Forum
Sem Lola.Stara sem 16 let. Zjutraj sem se zbudila,in bilo je konec šole!v šolo sem si oblekla navadno roza kiklico in spuščene lasi.preden sem šla v šolo sem poklicala mojo bff Lili.Ko sem prispela v šolo sem opazila da ima Lili isto oblekco razen da je druge barve!aa meni je bilo vseeno.Po pouku sma šle k najinima fantoma Domnu in Žanu.Domen je moj fant in tako je hot!zaljubljena sma že od 9razreda.Žan in Lili pa od osmega.drugo jutro sem šla po stopnicah in zaslišala čuden zvok iz podstešja,stekla sem gor in na postrejšju sem zagledala sliko na njej sem bila jaz ko sem bla manjša.začutila sem da mi nekdo piha v lase,hitro sem stekla babici,ko sem prišla tja sem jo videla na tleh ležati celo krvavo...vstala se je in začela leteti potem je postala nevidna nisem je videla,zaprla sem se v omaro,tam sem počakala par minut dokler v omari nisem videla babico,ki me gleda z svetlo modrimi očmi in mi rečee careful.stekla sem domov in pojedla kosmiče ter razmišljala zakaj mi je to rekla?domov je prišla mama in mi je rekla zakaj sem zaskrbljena,nisem ji hotela povedat ker sem vedela da mi nebo vrjela.Stekla sem v sobo in se pogledla v ogledalo,v ogledalu se je prikazala...next?
27. januar 2013
next
30. januar 2013
next
30. januar 2013
next
13. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg