Forum
Heii
js sm za nek iziv dobila da morm svojo zgodbo napisat
Tu je na nek način moja prva zgodba, ki upam da vam bo všeč
V prvem delu notri še nebo 1D sam bojo pa u naslednih
Tuki lhk oglašuješ, če boš tut bral/a
Dobrodošle so kritike, mnenja,...
Oproščam se za napake
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pogledala sem na uro. 02.47.
Zavzdihnila sem. Nisem bila vesela, da je že toliko ura, rada sem imela nočno delo v kavarni saj sem se saj s tem zamotila, ker nisem morala spati.
Malo čez tretjo uro sem se odpravila iz kavarne peš domov. Starši za to delo niso vedeli, ker bi tako kot vsi normalni starši tudi moji ponoreli. Ozrla sem se naokoli. Zelo rada sem zvečer oz. boje rečeno zjutraj hodila po ulicah. Pot do doma mi je hitro minila.
Bila sem zelo hvaležna, da imam edina sobo v prvem nadstropju naše hiše, saj sem se tako lažje pretihotapila noter ter se hitro stuširala v svoji kopalnici in se odpravila spat-ne da bi me kdorkoli slišal.
Ko sem tako končno se le vlegla na posteljo, sem začela razmišljat.:
=Sem Angel Kavčič, neka punca, ki živi v Ljubljani skupaj s svojimi starši in bom jutri dopolnila 18 let. Obiskujem Srednjo medijsko in grafično šolo. Počnem vse mogoče še najbolj pa se rada ukvarjam z različnimi športi.
Imam rjave lase, ki so že skoraj črni ter modro-sive oči. Imam nekakšen čuden stil oblačenja ter poslušam zelo raznoliko glasbo. Imam težaves spanjem, zato ponoči delam v neki manjši kavarni.
Nimam veliko prijateljev, četudi sem v šoli še kar priljubljena zaradi.......=
Zjutraj me je zbudila mora, katere se nisem spolnila. Preoblekla sem se v široke sive trenerka hlače ter črno oprijeto majico brez naramnic. Odpravila sem se v kopalnico, kjer sem si umila zobe in obraz ter si razčesala lase. Ura je bila pol osem. Odpravila sem se v kuhinjo kjer sem našla mami, ki pa je bila danes nekam čudna. "Jutro srči." me je dokaj veselo pozdravila ter me poljubila na čelo, "Kako si spala?"
"Jutro, zelo dobro." Z smehom sem pograbila jabolko ter šla v dnevno sobo. Očeta ni bilo doba, ker je bil v službi. V dnevni sobi sem vzela svoj prenosnik ter se na njim prijavila na nekaj različnih klepetalnic. Med tem je mami nekajkrat prišla mimo in me kregala, ker sem bila spet bosa. Kmalu sem od nekje staknila slušalke in si jih nadela ter dala glasbo na glas. Naenkrat je nekaj priletelo okoli mojega telesa in zakričala sem to nekaj oz. nekdo pa mi je dal roko na usta in me nežno ugriznil v vrat. Nato me je spustil iza seba pa sem zaslišala smeh in se še vedno vsa prestrašena obrnila ter zagledala skupinico mojih prijateljev ter mojega najboljšega prijatelja Anžeta, ki se mi je smejal na vsa usta. Med urati pa je mami samo zmajala z glavo in se odpravila v kuhinjo.
Vse po vrsti sem objela in vsak mi je dal darilo katere smo nato odnesli v sobo. Nato sem jih napodila ven, da sem se preoblekla v dolge črne kavbojke ter majico, ki je bila malo širša in mi je razkrivala popek.
"Kje si?!" je uletel v mojo sobo Anže.
"prihajam" sem mu med smehom odgovorila saj je skoraj padel po tleh. Prijela sem ga za roko,da bi ga odvlekla dol, ko sem ugotvila, da nimam nogavic. Zagodrnjala sem; Anže pa me je čudno pogledal.
Ko sem bila končno urejena sva "mirno" odšla po stopnicah do ostalih kjer sem si tudi obula vansice nato pa so mi dali prevezo na oči.
Spravili so me v nek avto in me posedli na nekoga. Tako smo se nekam odpeljali v mes pa se pogovarjali o vseh rečeh.
po nekaj minutah smo prispeli...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Angel:

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2014
u176150
u176150
Next
16. julij 2014
Hvala *FOREVER_YOUNG* da bereš
ta del je posvečen tebi
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pravzaprav nevem kam smo prišli saj sem imela še vedno pprevezo na očeh. Nekako sem prišla ven iz avta nedabi padla. Zaslišala sem hrup in najstniške glasove. Iz ozadja pa se je tudi potiho slišala glasba. Odpeljali so me proti tej glasbi. Vstopili smo v precej vroč prostor napolnjen z glasbo, glasovi mladih, alkoholu in potu. Anže mi je odctranil prevezo in znašla sem se v klubu kamor sem si že dolgo želela it. Ker smo prišli že dooldne ni bilo veliko ljudi.
"Uživaj" mi je na uho rekel Anže in nekam izginil prav tako ostali.
Kmalu sem se tudi sama vklopila in dobila nekaj novih prijateljev in celo številko lušnega natakarja.
Ko je bila ura okoli 4 sem poiskala svoje prijatelje, da bi me peljali domov pa ni bil noben več trezen tako, da sem se raje odpravila peš domov Anžetu pa napisala, da sem odšla.
Doma sem najprej zavila v svojo sobo; da bi se stuširala in preoblekla v čista oblačila. Odprla sem vrata v svojo sobo in šok. Vstopila sem vsa panična v sedaj prazno sobo, z golimi stenami, posteljo brez postelnine in prazno kopalnico. Vsa panična sem stekla v delovno sobo od očeta. Na zadnji stopnici mi je spodrsnilo in sem padla pri tem pa s komolcem podrsala v steno. Pobrala sem se in se odpravila naprej. Ne da bi kaj potrkala sem udrla noter in za čuda: notri je bila še mama.
"Vse najbolše Angel." mi je djal oče jaz pa mu nisem nič odgovorila.
= Izdala sta me. Hočeta se me znebiti= to sem razmišljala in ju s solzami v očeh gledala.
Mami je zavzdihnila "Pogovorimo se."
"O čem? O tem, da se me hočeta znebiti?" tiho prašam
"Kdo se te hoče znebiti? Veš jutri se seliš v London." mirno reče oče "Pa ne zato, ker se te hočeva znebit, pravza..."
Prekine ga mami "Veš čas je, da izveš, nisva tvoja prava starša." Kot, da bi bila butasta jo gledam in sem raje tiho.
"Tvoja mati je bila moja sestra Andreja in poročila se je z Thomasom iz Anglije oz. natančneje iz Holmes Chapela. Bila sta bogata. Ona je bila priznana modna oblikovalka on pa eden najboljših detektivov v Angliji. Leto po tvojem rojstvu sta umrla v prometni nesreči, ko se je vanju nekdo zaletel."
Sedaj je vstal še oče in vzel nekakšen paketek iz mize kateremu je bila priložena koverta in rekel: "Nažalost so bile poškodbe usodne in sta oba v bolnišnici umrla. Teden po tem so našli oporoko v kateri je zapisano; da si dedinja skoraj vsega njunega bogastva in da....no am.."
Okleval je, videla sem da je. Prišel je do mene in me objel in objem sem mu vrnila. Nisem bila jezna...samo žalostna. Objemu se je pridružila tudi mami in, ko sta me spustila iz objema me je prrijela za ramo, me pogledala v oči in rekla: "Nisi Angel Kavčič ampak Angel Janne Gray in kmalu, nekje žez leto in pol pa Angel Janne Styles." In solze so ji začele polzeti po licu.
=Kaj misli s tem čez leto in pol Styles? Saj sem vendar polnoletna?= V grozi so se mi razširile oči, ko sem spoznala kam cilja s tem.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Anže:

next?
16. julij 2014
u176150
u176150
Nexxxxxxt
16. julij 2014
neeext
+nova bralka
17. julij 2014
neeext! :*
17. julij 2014
hei!
Hvala da berete
next je posvečen romanticgirl in αɴɢelѕ*
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

" S kom?" prizadeto rečem "In zakaj?"
Razloži mi oče, kateremu se vidi na obrazu, da mu ni prijetno tega govorit: "Z Harryem Edwardom Styles." Od gnusa zaprem oči. Vedela sem kdo je in tudi vedel sem za njedove afere s puncami in zaradi tega se mi je gabil in sem ga sovražila:, Oče je nadaljeval: " Zakaj? No tvoja in njegova mami Anne sta bili sosedi in zelo dobri prijateljici in že takrat sta bila zaročena in nihče ni vedel kaj se bo zgodila in da nebota odraščala skupaj saj naj bi vaju uzgajali v prijateljstvu. Žal mi je, toda želja tvojih staršev je, da se še uradno zaročita ta dobro leto in pol mogoče dve in se nato poročita."
V roke mi je nežno dal paket. "Tvoje stvari sva že spakirala in nekaj oblačil sva ti pustila zunaj za obleč. Ob 11 jutri zvečer imaš let v London kjer boš živela z njim in njegovimi prijatelji." Majhna solza mu je spolzela po obrazu in hitro si jo je obrisal in šele takrat sem se zavedala, da tudi jaz jočem. Ampak to so bile solze nemoči, jeze, žalosti in besa,
"Najino darilo sva ti spakirala k ostalim in prosim odpri ga šele v Londonu." Pokimala sem ji. "Oh nejoči ljubica, kadarkoli naju boš lahko obiskala obljubim." Me je objela jaz pa sem se ji izvila iz objema in stekla s paketom ven iz hiše.
Morda nekaj minut ali pa ur sem hodila po našem delu Ljubljane in si ga zadnjič ogledovala.
=Pogrešala bom to mesto, ki mi je bil vedno dom in mi nudil vse....pogrešala bom to šolo kjer sva se spoznala z Anžetom in še nekaterimi prijatelji. Pogrešala bom igrišče kjer sva se prvič skregala in nato pobotala.... Pogrešala bom vse najine skrivne kotičke še najbolj pa to staro hišico na drevesu. Čakaj hišico na drevesu? Kako sem prišla sem?=
Šele takrat sem ugotovila, da so me nazadnje noge same prinesle sem. Splezala sem vanjo in se usedla v kot na tla. Nato sem se zastrmela v paketek, ki sem ga prinesla s sabo.
=Od koga je? Od mami in očeta? Ne, saj sta mi vendar dejala, da sta svoje darilo spakirala. Čigavo je potem?=
Odprla sem paket radovedna kaj bo m našla v njem. Začudena sem bila, ker sta bili rdeča in modra škatlica za nakit zravn pa listek na katerem je bilo z neznano pisavo napisano: >>Ne odpri dokler ne prbereš pisma!<< In tako sem vzela v roko pismo in ga s pričakovanjem odprla.:

Angel Janne Gray!

Nejprej vse najboljše za tvoj osemnajsti rojstni dan. Zavedam se, da neveš kdo sem in da je paket prišel prej kot na tvoj rojstni dan.
Vem, da si danes šele verjetno zvedela, da si zaročena- za razliko od mene, ki sem to zvedel pred dvema letoma.
Verjetno si besna tako kot sem bil jaz in sem še vedno nate, saj si ti in tvoja starša kriva za to.
Nikoli se nisem hotel poročiti na tak način sploh pa z neznanko, ki je po vrhu vsega lahko debela, mozoljasta, grda in celo kurba?
Glej, prisilili so me v to, da ti pošljem zaročni prstan, ki je v rdeči škatljici ter darilo za rojstni dan, ki pa je v modri.
Neveselim se ravno srečanja s teboj amak, pazi se, će me boš kjerkoli osramotila!

Lep dan še naprej
Harry Styles
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Harry:
https://images6.fanpop.com/image/photos/36600000/One-Direction-image-one-direction-36675982-1806-2012.jpg

Mnenje?
Next?
17. julij 2014
opsi tlele je slika od harrya

17. julij 2014
zdej sem pa čist živčna kaj bo k pride v london! dobra zgodbica <3 neext *
17. julij 2014
u176150
u176150
Zakon
Neeeeext
17. julij 2014
hei hei
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

=Kako si drzne? Me zmerjati s kurbo, ko pa je to v resnioci on?! Sem jaz kriva, da sem si uničila življenje? Nima pravice! In Lep dan še naprej, ha?=
Od besa sem z glavo butnila nazaj v les, da me je pošteno zabolelo. prijela sem škatlici in eno z jezo odprla in v njej videla srebrno zapestnico z srčkom v drugi pa PREČUDOVIT? zaročni prstan.
Moja jeza se je zelo počasi ohladila in tako sem pogledala na telefon koliko je ura. Nisem se zmenila za vse neodgovorjene klice in sporočila. Samo pobrala sem vse in se odpravila proti domu.
Pred vrati sem postala in globoko vdihnila. Na srečo smo se vsi trije obnašali kot;da se to ni zgodikilo in zato sem jima bila hvaležna. Po večerji sem odšla v sobo kjer sem samo sedela na postelji do pol enajste nato pa sem se odšla pripravit za v službo. 15 do 11 sem se oblečena potiho splazila iz hiše. Pri kavarni sem bila hitro in takoj sem sporočila šefu, da danes še delam jutri pa ne več.
Povabil me je sabo v pisarno, da se bova tam pogovorila. Takoj, ko sem prišla mi je dal še tisto plačo, ki mi je pripadala.
"Danes ti bom dal drugo delo." Mi je rekel in se mi približal; zmedeno sem ga pogledala.
"Kakšno?"
Zasmejal se je mojemu vprašanju in prišel čisto do mene ter me z roko objel okoli pasu ter mi na uho zašepetal: "Zadovoljila me boš."
Zgroženo sem ga pogledala ter se mu izvila. K sreči sem bila hitrejša od njega zato sem prej prišla do vrat in iz kavarne. Vso pot sem tekla in zadihana prišla do hiše. Vsa tresoča sem se odpravila v sobo in pod tuš nato pa v posteljo kjer sem nekako zaspala. Spala sem brez sanj in se zbudila precej pozno. Tako kot vsako jutro sem si preoblekla oblačila in se odpravila v kuhinjo k mami/teti.
"Jutro"
"Oh, dobro jutro Angel. Boš palačinke z nutello?" me je prisiljeno nasmejano vprašala. Videla semda je žalostna.
"lahko." pred mano je postavila tri palačinke katere sem presenetljivo hitro pojedla. Po zajtrku sem se odpravila v dnevno sobo kjer sem samo do 3 gledala filme kot so Queen of the Damned, Legion, The Mortal Instruments, Angels and Demons,....
Nato sem se dobila s prijatelji. Odšli smo na vse pomembne kraje za nas in tam obujali spomine, na koncu pa smo se morali poslovit in odit vsak po svoje. Bilo je veliko jokanja...celo preveč za moj okus. Doma potem nisem počela nič več.
Ob pol desetih smo se odpejali do letališča kjer smo čakali dolgo nato pa se nismo mogli poslovit. Vsi smo jokali, še oče. Pogrešala ju bom. Zelo.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
šef:

next?
18. julij 2014
u176150
u176150
Next
18. julij 2014
next
20. julij 2014
u60555
u60555
Next
20. julij 2014
hei hoi
next je posvečen bella96
uživajte
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Vstopila sem na letalo. Našla sem si sedež čisto pri oknu. Čez nekaj minut se je na sedež poleg mene vsedel nek moški/fant, ki je imel soko postavo, črne lase in sive oči.
"Živjo, jaz sem Kristjan" je z nasmehom rekel.
"hej, jaz sem pa Angel" sem ga pozdravila nazaj nato pa se je začelo letalo premikati in kmalu smo vzleteli. Po uri dolgčasa sem končno zaspala.
(sanje):
*Hitro sem dihala. Grabil me je strah vendar ne strah pred nevarnostjo ampak pred nečim prijetnim.
Sedela sem na nepokošenem travniku in zrla v znane sive oči. Nasmehnila sem se mu un pa me je z roko objel okoli vratu, drugo pa mi je položil na bok. Začel se mi je približevat jaz pa sem ga z veselim pričakovanjem čakala in se še sama nagnila bliže k njemu in zaprlaŠe nikoli se nisem z nekom poljubila. Kmalu se je s svojimi ustnicami nežno dotaknil mojih za nekaj sekund nato pa se odmaknil.
Z še vedno zaprtimi očmi sem ga prašala: "Je to prav?"
"Je prav." Mi je zatrdil glas, ki pa ni bil Kristjanov.
Hitro sem odprla oči in se besno zagledala v zdaj posmehujoče, smaradadno zelene oči. Harry.
Začela sem se odmikat vendar me je zaustavil in me grobo poljubil. Od šoka sem najprej otrpnila nato pa ga začela odrivat in tepst, vendar me je kmalu nekako polegel moje roke pa ujel v svoje, nad mojo glavo, tako da se nisem mogla več upirati. Takrat pa sem zaslišala, da nekdo govori moje ime. *
Zadihano sem odprla prestrašene oči in se zazrla v pomirjajoče Kristjanove oči.
"hej, samo mora je bila." me je miril.
"Ja, samo mora." se olajšano nasmehnem "Koliko časa sem spala?"
"2 uri. Bi se pogovorila?" mi je prijazno ponudil jaz pa sem odkimala. Šele takrat sem opazila modrico na njegovem desnem licz, ki je postajala vse bolj plavkasta.
"Sem bila to jaz?"...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Kristjan:

mnenja?
kritike?
next?
20. julij 2014
mnenje? super
kritike? ni jih
next? ja seveda
next
20. julij 2014
u176150
u176150
Next
20. julij 2014
Next
21. julij 2014
hej hej
tale next je posvečen ●YOLO●
uživejte
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

.... Sem ga zgrožena sama nad sabo vprašala in preslišala njegov predlog o pogovoru.
"Eh saj ni nič." je skomignil z rameni. "Pozabi na to."
"Drek ni nič!" ga rahlo pobožam po licu. "Pozabila bom na to, če te lehko vprašam nekaj vprašanj."
Čudno me pogleda, "Prav, samo ti meni potem odgovoriš na ista vprašanja."
"Prav. 1.Pravo ime in priimek? Moje je Angel Janne Gray"
"Kristjan Gantar"
"Okj, 2. Koliko si star? Jaz sem 18 let."
"26." Odgovori in se sproščeno nasloni na naslonjalo tako, da me lahko gleda.
"3. vprašanje: Po kaj greš v London? Jaz se selim tja."
"Ha? Si pobegnila staršem ali kaj? Jaz grem samo na počitnice k sestrični in njeni družini."
"Ja, lahko bi se reklo, da sem jima pobegnila. 4. Imaš punco? Ker jaz je definitivno nimam."
Se presenečeno začudi "Jaz sem pa mislil, da jo imaš in, ker je tudi jaz nimam in nimam niti fanta predvidevam, da ga nimaš tudi ti."
Dvignem obrv "Kako pa si pprišel do tega, da ga nimam?"
"Kaj ali ga imaš?" me sedaj začudeno praša.
Naenkrat postanem mrka. "Ni mi več do tega pogovora, oprosti mislim, da grem spat." Ne. da bi počakala,da bi kaj rekel, sem se obrnila proti oknu in poskušala najti udoben položaj. zaslišala sem Kristjanov vzdih in rahlo premikanje.
Kmalu me je spet premagal spanec.
"Prosimo, da se pripnete z varnostnimi pasovi, ker pristajamo."
Odprla sem oči in se pretreseno razgledala naokoli dokler se nisem spolnila kje sem. Hitro sem se pripela pri tem pa se podrgnila ob Kristjana. Zamomljala sem mu oprosti in čez pet minut smo že pristali.
"Se slišiva" mi je rekel Kristjan in odšel.
"Dijo." Tudi sama sem se počasi odpravila iz letala ter med prtljago poiskala svojo.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Teorije?
Next?
22. julij 2014
u176150
u176150
Next
22. julij 2014
next(še zame narediš en del???)prossimm
22. julij 2014
u60555
u60555
Next
22. julij 2014
Next
22. julij 2014
hei hei hei
jst se oproščam ker bo zdj next na vsake dva dni...ne mi zamert
tuki je nov del... ki je posvečen PerrieEdwards1D
uživajte
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

=Kaj pa sedaj? Nihče mi ni povedal kaj naj naredim tu ali kam naj grem.= Zmajala sem z glavo in se razgledovala naokoli.
Prestrašeno sem odskočila, ko me je nekdo potrepljal po rami. Obrnila sem se in pred seboj zagledala gospoda srednjih let z puško za pasom in črnih oblačilih.
"Oprosti, če sem te prestraši. Ti moraš biti Angel Janne Gray?"
"Ja. kdo ste pa vi?"
"Sem Paul in sem eden od varnostnikov One Direction in danes vaš prevoz do doma." se mi je prijazno nasmehnil in mi pomigni naj grem z njim.
"Zakaj pa Harry ni prišel?" ga radovedno vprašam.
"Nevem zakaj ga ni doma."
"kje pa pravzaprav je ta "dom"?"
"Vse boste še videli godpodična."
"prosim kličite me Angel in ne me vikat."
"Ti pa tudi mene ne."
Medtem sva prišla do črnega avta. Vsedla sva se vanj, še prej pa v prtljažnik zložila prtljago in se odpeljala. Vožnja je potekala v prijetni tišini. Ves ta čas sem opazovala del Londona po katerem sva se vozila.
Ustavil je pred veliko vilo z bazenom. Paul je že odšel iz avta ter to namignil še meni, ko je že s prtljago stal na potki, ki je vodila proti vratom.
Počasi sem začela lesti iz avta ter umes gledala vilo. Ker nisem gledala kje stopam, bi skoraj padla po tleh vendar sem nekako ulovila ravnotežje.
Za Paulom sem se odpravila do vrat. Tam je vpisal neko kodo in vrata so se odprla sama od sebe . Vstopila sva v nekakšen hodnik.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
mnenja,kritike,teorije...?
Next?
24. julij 2014
u176150
u176150
Ni kritik, next
24. julij 2014
Neeeext
25. julij 2014
next
25. julij 2014