Forum
Helou^^ Well, to je resnične zgodba, ki se zdej dogaja in bi bla vesela, če bi komentirali )

5.9.2011

Sedim na oknu in gledam, moje sošolce, ki zunaj igrajo nogomet in kričijo.Nato zaslišim njegou smeh. Čeprau nisva veliko skupaj, ga ljubim.Usak dan bolj.Mislila sem, da ga bom lahko med počitnicami lahko preboreloa, ampak ni bilo tako. Še bolj sem ga ljubila. NAto sem izvedela, da gremo v šolo u naravo, v Kranjsko goro. Seveda je on tudi pou, saj je moj sošolec. Ko smo prišli tja, smo se najprej mogli posesti, kje bomo sedeli, cel teden pri vsakemu obroku, in vsak večer. On se je seveda, usedel zraven mene, čeprau je bila cela jedilnica prazna, le na drugem koncu so sedeli njegovi prijatelji.
_________________________________________________________________________________________
A NeXtam?*
18. oktober 2011
u60819
u60819
nexxxxxxxxxxxtttttttt
27. oktober 2011
next
06. november 2011
u19496
u19496
next
08. november 2011
next
08. november 2011
jst nebom več nextala te zgodbe. če kdo hoče loh naprej piše:3
14. november 2011
Učiteljica nas je razdelila v sobe in po nekakšnem naključjo sem bila v sobi z njim. In soba je bila samo za dve osebi toraj naju. Razpakirala sva stvari se preoblekla

(Jaz Ajša)

(on Rok)
Odšla sva v jedilnico saj naj bi tam imeli nekakšne igre tja sva prišla prva vsedla sva se in se začela pogovarjati: (a-ajša,r-rok)
a:in kako si?
r:vredu ti?
auper...
en čas je bila tišina potem pa je rok začel spet govoriti
r:zelo si lepa
a: (malo sem zardela) ti tudi
r:a bi šla jutri malo z mano po mestu saj veš lahko delmo kaj hočemo
a: vrdeu
in že so prišli vsi ostali in iigrali smo igre pozno v noč potem sem pa odšla spat zjutraj ko sem vstala.....
08. januar 2012
hudo si nextala c:
NeExT!
11. januar 2012
Zjutraj ko sem se zbudila Roka ni bilo v sobi zato sem se šla stuširak in preoblečt ko se prišla iz kopalnice v sobo pa je bil tam že Rok zajtrik nama je prinesel v sobo. Med zajtrikom nisva veliko govorila. Po zajtriko sva se odpravila po mestu šla sva tudi v šoping med tem ko se izbirala obleko ki bom jo kupila je rok odšel v drugo trgovino jaz seveda tega sploh nisem opazila nazaj je prižel z medvedkom na katerem je pisalo Love you

prijel me je za pas in me obrnil proti sebi mi dal medvetka in me vprašal če bi bila njebova punca od veselja bi se najraje vgreznila v tala komaj sem zjeclala moj ja ko me je že poljubil poljubljala sva se kakih 10 minut potem naju je pa zmodila prodajalaka po tem sva odšla nazaj v dom kjer smo stanovali....
14. januar 2012
u22828
u22828
next
15. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg