Forum
u48865
u48865

1.Del

Že spet dežuje sem pomislila danes že saj stotič.Zakaj morajo obstajati tak dolgčasne šole???In nasploh matematika??!!Kaj nam pa bo pomagal če bomo slavne osebe ko bomo odrasli??Itak zdaj za to skrbijo starši nato pa menedžerji pa bančniki.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨Pa da se vam predstavim moje ime je Amerllianda Serafina Diamonds.Stara sem 16 let.Moja starša sta zelo vplivna človeka in zato tudi temu smo primerno bogati.No in zato imam tudi tako čudno ime saj sem edinka in njihova posebna punčka.Hodim k baletu že od 3 leta dalje.Igram klavir že 10 let.No vem čudno to pa zato če starši želijo da bi prevzela njihovo mesto ko odrastem no saj sem že odrastla.Moj oče je David Diamonds ki je zelo znan zdravnik po celem svetu in tudi precednik vlade je tako da ga ni nikoli doma.Moja mama je slavna oblikovalka in menedžerka raznim slavnim.Vsi jo poznajo kot gospodična Kristen Woods Diamonds.Živimo v tako preslavnem Londuno in kot ste že ugotovili je živi dolgčas.Samo dežuje in dežuje.No ker sem edinka dobim vse kar si želim to je edina dobra lastonst.No saj sem najbolj popolarna punca na šoli toda jaz tega ne izkoriščam ker redkokdaj grem v šolo saj se predvsem izobraujem doma ker imam veliko sestamkov in obveznosti tako da nimam veliko prostega časa.Ko pa imam prostui čas pa se učim lepega vedenja,probava mamine kreakcije in se družim s svojima bffjema.Ime jima je Angie Rose Stefford in Lucceria Annie Graceffold.

Jaz:

Angie:

Lucceria:

21. september 2012
u34085
u34085
neextii;3
21. september 2012
u98320
u98320
neeeeext
29. oktober 2012