIL JE VEDNOIZGUBIL SPOMIN ZA ENO URO NAZAJ IN PO TEM JE ZAKOPAL ŠKATLO NAZAJ IN ŠEL DOMOL KO JE PRIŠEU DOMOL JE NA RAČUNALNIKU BRAU O ČAROUNIŠTVU . KO SE JE POGLEDAL U OGLEDALO JE VIEU NEKE ČRNE PODOBE PADEL JE PO TLEH IN ZASPAL!!!!!!! ZJUTRAJ SEM PRIŠLA U NJEGOVO SOBO IN GA POLILA Z VODO VPRAŠALA SM GA ZKAJ SE NE MENIŠ Z MANO IN REKUJE DEJ NO BEJŠ IN ŠE ENKRAT SME GA POLILA IN GA ZAKLENILA U SOBO POSKUŠAL JE IT ČEZ OKNOAMPAK LEGENDA KOT JST USE POGRUNTA TO PREJ HOTU GA JE RAZBIT AMPAK SM DALA ČEZ TRDO PLASTIKO lol NAPISALA SM MU SPOROČILO LEJ NE BOŠ ŠOU VN MAM DOVOLJENJE..........OD MAME IN USE MIJE POVEDAL SPUSTILA SEM GA VN IN ZAJOKALA OBJEL ME JE IN OBA SVA BLA SLABE VOLJE !!!! DRUG DAN JE PRIŠEU DO MENE FNT ROK V KATEREGA SM ŽE OD OSNOVKE UPRAŠAL ME JE ČE BI HODLA Z NJIM REKLA SEM MI DAŠ ČAS DA SE ODLOČIMIN MED MATEMATIKO SEM DOBILA LLISTEK OD ROKA A SI SE ODLOČLA NAPISALA SM JA BOM AMPAK NE ME PUSTIT TAKOJ JUTR NAPISAL JE NEBOM KO SMA Z JUSTINU ŠLA DOMOU SM MU REKLA PRIŠLA JE NOVICA "I HAVE BOYFRIEND" IN REKU JE BOLŠ DA JENNIE NE IZVE SEJ VEŠ KAKA JE.JA ITAK!KO SEM PRŠLS DOMU SEM JUSTINA UPRAŠALA KAKO NAPREDUJE S ŠKATLO REKEU JE DA JE USE ZGODOVIN A DA JE TO MOGU DELAT SAM 3 TEDNE IN USE JE BLO ENAKO ROK ME JE POKLICAL IN REKEU NAJ PRIDEM U SKATE PARK UZELA SM SVOJ NAJLEPŠI SKATE IN ODŠLA KO SEM PRIŠLA U SP ME JE TAM ČAKAU ROK S PRIJATLI OBJEL ME JE IN REKEU ČE GREM NA ICE CREAM ŠLA SVA IN POL MI JE REKU ČEMI JE POLJUBA IN NIČ NISEM REKLA POLJUBILA SVA SE IN ZAČELA SMA SE TKO SMEJAT DAAA.... ZVEČER KO SMO USI ŽE ŠLI DOMOU ME JE JENNIE USTAVILA Z BESEDAMI OOO USE SM VIDLA DMOU GREŠ IN MAMI BOM POVEDALE USE IN REKLA SM MAMA ŽE VE USE TKO DA SE TRUDIŠ Z BREZVEZE !!!!!!!!!!!! <3 NO PUST ME ! NE DOMOU GREŠ Z MANO... NE NEGREM DEJ BEJŠ! IN ZBEŽALA SEM IN KO JE JNNIE PRIŠLA DOMOU SEM ŽE JAS BLA DOMA U SVOJI SOBI MAMA IN ATI TA MI ZAŽELELA GOOD NIGHT IN ŠE OSTALIM TREM ENAKO JUSTIN ME JE IS SVOJE SOBE POLICAL IS SVOJE SOBE OKOLI 3-EH ČE MI JE KEJ DC IN ŠLA SEM U NJEGOVO SOBO GLEDALA SVA POUNO FILMOU
JUSTINOVA SOBA:

JENNIINA SOBA:

MOJA SOBA:

ROK:

MOJ NAJLEPŠI SKATE:http://www.p69.com.br/wp-content/uploads/2013/03/fotos-de-skate-11.jpg
04. oktober 2014
hej usi ko bote brali brinie je stara 13 rok pa tut 8 razred kr sm se mal zmotla ok?????????? zapounte si
04. oktober 2014
u101440
u101440
next
04. oktober 2014
Nexxtttt
04. oktober 2014
next
04. oktober 2014
no ubistvu grozliuke bl ko ne sej je useen
drug dan u šoli joo mora nenapovedan test rezultate smo dobli zadno uro itak 2-ojko sm dobla po pouku sem ostala u priporu 20 minut sej ni nč kej z justinom sva prišla domou in mama s je drla ko budala
05. oktober 2014
Next
05. oktober 2014
u101440
u101440
next
05. oktober 2014
ŠE DVA NEXTAA
09. oktober 2014
next
09. oktober 2014
en še
16. oktober 2014
no sej je useen gremo naprej mama me je nadrla zaradi enke injustin jo je utšal šla sva v kate park z bmxi in...................................................................................................................................................................................................................................
2 nexta
02. november 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model/76216/1 sori sama seb kr oglašam prjaute se plssssssss
02. november 2014
no useen je bom pisala naprej: no mama je izvedla za pripor in js sm si misla :joooooj zaklenjena bom do smrti no pol sm pa mela še dougo hišni pripor pridem na fb in

omg skr me je kap o faaaak in pol sm šla u skate park in vidim njega tam prišu je do mene in me objeu šla sma na ice cream

čez 3 dni u šoli sm dobila 1-ko in pridem domu mama itak............. -.- pokličem roka in mu povem in da nekj cajta nebom moga vn in reku mi je uredu .............. ko je hišni pripor poteku sm mu napsala konc je in mi napiše o fak zaka po usem kar sm naredu za tebe sej je useen in sm mu napisala mislim tekme barca pa atletiko 3-1 bahahahahaha no napisala sm mu sladoled ob 5 ? napisau je ok ni ga blo nikjer čakala sm ga 1 uro drug dan pica ob 3 ? napisu je ok in ga spet ni blo naslednja dva dneva enako in ni ga blo uprašala sm ga kje si pa biu in reku je nikjer napisala sm konc je in napisu je kiro tekmo si pa gledala in napisala sm pustila sm te ................................ u šoli drug dan me je loiu 3 ure in rekla sm da je konc za vedno kr se mi zdi da me je z Lori varau in reku je zkaj misliš tk in rekla sm 1. kr ga ni blo noben dan ko sm ga klicala in kr ona govori skos o njem 2. kr je najbol popularna na šoli 3. pač zato
20. december 2014
i'm in love whit you mi je rok napisu
pozabla sm gor napisat pa naredli bomo neki sprememb ROKU BO IME NINO OK? PA TOLE JE LORI :

brinie bo ime Donna pa nebo taka tk ko na zgorni sliki ampak bo taka : pač tta slika http://static.igre123.com/slike/120571-352818/paac-jst-what-doesn-t-kill-me-makes-me-stronger.jpg
20. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg