Forum
u38947
u38947
Še 1 zgodbica..Upam,da boste uživali v branju in redno dajali Next-e,ker drugače bom končala s pisanjem mislim ne bom nextala
Enjoy!
07. december 2011
u38947
u38947
aaaah,kako je on lep! pravkar je rekel da sem mu všeč,njegove ustnice se približujejo mojim in..
'din,don' je zazvonila ura v Big-Bangu in me zbudila iz mojih prečudovitih sanj! Grr
7.ura zjutraj..šola? je treba vstati?
ohjej,komu se pa da..še 5 minut bom pospala-sem si rekla

'driiiiin,driiiiin' je tokrat zvonila budilka..zbudila sem se vsa nesrečna...kot se spomnim sem vstala z levo nogo..

počasi sem odcapjlala do kuhinje kjer mi je mami že pripravila zajtrk..toast..njamsiii zraven pa še sadje..značilen angleški zajtrk!

ajaaa,skoraj bi pozabila...
sem Beatrice in živim v Angliji...stara sem 14 let,skori 15...

všeč mi je fant Liam,he's sexy ♥

no,zaenkrat ste zadosti zvedeli...boste pa v moji zgodbi še več..
moja BFF mi je rekla,da naj bi bila Liamu všeč ampak pomojem sanjari...rekla je naj vztrajam..v mojem lajfu se je zgodilo tooolk rči slabih in dobrih...ko so bile dobre sem bile vesela,če pa slabe sem vedela da pridejo boljši časi...vedno mi je hodilo po glavi:
za dežjem posije sonce
vse se zgodi z razlogom

kot mi je mami pravila...očeta nisem imela...umrl je dan po mojem rojtvu zato se ga ne spominjam...nimam sester,ne bratov se pravi sem edinka ampak nism razvajena!
velikokrat se je zgodilo velikooo čudnih stvari in nisem vedela kaj zato sem pomislila zakaj ravno jaz?
in večinoma mi po glavi gre samo Liam,Liam in Liam!! aaaaa,he's is cutie < 3
07. december 2011
u38947
u38947
to sm jz:

moja mami:

je zelo lepa in zelo mlada

moja BFF:

in najdražji Liam:

07. december 2011
u38947
u38947
iz moje sobe imam ta prečudoviti pogled:

07. december 2011
u57700
u57700
next
07. december 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next in NEXT
07. december 2011
u38947
u38947
danes smo pr fiziki pisali nenapovedan test..pri matematiki je kar začela spraševati in je mene najprej uprašala ki nism mela pojma in sem dobila nezadostno..na neko tekmovanje so me prijavili iz zgodovinez kterga sploh nism vedla...pole me je neki ravnatelca obtožla in rekla d sm neki kršila pravila šole! ma OMG! zakaj prav jz? zkej se prou meni morjo zgodit take rči...

pa še n nastopi z violino sm se zmotla in sm foušala in mama nis v nobeno podporo! še jezi se...GRRR
why me? why me?
nimm pojma

pa še Liam je povrhu osvajal neko punco..
ko sem prla n fejsbuk mi je en zalezovalc zčel pist
ko sm prišla h konci živcou sm stekla v sobo in že mislila da je to moja usoda sem zaslišala:
'tk-tk' moj mobitel ponavadi tako nardi,ko dobim SMS

pogledala sem in videla ime Liam;* (tako sm ga mela shranenga)

jzt sm se stopila
nism bila točno prepričana ali je res njegova številka zato sem lepo počasi odrpla pisalo:
heeej!
kku si kej?

tlele Drew,sej vejš bratranc od tvoje BFF...upm d se me spomnš...
no pa je šlo še 1x vse v maloro!
mogoče mi je moja BFF(Lucija) dala napačno št....ne bom se jezila na njo
ko sem šla v pižami vsa zaspana spat sem spet zaslišala

'tk-tk'
odcapljala sem do mobija in pogledala..
bila je neznana številka!

ko sem odprla je pisalo:

OMG! KDO JE TO?
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg