Forum
No, govoru o punci ki je gra najprej vse po maslu pol pa zabrede u težave, se znajde na tleh in misli da ji nihče ne more pomagat...

Osebki u zgodbi:
~Tina (jast)
~Maja(bff)
~Matej(tečn biuši)
~Miha(fant)
~Zarja(punca s katero se noben nea druži)

Start?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2011
Nexxxxxxxxxxxxxxt
16. april 2011
Naslednji del takuj!!!
16. april 2011
Še 2 commenta
16. april 2011
next
17. april 2011
next
17. april 2011
Oky start

Sem najbolj priljubljena punca na šoli. Vsi hočejo bit moji frendi. Najin pogovor z moji bff dans zjutraj:
J-jaz
M-maja

J:ooo! Komi sm čakala da ti povem.
M:OMB...povej takoj!!!
J:uredu! Včeraj sm srečala Mateja mojga biušga. Bogi ravček ni prebolev da sm zaj z Miho tko da me je pozdravo in mi neki govoro da bodma prijatla...budalo res;$
M:ta je pa res posrečen...kaj če bi ti reko da bodita s5 par?
Jtara on je history tko da me niti ne zanima če se na glavo postavi...
M:hahaha...ej zvoni
17. april 2011
u43132
u43132
next
17. april 2011
Nexxxxxt
17. april 2011
Pouk se je vleko ko čreva. Biologija, kemija, fizika, matematika dve uri in geografija. Sami težki predmeti-upam da bom letos zdelala brez popravca. Maja je drugačna in se vedno uči sproti-jas pa raje polažavam.

J:ej maja...a prideš dans k meni?
M:lahko
J:jeeeeeeea
M:al pa raje ne...kemije je kar velik pa tut fizika je težka.
J:mnja
M:cau
Tko hitro je šla stran da je niti pogledat nism mela časa...ah to je pač ona....mal bol je piflarska ta je use in o mojem fantu. Miha je odpotoval na podalšane počitnice in se vrne čez tru dni OMG...
17. april 2011
u43132
u43132
next
17. april 2011
TEXT
17. april 2011
u43132
u43132
haha tekst
17. april 2011
Neeeeeeeeeext!!!
17. april 2011
u43132
u43132
čakam
17. april 2011
Pripravit mu morn presenečenje. Rauno učeri sm dobil njegovo kartico iz baham. Miha je razvajen in lahko narediti vse kar hoče. Jaz pa nism tko zlo. Že das da mam svojo sobo, komp, TV to je pa tut use. Ne kupim si usak dan novih cunj ker je to potrata časa..."Nič grem na fejs,"sm zamrmrala sama pr sebi. Oh 5 obvestil tri prošnje za igrce, pa dva komenta...ko sm zjurtaj napisala:

Sql je tko bwz.
Sm dobla komente:
Valda&kr neki. Hja to je pač to. Na klepetu ni blo nobenga s kom bi se hotla ment...maja nima fb je ji je to bwz sama je ne strinjam z njo ampak kaj hočeš...

Miha:ej!
Oo Miha je gor očitno maji na bahamih tut fb. Ni počakal na moj odgovor ko kr napisal...
17. april 2011
Evo je že...
17. april 2011
next
17. april 2011
Nexxxt
17. april 2011
Next
17. april 2011
u43132
u43132
next
17. april 2011
Miha:na bahamih sem spoznal Tio in ogotovil da nism in love with you...be youst friends

Neeeeee...Miha me je pusto. Pa kak je to mogoče če sm mu pa všeč še na kartisi je tko pisalo ne morn verjet da me je pusto...poklicat morn Majo

J-Miha me je pusto!
M-kaj je kle?
J-valda da ne...prek neta
M-kaj ti je reko?
J-da je nekoga spoznal in be just friends
M-OMB kak grozna...pa bota frenda?
J-nwm...najraje bi ga kr pozabla
M-pa ti je fejst hudo?
J-ne happy sm
M-mislim od 1-10
J-tisoč
M-lej pozabi nanj ok? Jutri geram skupaj vun zaj pa by...

Jupi dobra stara Maja vedno ve kaj rabim...
17. april 2011
Next
17. april 2011
NEXT!!!!!!!
17. april 2011
u43132
u43132
next
17. april 2011
Waw ušeč vam je

Ko sma šli vem ni blo nič exstra muzika nabija, neki hudih tipov to je pa tut use. Maja se je takoj vživela...jaz pa sm se držala v ozadju šele ko je prišla do meniš in se mi zadrla na uho:"dance! Zato sma tu da pozabi na njega ne da se ga spominjaš." imale je tako zlo prav to je ravno tisti kaj je najbolj bolelo...sama si je kriva za use to. Hja dans si bo dala duška...šla je na plesišče in plesala kot še nikoli ko pa je na plesišču zagledla njenega biušega Mateja. "to mi je treba"je zamrmrala in pobegnila. Maje ni motila ker je je ravno mečkala z nekim dedom. Prišla sm domov že od pol 12 se umila in šla spat. Sanje so bile sledke in polne smeha. Žal pa sm se zbudila v vedno nedeljo. Maja mi je napisala SMS:
Kam si šla? Zakaj mi nisi povedla? Odpisala sm ji: pozab. Res ni vreden...šla sm na fb kjer me je kliknila Zala...ona je najmanj priljubljena punca na šoli. Napisala je:
Kaj je avša? Se domače jokaš ker te je fant pusto?
Jaz:kak veš
Zala-...
17. april 2011
Next
17. april 2011
NEXT !!!!!"!"!"!"!"!"!"!"!""!!!!!!!!!""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
17. april 2011
u39401
u39401
nextii
17. april 2011
Zala-kaj sm ti stopla na žulj?
Jaz-povej!
Zala-i am not so important...
Jaz-sorry, sm povei pliss
Zala-kaj ne poznaš Tie?
Jaz-Zavrec?
Zala-ja...
Jaz-ona je bla enkrat z nami na počitnicah...kaj ona!?
Zala-ti ga je vzela...ko vprašaš kak vem idi na njegov profil...
Jaz-blokirala sm ga...
Zala-te pa na njen
Jaz-oky...pa huala
Zala-ni panike...pa sorry za ono prej
Jaz-pozzableno

No kliknila sm na njen profil in vidla koment od Miheja:
mucika
Mucek-tia
Rawr-Miha
Kiss-Tia

Omb ona2 sta nora...al pa sm ljubousumna? Ne, ne Miheja niti vijet več nočem...ali pač...
18. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg