Forum
Hej sm Ana in napisala vam bom Ljubezesko zgodbo. :* lahko napišeš kakšen komentar če ti je zgoba ušeč :$
03. april 2012
Glabna vloga je nina :3

03. april 2012
Janja in Anči njene sovražnici.! s
Janja

Anči

03. april 2012
Prijateljice :$$
Laura (loli)♥

Laura♥

Anja♥

Sara♥

03. april 2012
Hej sm Ana in napisala vam bom ljubezensko zgodbo :*(lahka napišeš kak komentar )

Nekega lepega sončnega ponedeljka sem se zbudila z željo da bi se danes zgodilo nekaj posebnega.Odšla sem v kopalnico ter si uredila pričesko,danes sem si pričesko uredila čisto drugače kot ponavadi zmeraj sem imela ravne spuščene lase,danes pa sem si naredila Kito kar je biu zame čudež.Odšla sem v kuhinju in si pripravila zajterk,pogrela sem si mleko ter notri vsula kosmiče :*.Najrje sem imela čokoladne kosmiče.Ko je bila ura 7.15 sem hitro poiskala nekaj za oblečt nosila sem preprosto majčko ki je bila z kratkimi rokavami kratke hlače ter najkice ki sem jih tako zelo oboževala.Vzela sem svojo torbo ter stekla po stopnicah pred vrati so me že čakale Anja,Laura,Sara ter Loli (tako smo jo klicali).Hitro smo stekle do autobusne postaje ter čakale autobus.Ko je negdo zakričal ''NINA''........
03. april 2012
next! D
03. april 2012
u84628
u84628
next:3
03. april 2012
nappreeej pliis
03. april 2012
Bil je laurin(Lolin) fant igor ;$

začela sem se smejati saj me je vedno spravil v dobro volju bil mi je skoraj bff:$ (od fantou).Najprej sta se Laura ter Igor objela ter poljubila potem pa me je Igor nagovoril ''Hej Nina a si že videla novinca?'' Jaz sem ga samo pogledala ter rekla ''kakšnega novinca?'' Loli je samo prežcvekovala čigumi na široko in v njenih očeh sem videla iskrico ki je za nas punce pomenila (OMG HOOOT TIP V BLIŽINI HITRO V NAPAD:** ;$$). Igorja sem uprašala kako mu je ime,koliki razred je in ali je v našemu razredu ;33? Igor pa je odgovoriu Ime mu je Blaž in hodi v 8.a razredu kakor ti :**.To me je malo vznemirilo saj sem si še danes zjutraj zaželela da se zgodi nekaj posebnega in ''BUUUM JE TA NOVICA SKOČILA NA DAN.! :*' '' Na autobusu ponavadi sedim sama Laura in Loli sta skupaj Sara in Anja pa tudi.Usedem se v zadnji sedež ki je za 2 ampak le redko gdo sedi poleg mene.V šoli nisem ravno priljubljena sem nekaj v sredini ne pupularna in ne izločenka.Rada sem sama, Ko smo se usi posedli po autobusu je iz za vogala hitro priderveu negdo? ker sem rada v samoti se za njim nisem niti uzrla z slušalkami v ušesih sem še napol spala ;3.Ko se je poleg mene usedel tisti ki je prej zadervel iz vogala svojo glavo sem začela obračati proti njemu in zagledala sem.......
03. april 2012
Iiii dj napreeej
03. april 2012
u85611
u85611
NEXT!
03. april 2012
u84628
u84628
next:33
03. april 2012
Zagledala sem..................................čakaj gdo pa je to?? Nekaj časa sem razmišljala dokler me ni ogovoril ''Hej jaz sem Blaž novinec sem kako pa je tebi ime '' srce mi je zastalo biu je tako zelo HOOOOOOOT..!! Nisem mogla verjeti svojim očem *-*

Gledal me je naraunost v oči malo je mankalo da bi umedlela nasmejala sem se mu ter rekla momlječe :$ ''Oooo Balaž novinec kaj? Živjo moje ime je Nina*-*'''
Loli,Laura Anja in Sara so naju gledale use so imele že sanjske fante razen jaz.Ampak čakaj to še ne pomeni da mi je ušeč! Okej ja je super kul popoun ;$ vendar nekaj me je izučilo neglej samo na zunanjost pomembna je osebnost Bil je duhovit zato mi je postajal vedno bol ušeč na autobusu sma se zagovorila dokler,niso prišli do hiše Janje.Janja je bla zelo popouna in tudi pupularna imela je svojo slugo Anči ki pa je bila tudi bijač.Vstopili sta na autobus janja se je oblekla tako da je blia v središču pozornosti. Anči pa ja no imela je aparat ter očala zgledala je kot grda račka D Ko je janja prišla na autobus je izgledala kakor da bi bila na rdeči preprogi pošiljala je poljube in se razkazovala http://www.dressesforhomecoming.net/images/products/Inna%20classic%20Short%20Evening%20dress.jpg priznati moram da je zelo faking lepa ampak.....Za njo je vstopila še Anči http://www.dnevnik.si/uploads/image_cache/8355c3fceebd679592d850bd5bac2080.jpeg Bilo je konec moje zabave z blažem.Janja se je že začela spravljati na novinca..........(tako je zmeraj.!) :$
03. april 2012
u85611
u85611
NEXT!
03. april 2012
napreeej:*
04. april 2012
neext!!!!!
04. april 2012
next
03. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani