Forum
"Hey! Sem Rina in jap... živim življenje običajne najstnice. Saj veste....šola, ki je ne maram preveč, pa čeprav mam ocene pravdobre (4), potem starši, fanti, one direction... Jap prav ste prebrali... One Direction. To je nekaj neverjetnega! Oni ne morejo biti bolj popolni kot so že. No enega od njih moram izpostaviti, čeprav so vsi popouni. Njega... Harrya Stylesa.... OMG... On-on-on je.... SIMPLY PERFECT! IN veste kaj? VIDELA GA BOM OD BLIZU! JA TOČNO TAKO! STAL BO 1 METER PRED MANO, SAJ GREM NA NJIHOV KONCERT! IN INTERVJUVALA BOM POSEBEJ HARRYA! "
No to je bistvo moje zgodbe. Slike in podrobnejši opis Rininega življenja pride, če bosta vsaj 2 nexta.... Torej....
Next??
17. maj 2013
u126942
u126942
Next!< 3
17. maj 2013
hwala! <3
17. maj 2013
neeext
17. maj 2013
u132398
u132398
neeeeeeexxxxxxxxxttttttttttt!
17. maj 2013
nneeexxtt!
18. maj 2013
u103087
u103087
next
19. maj 2013
HWALA VAM ZA VSE NEXTE!!! No preden napišem next, bi rada samo povedala, da sem si malce premislila in zdaj bo Rina v šoli odlična. Upam, da niste jezni!

Hey! Spet jaz Rina. No, da me boste skozi mojo zgodbo lažje spoznali je tukaj podrobnejši opis moje družine.
No začela bom kar s sabo.
Dejansko mi je ime Ranine, ampak vsi me okrajšano kličejo Rina. Moj priimek je Spring in tudi, ko se bom pooročila ga ne bom zamenjala, ker mi je res všeč,
Torej to sem jaz...Ranine (Rina) Spring:

Stara sem 17 let in obiskujem 1. gimnazijo. Res rada berem.
Imam 11 let starejšo sestro Roseline Spring, ki jo vsi kličemo Rose. Res je prava lepotica in niti malo si nisva podobni. To je ona:

Ima fanta Mika, ki je res car in prava faca!
Mike:

Skupaj imata 2 otroka in sicer 2 letno hčerkico Sue, mojo najsladkejšo nečakinjo in 4 letnega sinčka Noela, mojega najnagajivega nečaka . Sta res prava cukrčka. To sta ona:

Imam najboljša starša na svetu. Mami je ime Jennifer, očetu pa William. To sta ona:

No slabša stran mojega življenja je ta, da nimam prijateljic...nwm zakaj, preprosto ne marajo me. Mama pravi, da zato, ker mi zavidajo moje ocene. Imam pa zato
veliko živali:
Psičko Ruby:

Srnico Candy:

Papigo Liama:

Mucko Ajko:
[img]http://www.harmonycentral.com/t5/image/serverpage/image-id/175iF7A84974164BF893/image-size/original?v=mpbl-1&px=-1[/img]
In manjšega konja (ni za jezdenje) po imenu Nace:

19. maj 2013
neeeeeext
19. maj 2013
u103087
u103087
next!
19. maj 2013
S starši živim v prečudoviti hiši oz. vili :

Čisto zraven naše hiše pa v manjši hiški živi Rose s svojo družino:
[img]http://www.z500.si/Thumb.php?src=projekty%2F15%2Fwizualizacje%2Fz15_widok1_0.jpg&slash&size=350&height=263[/img]
Okolico imamo zelo lepo urejeno (delo mojih staršev) :

Tako to je to za zdaj !
19. maj 2013
u103087
u103087
next
next
next!
19. maj 2013
neeext
19. maj 2013
Aha, pa še slika moje sobe:

In kot že veste, obožujem One Direction. Še posebej Harrya <3 !
19. maj 2013
u126942
u126942
Next!
19. maj 2013
u103087
u103087
next
19. maj 2013
u132398
u132398
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttt!
19. maj 2013
Okič... tu je next za moje bralke.... hwala vam:
"Hahahahahahahaha!" smo vse vsi smejali, ko je moja papiga Louis (vsi ga kličemo ljubkovalno in sicer Lou) začela govoriti: "WTF! WTF? WTF?":

"Le kdo ga je tako grdo naučil govoriti?" je rekla mama, ko je vstopila v hišo s polno vrečami hrane iz trgovine.
Vsi so usmerili pogled name. "N-n-ne glejte name! Nisem ga dejansko učila! V sobi pač včasih izgovorim kakšno kletvico in nič ne morem, če si je ravno to zapomnil. Že pol leta ga učim reči "Zdravo, jaz sem Lou!" pa še niti črhnil ni! Bodite ponosni, da se je naučil govoriti! To je njegova prva beseda!" sem se branila. Seveda, me skoraj nihče ni več poslušal. Že vsi družinski člani vedo, da včesih (okey...pogosto) filozofiram.... takšna pač sem.... Pograbila sem Louisa in ga odnesla iz kuhinje nazaj v svojo sobo. Mimogrede sem pogledala na svojo mizo, na kateri je bila skrbno položena vstopnica za koncert One Direction! "Ohhh...." sem vzdihnila in se zleknila na posteljo, na kateri sta se mi že pridružili Ajka in Ruby. Sanjarila sem o gladanju Harrya v živo in kako mu bosta, kot skoraj na vsakem koncertu, Zayn in Liam odpela srajco. AAAAAAAAAAAAAAA!
Komaj sem že čakala! "Ampak to naj ti bo jasno!" sem rekla Ajki, ki je že lezla na mojo glavo " jaz že nisem ena od tistih "fanic" , ki začnejo, ko pridejo v bližino 1D kričati in jokati! To je čista traparija! Tudi posterjev od 1D nimam, ker, če jih obožujem to še ne pomeni, da moram imeti polno sobo posterjev. zdi se mi, da sem jaz veliiiko bolj razumna oboževalka..." sem se knjižno pogovarjala z Ajko. "Rina! Treba bo poskrbeti za Naceja!" mi je zakričala mama. "Ja, takoj pridem!" sem navdušeno odvrnila in si hitro obula škornje. Naceta sem res oboževala in ni mi bilo težko ničesar narediti v zvezi z njim ali katero koli drugo živaljo. Iz hiše sem stekla na toplo prijetno sonce.

Next?
23. maj 2013
aha vprašanje:
Bi do sedaj na moji zgodbici kaj spremenili? Imate kakšen predlog? Vas kaj moti? Mnenje?
Odgovorite plisss!
23. maj 2013
in tam je manjša napaka. mislila sem: toplo POLETNO sonce in ne toplo prijetno sonce... Poletje je namreč hehe
23. maj 2013
u132398
u132398
NNNNNNNNNNNNNEEEEEEEXXXXXXXTTTT!!!!!!
23. maj 2013
u103087
u103087
next vse je fajn
23. maj 2013
u126942
u126942
next
23. maj 2013
hwala za vse nexte res! MWA!!! In nadaljevanje:
"And let me kiss you na na nananana," sem si veselo prepevala med krtačenjem Naceta. Ko sem končala sem še nabrala par deteljic za mojo malo Candy in odšla sem v hišo, kjer me je čakalo presenečenje. Na mizi v kuhinji sem opazila letalski karti za Kubo! OMG obožujem Kubo. Ohhh kako bi jaz šla tja. Pogledala sem datum: od 23. 6.- 23.7.!
Jooojj ne! 29. 6. imajo 1D koncert! "Mamiiiiiii!" sem zaklicala. "Ja Raninč?" je mami veselo pritekla po stopnicah. Ker sem bila bolj sramežljive sorte sem seveda malce zardela ko sem jo spraševala: "Ammm.... kdo, mislim kaj, mislim od kod so te karte?" S prstom sem pokazala na mizo. Mama je že hotela odpreti usta, ko je skozi vrata prišel oče. S KOVČKI! "Kaj je zdaj to? A se kaj dogaja, česar jaz ne vem?" "Ljubica, ravno danes sva ti hotela povedati da....." "Kaj mami? Povedati kaj? "No, da greva z očetom za en mesec na Kubo. Naslednji teden nama pelje letalo in..." "In zato že pripravljava stvari. Kako so ti všeč novi kovčki?" je mami pomagal oče. Razkurila sem se: "Kaj??? Naslednji teden gresta vidva na Kubo in me bosta pustila čisto samo, tukaj, v naši veliki hiši, povrh vsega pa je 29. koncert od 1D in to vidva zelo dobro vesta, saj to omenjam čisto vsak dan. In zdaj me ti, očka, sprašuješ, če so mi všeč novi kovčki?"
"Mlada dama, ne v tem tonu, prosim" je z opozorilnim glasom rekla mami. Potrto sem se vsedla na stol. Zakaj sem tako ubogljiv človek? sem si mislila. "Prvo kot prvo, ne boš sama, saj bo doma Rose s svojimi, drugo kot drugo, z mamo sva se odločila, da boš šla na koncert od 1D z odrskimi pomočniki, torej 2 dni prej in tretjič.... nisi odgovorila na vprašanje..." je rekel oče. "Čakaj, čakaj? Kaj si rekel? S kom grem na koncert? Z odrskimi pomočniki? Oprostita, na koncertu od 1D hočem uživat, ne pa postavljat kulis in ne vem še česa vse... in ja kovčki so mi zelooo všeč." Mama se je nasmehnila in rekla: "Daj no zabavno bo! Sploh ne veš, koliko najstnic gre za odrske pomočnice, mogoče boš spoznala novo prijateljico in..." "Mami, ti dobro veš, da se jaz NE znam vklopiti v družbo... ne bom šla z njimi, saj imam že karto za koncert..." "Oh, karto sva že prodala." "Kaj! Mami, kako sta mogla???? No in od kod vama sploh ta ideja, da grem na koncert z odrskimi pomočniki?" Mami in oči sta se spogledala. Mama je zadržano rekla: "Jaaaa.... tudi Elizabeth gre. Njena starša sta nama to predlagala in strinjala sva se." Skoraj me je kap! "E-e-elizabeth? Misliš Elizabeth Stormers?" "Ja... a ne bo to super, ko boš imela eno poznano osebo ob sebi?" je mama rekla res zelo prijazno. Drugega mi ni preostalo kot, da sem se nazadnje strinjala, karte tako ali tako nisem več imela. Stekla sem v hlev, se naslonila na Naceta in začela jokati. Elizabeth Stormers? Elizabeth Stormers?!!! Mojo največjo sovražnico sta mi nakopala. Kako sta mogla!? Z Elizabeth sva si v daljnem sorodstvu v ne vem katerem kolenu in se preprosto sovraživa. Ona je, ona je najhudobnejši človek na svetu! Tjooooojjjj.... zakaj jaz? In zakaj ravno za 1D koncert? My life realy isn't a lucky star!!!
Slika od Elizabeth pride v naslednjem nextu.
Next?
31. maj 2013
Joojj! Spet napaka! Tam je mišljen datum od 23. 7. - 23. 8. koncert od 1D pa je 29. 7. Resss se opravičujem...
Tu je slika ELizabeth Stormers:

01. junij 2013
next! Heh, nič hudega ni če se zmotiš
01. junij 2013
kaj nihče več noče brat????
07. junij 2013
u126942
u126942
Next!♥
07. junij 2013
neext
07. junij 2013
hey pikice! amm žal vam moram povedat, da naslednji teden ne bom mogla nextat, ker me ni tako, da boste morale žal malo počakat. Bi pa vas še nekaj prosila.. bi se prijavile plisss, ker sem objavla novo temo že pred 4 dnevi pa se še nihče ni prijavil....PLOSIM?????
http://www.igre123.com/forum/tema/top-girls-need-top-model-)/56643/
17. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg