Forum
Še ena zgodbica??! Pa ne no!
Jp. Še ena zgodbica. Moja prva. Upam da vam bo všeč.

Zgodba bo govorila o punci z imenom Lola.
Zgodila se ji bo največja katastrofa, ki bo obrnila njeno življenje na glavo. Ubožica bo trpela dolgo časa, samo zaradi ene pijane noči.
In ne. Ne bo se zaljubila v fanta, ki jo bo pretepal in silil, da hodi z njim. Če boste brali boste vse izvedeli.

Rabim vsaj en next.
Upam, da vam bo všeč.

10. november 2014
Next!
Komi čakam, da začneš pisat.
10. november 2014
Hvala. <333
Bom dala
10. november 2014
u177879
u177879
Next.

Upam d bos kmau zacela
10. november 2014
Hvala anna † 
Bom probala dat še dans
10. november 2014
u177879
u177879
Jupiii
10. november 2014
Next
10. november 2014
Hvala niki 10.
10. november 2014
Shit! Vse mi je zbrisal!
10. november 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. november 2014
Hvala. Ta trenutek dam
10. november 2014
Next je tu.
Hvala tistim, ki bote bral.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ღωну ∂ι∂ ι єνєя мєєт уσυღ, part 1
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Omg!
Sovražim, ko učitle razkuri razred pred nami in to potem itak znašajo nad nami. Ka ne morjo bit preprosto normalni. Ker so ga razkurl bo itak celo uro spraševal.
"Lola Winter," se je razgledal po razredu. Vedela sem kaj sledi. Bila sem že 6 danes.
Ko sem odgovorila na 10 vprašanj zaporedom pravilno, me je spraševal, dokler nisem na eno odgovorila narobe.
"Ena. Sedi," je rekel in si nekaj zapisal v redovalnico. Verjetno mojo oceno. Takrat sem ponorela in zaradi tega, sem domov odšla z opominom.
Tudi moja bff Britney je ponorela, kar je čudno, saj je bolj tiha. Ona je odšla domov z črno piko. To jo je tako prizadelo, da sem na koncu jaz tolažila njo, čeprav sploh ni bila vprašana.
Dan je minil v žalosti. Bee se je cel dan držala zase, in ker sem dobra prijateljica sem ostala z njo.
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Ko sem pršla domov je bilo vse normalno. Sestra na računalniku, ati na drugem računalniku, mami pa v kuhinji. Normalno.
"Kako je bilo v šoli?" jo je kot po navadi zanimalo. Vedno je govorila slovnično pravilno.
Kako sem si želela, da bi lahko rekla normalno. Tega seveda nism mogla naredit. "Še kar normalno," sem rekla in se napotila v svojo sobo.
"Lola Gabriela Winter! Kako to še kar?!" me je ustavila malo pred vhodom v moj rešilni prostor. "Prekleto," sem zaklela sama pri sebi in se namrščila, ko sem se obrnila nazaj k mami. "Ja pač še kar, sem rekla v upanju, da ne bo silila dalje.
"Lola! Sem pridi! TAKOJ!" Prikobacala sem nazaj v kuhinjo. Ana in ati nista slišala ničesar, čez zvočno izolirana vrata. Želela sem si, da bi mi kdo pomagal in me rešil iz te bede.
Moja mami je čarovnica za pogovore. V prej kot v desetih minutah je izvlekla celotno zgodbo iz mene. Približno pol ure se je drla, potem pa kar iz nenada utihnala. Mislila sem si, da je tega prepira konec.
Čez nekaj časa sem odšla v dnevno in začela gledat 'pretty little liars'. Po kosilu sem ven odnesla smeti in ko sem se vrnils je vsa moja družina stala pred vrati. En kovček pa je stal pred njimi. Ana je jokala, mami je izgledala jezna, ati pa ni kazal posebnih čustev.
"Stara si 18 in imam pravico, da te vržem iz hiše."
10. november 2014
Slikce dam pa jutr ko sm dans na tablici.
10. november 2014
Neeext
10. november 2014
Next in grozno a gre Lola od hiše aloAna
10. november 2014
Hvala obema. Bom dala slikce zjutri pol pa nextala kasnej.
niki 10: to sploh še ni ta hujša katastrofa.
11. november 2014
neext
11. november 2014
Hvala. Zdle dam slikce. <333
11. november 2014
Lola:

Bee (Britney):

njena mami:

njen oči:

Ana:

hiša:

njena soba:

11. november 2014
u177879
u177879
Next
11. november 2014
hvala
11. november 2014
Hvala za nexte.
ღღღღღღღღღღღ
ღωну ∂ι∂ ι єνєя мєєт уσυღ, part 2
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
"Ne!" sem se zadrla, da me je slišala cela soseska. Nisem mogla preprosto verjeti, da me bo preprosto vrgla iz hiše. Njen stavek se mi je vstrajno vrtel v mislih.
"Saj je samo ena enka. Nisem jaz kriva," sem se branila.
"Kriva si za opomin. Kriva si bila, ko si za eno uro prekoračila policisko uro. Štirikrat zaporedoma in ko si pila alkohol, petkrat si zamudila v šolo za dvajset minut." Ana je še glasneje zahlipala, mami pa se za njo sploh ni zmenila. Pred nosom mi je zaloputnila vrata.
Ko so izklučili zvonec, zaradi mojega polurnega zvonenja, sem sprejela svojo usodo in se napotila ne vem kam.
Odločila sem se, da Bee ne bom vpletala v to, zato sem odšla k svoji drugi bff Amy.
************************************************************************************************************
Ta je mal krajši, ko nimam tok cajta.
11. november 2014
next!!!!
11. november 2014
Next
11. november 2014
Hvala
11. november 2014
next
11. november 2014
Hvala. <333333 Dam dans al pa jutr.
11. november 2014