Forum
27.1.2013
komaj sem čakala ta dan saj sta mi starša obljubila, da se bomo odpravili na počitnice v London ja mesto mojih sanj kdo ve mogoče se mi bodo celo izpolnile sanje, da bi postala pevka ja resnično si to želim. Ravno sedim na letalu in gledam skozi okno kako mimo mene beži Slovenija, o očitno sem medtem zaspala in ja moram iti saj smo pristali.

28.1.2013
Ko smo pristali smo hiteli ujeti naš taksi, saj je letalo imelo zamudo in mirno smo se peljali, ko je kar naenkrat nekaj zabobnelo in mama je z glavo udarila v steklo jas pa sem prestrašeno pogledala ven in ugotovila, da se je zgodila nesreča začela sem neutolažljivo jakati, ko je kar naenkar po menim začela kapljati kri in videla sem da prihaja iz mamine glave, no bolje rečeno kaplja iz njenega sedeža. Kmalu so prišli rešilci in odpeljali mamo, na srečo je saj z mano in očetom bilo vse vredu.
27. januar 2013
ιмє: Lea
ρяιιмєк: Horan
ѕℓιкσ: http://data.whicdn.com/images/12818271/tumblr_lpb2l6tSAg1qgefabo1_500_large.jpg
ρα σ čєм яα∂α ριšєš: Love and 1D
27. januar 2013
odlično
27. januar 2013
kaj je odlično moja zgodba al ona k se je prjavla
27. januar 2013
okej lea horan še tep bom neki dala ok
Lea horan: Hoteli so me raztrgati volkovi.
27. januar 2013
tvoja zgodba špela
27. januar 2013
o hvala ti
27. januar 2013
oh.. vse bi dala da bi dobila tvojo Lea horan
27. januar 2013
u113820
u113820
ka pa moja
27. januar 2013
sei lohka zamaenata zmenta se prek zs če hočeta zamenat
27. januar 2013
sej bom, samo razmišlam kaj naj napišem
27. januar 2013
u114139
u114139
a lahk pišm tut tok da ni v obliki dnevnika? sj če ne bom razumela
27. januar 2013
27. januar 2013
hanč: lohkaa pišeš tut po svoje ni must da je v obliki dnevnika
27. januar 2013
u114139
u114139
ok tnx
27. januar 2013
u113820
u113820
AJA KAK JE MOJA
27. januar 2013
Mini izica123: dobr
27. januar 2013
ok še neki če me hočte kej uprašat mi pošlte sporočil
27. januar 2013
u113820
u113820
OKI ČE JE DOBR
27. januar 2013
ej ★вeαυтylαɴd★ a je lohka v dnevniki napisan sam en dan al morta bit dva??
27. januar 2013
pač 1 do 2 dni naj boto sm mislna ne sme bit več kot 2 dni lohka pa napišeš tut sam 1 dan
27. januar 2013
oki tnx
27. januar 2013
u82298
u82298
Odjavim se
27. januar 2013
Zjutraj sem se zbudila pred 14:00 uro, hitro sem se uredila in šla k mojemu fantu Tilenu. Ko sem prišla sem pozvonila in odprl mi je Tilen˝Hey pikica, si zato, da grema na sprehod po gozdu?˝. Objela sem ga in poljubila ter prikimala. Vzel je svoj motor iz garaže in šla sva. Ko sva prišla, sva šla v gozd in se sprehajala ter pogovarjala. Kmalu sva zaslišala renčanje. Bilo naju je strah in pospešila sva korak. Kmalu sva na poti srečala dva volka. Najprej sta naju samo gledala, potem pa sta se zakadila v naju. Tilen me je porinil vstran in me branil, dokler ni padel na tla˝NEEEEEEEEE!˝sem zakričala, volka pa sta stekla vstran. Imela sem samo nekaj prask, videla sem, da krvavi, nato pa je le odprl oči˝Pikica, ra te mam in ne pozabi me˝nato pa je za vedno zaspal˝Ne, prosim zbudi se, prosim, prosim,...˝sem zašepetala. Kmalu so prišli rešilci in policija ter naju odeljali. Nikoli ga ne bom več videla, nikoli,...
27. januar 2013
zakaj?
27. januar 2013
bo ok?
27. januar 2013
Lea horan Omg... Za zjokat lepo nvm kaj naj rečem čudovito
27. januar 2013
u79706
u79706
25.1.2013
Že nekaj dni potujem s trajektom. Skupaj z fantom se odpravljava na otok v Grčiji a do njega lahko prideš le z ladjo. Bil je vroč a vetroven dan. Ladja je bila polna ljudi in vsi so opazovali kopno, kateremu smo se približevali.

Z fantom sva bila ravno na kosilu v restavraciji ki jo imajo na trajektu, ko se je ladja začela močno tresti. Kar naenkrat smo zadeli ob nekaj in zaslišal se je grozen zvok pokanja kovine. Tim (moj fant) je stopil do mene in me zaščitniško objel. "kaj se dogaja?" sem prestrašeno vprašala. Tim je samo skomignil v tistem trenutku pa se je zaslišalo obvestilo po zvočniku:"Dragi potniki, prosimo brez panike, zadeli smo ob koralen greben, in nekje v spodnjem delu ladje je luknja. Vse prosimo, da odidete na palubo in si oblečete reševalne jopiče." Takoj ko je zvok utihnil se je začela panika. Počutila sem se natanko tako, kot da bi doživljala potop Titanika, Majhni otroci so iskali svoje mame. Slišalo se je vpitje in v zraku je bil strah. Tim me je prijel za roko in skupaj sva odšla po stopnicah. Na palubi se je že kar gnetlo ogromno ljudi. Skupaj z Tim-om sva poiskala reševalne jopiče in si jih oblekla. Vse ostalo se je začelo kar hitro odvijati. Posedli so nas v rešilne čolne in odpeljali do obale.
27. januar 2013
tnxy
27. januar 2013
u114139
u114139
Bilo je med poletnimi počitnicami. Skupaj z prijateljico Kate sva odšli na morje. Po dolgi vožnji z avtom sva končno prispeli. Ko sem izstopila iz avta, sem se preoblekla v kopalke in skočila v vodo. »Kate, pridi še ti« sem zavpila in tudi sama se je s skokom na glavo podala med valove. Skupaj sva se namakali v plitvini, potem pa sem sem se spomnila, da bi bilo čudovito, če bi tekmovali do majhnega, zelo oddaljenega otočka sredi morja.

In tako je tudi bilo. Začeli sva plavati, in kmalu sva bili zelo oddaljeni od kopnega. Čez nekaj časa sem bila v prednosti in se ozrla nazaj, da bi videla, kje je Kate. A nisem je videla njiker. Videla sem le bled krvav madež sredi morja…
27. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg