Forum
Heiiii! To je že moja 3. zgodbica o 1Direction. Upam, da bo brana tko kot prvi dve. To zgodbico bom pisala s petrica love < 3. Užiwajte !
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Heii kako stek kaj? Moje je Katherine Frey. Stara sem 18 let.Imam dolge blond lase in modre oči. Živim v Londonu z mojo mamo. Očeta ne poznam saj sta se z mamo ločila, ko sem bila stara nekaj mesecev. Z mamo imava veliko denarja saj je tajnica ne vem koga, ki je zelo pomemben. Imam najboljšo prijateljico Kelly. Sva nerazdružljivi! Vedno sva skupaj. Kakorkoli, to sem jaz:

Sem nora na modo in glasbo. Zelo rada pojem in plešem. Ko bom velika si želim pevka. Ker je moja mama zaradi svoje službe bogata imam doma polno oblačil, čevljev, ličil ter dodatkov. Velikokrat jih posodim Kelly ampak samo njej in nikomur drugemu. Do svojih stvari sem namreč zelo pazljiva. Moji najljubši skladbi sta Call me maybe od Carly Rae Jepsen in Give your heart a vreak od Demi Lovato. Res sta dobri.

Ko že govorimo o glasbi. Sovražim 1 Direction in Kelly prav tako. Sva njihovi največji haterci. No dobro skoraj. Verjetno je še kdo, ki ju sovraži bolj, ampak samo malo bolj. Kakorkoli, res ne razumem najstnic kako lahko norijo za njimi. Sploh za tistim Harryjem, ki je navadni ženskar! Grrrr. Pustimo zdaj to, grem poklicat Kelly, če greva na sprehod!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

a) Vam je všeč začetek?
b) Boste brali?
c) Next?
30. julij 2012
next (:
a) mhm
b) ja !
c) takooj!
30. julij 2012
hahah nexta petrica love < 3
30. julij 2012
u63958
u63958
a)zelo všeč
b)logika da
c)neeeeeeeext in to hitr
30. julij 2012
a)jaaaaa kul je
b)seveda
c)nujno!
30. julij 2012
next ččimprej
30. julij 2012
No Nextam!!! Aha pa Nika&Vid napisala si čissttt najboljši začetek!!

************************************************************************************************************

Heeii to everybody!!! Torej kot je že moja BFF omenila mi je ime Kelly Wallington živim v Londonu skupaj s svojo mamo Christine, očetom Jaimiem in sestro Any. Kot večina najstnic sovražim šolo ( mislm kdo je ne) in pa sicer za čuda vseh ljudi okoli mene 1D!!!
Pa čeprav res nevem zakaj gojim tole neprijateljstvo do njih ampak ravno zaradi tega se z mojo BFF Katherine( skrajšano Kath) tako dobro razumem!!!
V prostem času rada plešem in pojem!!! Moja družina je ubistvu čisto normalna če izvzamem sestro Amy, ki je totalno neznosna in včasih se celo na našo psičko Mio bolj zaneseš kot na njo!!! Moja mama pa je modna oblikovalka in je član družine na katero sem najbolj ponosna pa tudi seveda je tukaj Kath, ki jo štejem kot da bi bila moja krvna sestra!!!

Tole je moja malenkost:

https://www.google.com/imgres?q=punce+z+rjavimi+lasmi&hl=sl&sa=X&rlz=1W1ADFA_slSI455&biw=1192&bih=515&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=010ZJaIO-z2SSM:&imgrefurl=https://www.igre123.com/forum/tema/naj-pisatelj/31977/2&docid=pW2SaOWvFuvFQM&imgurl=https://data.whicdn.com/images/26596526/tumblr_m2d0e9IVEN1r2xe6qo1_500_large.jpg&w=500&h=313&ei=15cWUODIKunk4QTL3IDoCg&zoom=1&iact=hc&vpx=867&vpy=167&dur=325&hovh=178&hovw=284&tx=164&ty=106&sig=113250386117017784825&page=5&tbnh=120&tbnw=191&start=69&ndsp=21&ved=1t:429,r:6,9,i:312

"Drinng Drinng" zaslišim svoj telefon! Sprehodim se do njega na ekranu pa se mi izpiše ime Kath.
30. julij 2012
a) Vam je všeč začetek?
mhm, čprou bi njun odnos do Harrya kr zadaula..niju pa še bl ampak vem, da bo use lepo in prou pol
b) Boste brali?
jap
c) Next?
neeeeext

p.s. ne zamerm za uglašvanje, kr brez le tega tud jst ankamor neb pršla
30. julij 2012
Se opravičujem zaradi fotografije ker je ne morte odpret ampak obljubim da jo zamenam neki ne dela!!
30. julij 2012
u63958
u63958
neeeeeeeext
30. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeext!
30. julij 2012
No tole sm jsst!!
30. julij 2012
next
30. julij 2012
u84724
u84724
ok... next
30. julij 2012
next!!!!!!!!!!!
30. julij 2012
evo next:
--------------

Katherine (Kath)
''Halo?'' sem zaslišala Kellyn glas. ''Kelly! Kako si kaj?'' ''Super pa ti?'' ''Tudi super. Poslušaj! Hotela sem te vprašati, če greva na sprehod?'' ''Okey pridem k tebi!'' je rekla in prekinila. Živeli sva zelo blizu zato sem jo čakala samo nekaj minut. Ko je pozvonilo pri vratih sem stekla po stopnicah navzdol. ''Mami, jaz grem s Kelly na sprehod!'' ''Okey lepo se imejta!'' ''Bova! Rada te imam!'' sem zavpila ter odprla vrata. ''Kelly!'' sem jo veselo pozdravila in objela. ''Pogrešala sem te!'' je rekla. ''Jaz tudi tebe, čeprav sva nisva videli le nekaj ur! Hahaha'' ''haha ja saj je vseeno. Pogrešala sem te!'' Zasmejala sem te. ''Kakorkoli. Kam greva?'' ''Na sladoled?'' ''Okey. Še dobro, da sem vzela denarnico! Počasi sva odšli po pločniku in se pogovarjali o tem in onem! Kmalu je poovor naletel na Toma. ''Kako pa kaj Tom?'' je nagajivo vprašala Kelly. ''Kako naj ti pa jas vem? Sovražim ga in kdaj mi boš končno nehal težiti z njim?'' ''Nikoli!'' se je zasmejala. Zavila sem z očmi. Tom je bil najin sošolec, ki je bil zatreskan vame. Bil je… kaj naj rečem? GRDOBA! Ja to je bil. Bil je zelo debel imel je grda očala… bolje, da se ustavim kajne? Kakorkoli vsi so vedeli, da je zatreskan vame. Saj ni bil edini. Na šoli sva bili z Kelly najlepši dekleti in fantje so nama kar letali pred očmi. No pač ta Tom je bil zelo pogumen in… Najprej mi je začel pošiljati ljubezenska pisma, ki jih po navadi nihče ni videl. Nato je začel z rožami pred omaricami. Najprej samo ena naslednjič dve in PUF že jih je bilo cel šopek! Vsi sošolci so ga hecali v glavo in jaz sem mu neštetokrat rekla, da mi ni všeč. In potem je naredil najbolj grozno stvar v mojem življenju! Imeli smo neko prireditev. Samo učenci. Imel je nek govor saj je bil ljubljenček vsakega učitelja, ker je bil pravi piflar! In potem čisto na koncu govora pa je rekel tole: ''Povedal bi rad še nekaj, kar se ne tiče govora. Katherine ljubim te in rad bi, da to ve celi svet. Bi bila moja punca?'' vsi pogledi so se zazrli vame jaz pa sem postala rdeča kot kuhan rak. S tem kar je rekel me je zelo razjezil. Vstala sem Kelly pa za mano. Nato sem mu rekla nekaj krepkih in zapustila telovadnico, kjer je prireditev potekala. ''HEY KATH!'' je jezno rekla Kelly in mi z roko pomahala pred očmi. Vrnila sem se v sedanjost k Kelly s katero sva stali na robu ceste.''Kaj?'' sem rekla. ''Vprašala sem te kateri fant v našem razredu ti je najbolj všeč!?'' je še enkrat ponovila vprašanje. Pomislila sem. ''Hmmm verjetno bi bil to…'' kar naenkrat se je zaslišalo škripanje. Z Kelly sva hkrati pogledali gor in zagledali avto, ki je drsel proti nama, ker ga je zaneslo. Verjetno je bilo na cesti kakšno olje. Vse kar sva z Kelly lahko naredili v tistem trenutku je bilo to, da sva zakričali.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj mislite kaj se bo zgodilo? Nexta petrica love < 3
30. julij 2012
u70925
u70925
NeexT
30. julij 2012
neeext!!!!!!!
a je vozu avto kdoiz 1d???
aaaaa
najaći!
neeeeeeext!!!!!!!
30. julij 2012
neeext
no , uspešno se bosta umaknili in v avtu bo bil kakšn zayn, louis al harry
30. julij 2012
jao..a lah PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSIM next še v tej urci????
30. julij 2012
men je petrica love < 3 rekla, da nexta zvečer.
30. julij 2012
u74377
u74377
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!
najbrž so bli v avtu 1D.
nova bralka in res zakon zgodbica!
30. julij 2012
u63958
u63958
šla bosta do auta pa uprašale tisto osebo k je notr če je uredu in potem bodo postal prijatelji? drugač se pa strinjam z drugimi da bodo 1D u autu
neeeeeeeeeeeext
30. julij 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeext!!
30. julij 2012
next!!!!!!!!
30. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg