Forum
u168988
u168988
Moje ime je Lilly Waterspoon. Pravkar sem prišla na novo šolo in na njej nisem prav nič popularna.
Jaz:

Na naši šoli je najpopularnejša oseba Tricky Hayes. Vem, vem, da je lepša od mene ne mi govort:

Draga Tricky, pejt v rit! No sej če bi to rekla na glas bi me vsi sovražili. Na naši šoli sta edino dve ok punci. To sta Ginny in Caroline. Problem je da sta že BFF druga z drugo.
Ginny:

Caroline:

Sta drugi naj popularnejši osebi na šoli West Florida School. Ampak I don't care.
1 next pa nextam.
10. april 2014
u169311
u169311
next
10. april 2014
u168988
u168988
♥next♥
Danes sem v svoji omarici dobila listek.
нєу, уσυ!
ѕι ρσρ ѕтαя тαƖєηт? тє zαηιмαנσ ρƖєѕ, ρєтנє ιη ιgяαηנє?
ρσтєм נє тυ ƤRAƲA ƤOƬ! Ƥяιנανι ѕє ηα ωωω.ѕмιƖƖє-αηɗ-ρƖαу.ѕι!
ηα ανɗιcιנє zα ιgяαηנє ν ρяєɗѕтανι вєηηу αηɗ נєтѕ ρяιɗι נυтяι σв 17.00!
νєƖנα zα ρυηcє- fαηтנє ηαкηɗαɗησ ɗσвιтє ρяιנανє ρяι тαנηιcι.

Haha, ful sem jaz talent. Grem pogledat na prijavnico kdo je že prijavljen.
♥~PRIJAVNICA~♥
cαяσℓιηє ƒσявєѕ
ѕeleɴα мαrvel
ɢяαcε κεʟʟч
S svojo tresočo pisavo sem dopisala svoje ime: ʅιʅʅყ ɯαƚҽɾʂρσσɳ
Vem da ne pišem lih lepo ampak bo. Med prvo in drugo uro so me vsi čudno gledali in si šepetali; "O, ta nova se je prijavila!" in take bedne stvari. Kakorkoli, ob sedemnajstih sem odšla na avdicijo in oblekla svojo najbolj svečano obleko (niti ni TAKO svečana) ker kolikor vem je bila Benny princesa. Hvala bogu da se ni prijavila tudi tricky. čeprav sem danes srečala njenega glavnega klona, Lano. Prišepnla mi je: "Dobro se obleci za avdicijo. Benny je bila namreč kmečka princesa." in nato je odšla. VSeeno kmečke stvari imam zato nisem šla v nakupovalno središče, kot sem sprva mislila, da bom.

Upala sem, da ni celo PRESVEČANA. Očitno ni bila, kajti ko sem prišla in nisem morala zaviti nazaj, sem sprva prepoznala Caroline v tej obleki:

Nato Grace v taki:

In spoznala sem, da sem brcnila v temo.
2 nexta
10. april 2014
u169311
u169311
neeeeext
10. april 2014
ahahaha next
10. april 2014
u168988
u168988
Vodija avditorija, Maria Selevzetas (rusinja je) se je namrdnila nad mojo obleko. "NAD MOGOČNO PRINCESO BENNY SE ZAFRKAVAŠ? DA TE NI SRAM. IZGINI!" Tako sem odšla iz avditorija. Mislim! Niti šanse mi ni dala. Naslednji dan so bile vloge naslednje:
ғlorιdѕĸα prιɴceѕα вeɴɴy..................................................cαrolιɴe ғorвeѕ
prιɴceѕιɴα ѕeѕтrα............................................................ɢrαce ĸellly
ѕlυžĸιɴjα........................................................................ѕeleɴα мαrvel
jeтѕ..............................................................................ĸeɴɴy lerewѕĸι
No OK! Lohka bi bila jaz. Ampak Car je bila očitno res dobra. Saj je vseeno. Caroline bo moja BFF čeprav tega ne veeee
Aja pa v šoli me je poklicalka ravnateljica sebrethors. Pravi da se moram 'lepše oblačiti'. Zato je določila Ginny, da mi pomaga pri tem. Danes grem k njej. BRB poskušla jo bom spraviti OD caroline.
Oprostite za kratek next sam morm dol, tri nexte, nextam. Slikca:
(caroline ko izve da je glavna vloga njena, ki jo igra z njenim fantom kennyjem, sam ko se obrne v resnici objame ginny.)

10. april 2014
u169311
u169311
next<33
10. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg