Forum
u133427
u133427
še ena zgodbica več.pač ta zgodbica nea bo neka navadna,ampak bo mal drugačna.to bo moja 1. zgodbica in upam da bo brana <33 bom raj začela,pa nehala nakladat....
▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾▴▾
1.PART
''Beacuse they are happy''

*FLESH BACK*
''moja glava,oh kako me boli.moje roke,zakaj jih ne morem premakniti?moje noge,zakaj jih ne morem premakniti?kaj se dogaja?halo!boli me.prosim nehajte.ne!ne!ne!mami,kaj se dogaja?nekaj me grabi!za roke,noge,glavo!nekaj grabi moje telo!prosim ustavi jih!m-a-a-m-m-a-maa-mam-a-aa! zakaj me nočeš?prosim,obljubim,da bom pridna in te vedno ubogala!mama prosim?kaj sem naredila? slišim,glas mame,kako ihti in joče.slišim njeno bolečino.še predkratkim,sem slišala njen utri srca,ampak tega je konec.nikoli ne bom videla sveta zunaj,nikoli ne bom imela ljubezni in moje družine.nikoli ne bom morala imeti tega,kar si imela ti mama.mama,konec je.ni me več. vedno te bom imela rada.slišala sem še glasnejše jokanje,ki se je tišalo in tišalo.''
*END OF FLASH BACK*
stojim v hiši.v hiši moje mame.v hiši mojega očeta.v moji hiši.gledam skozi steklena vrata in zagledam 2 majhna otroka,ki skačeta po tranpolinu.bila sta kot majhna slončka.

https://www.fanten.dk

zraven je bila tudi glasba.glasba,ki me je pomirjala,ko sem bila še v trebuhu. po licu mi je spolzela solza,ki je čez čas kapnila na tla.obrisala sem si solze in pogledala proti mami.bila je vesela,smejala se je in plesala z očetom. ''verjetno je bolje da me ni v družini'' sem si mislila sama pri sebi.stopila sem skozi steklena vrata in hodila počasi proti trampolinu.deklica,ki je bila mlajša me je pogledala in se pretrašila.stekla je do mami in ji rekla,da je pri trampolinu neka punca. deklica je bila majhna in na videz podobna meni.

stopim sem do mami in tiste majhne punčke,ki me je spominjala kako bi lahko zdaj jaz bila na tem vrtu in objemala mami. po licu so mi znova spolzele solze.dovol sem imela tega,da sem videla kako so srečni jaz pa sem sama brez družine.stopila sem do ograje in pomahala tisti punčki in stopila skozi ograjo.tekla sem neznano kam.majhni otroci so gledali za mano,a se nisem zmenila za njih. kmalu sem prispela do čarobnega slapa,ki je popeljal nazaj v svet duhov.stekla sem v sobo,ki je bila moja.le tam smo lahko duhovi živeli takšno življenje,kot so ga ljudje na zemlji.sedim na moji postelji in razmišljam kaj bi lahko počela.odločim se,da grem v kuhinjo narediti ice-cream shake. takšnega imam najraje.k meni pristopi nek šikani fant. (fantje in punce,smo v svetu duhov takšni kot so na zemlji).

pozdravi me in tako se zatopiva v dolg pogovor. čez nekaj časa greva v dnevno sobo in gledava nek film. med sredino filma mi je zapiskal telefon.dobila sem sporočilo.v njem je pisalo...
upam da vam je ušeč in da boste brali.pač ta del glih ni neki napet,sam bojo pa zato drugi deli bli bol napet :$$
05. maj 2013
nextttttttttttttttttttttt
05. maj 2013
u89857
u89857
next
05. maj 2013
u128111
u128111
neext
05. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2013
u133427
u133427
hvala za nexte!najraj vas mam <333
v njem je pisalo...'če ne prideš danes ob 7pm u sobo številka 69 bomo ubili tvojo mamo in sestro!' napisano je bilo pod skrito številko.fant je bil videti zaskrbljen,ker nisem spregovorila. pokažem mu sporočilo on pa mi reče ''če želiš grem lahko s teboj.morda veš kdo je u tstsi sobi?' 'ne bi vedela.am...vesela bi bila če bi šel z menoj'mu rečem in se nasmehnem.verjetno se mi na obrazu vidi,kako me je strah iti tja.sploh če bi šla sama. do konca pogledava film,potem pa greva usak v svojo sobo.čas je hitro mineval in ura je kmalu bila 5 do sedmih.na vrata je potrkal tisti fant in sedaj hodiva po stopnicah navzdol in po ovinkih.kmalu prispeva do sobe 69.potrkam na vrata in cela se tresem.vrata odpre neki moški.fant,ki sem z njim prišla mi je povedal,da je to najzlobnejši duh,ki je na črni strani (jas sem na beli).fant me je povlekel za sabo in tekla sva naravnost po stopnicah navzgor.tisti moški so začeli teči za nama a,ker sva bila prehitra se nama je uspelo skriti v neki sobi.tam pa sva zagledala....
sorrejte,ker je kratek next samo se morem za eksterce učit,ker jutri pišemo matematiko -.-''
neext?
06. maj 2013
Nextt
14. maj 2013
next
16. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg