Forum
Zbudila sem se v neki neznani hiši bila je…… porušena. Vstala sem a me noge niso držale. Priplazila sem se do neke sobe , kjer je bilo pismo. Pisalo je ˝čє к∂σ тσ ρяєвєяє ηαנ νє, ∂α ν тєנ нιšι gяσzι. čє ρα тι ηαנ∂єš ℓєנα , нσčєм , ∂α νєš , яα∂ тє ιмαм ιη ηє zαмєяι мι тυ ѕєм тє ρυѕтιℓ ,кєя ѕє נє мαмα σвєѕιℓα נαz ѕєм ρα z тαвσ ρσвєgηιℓ. яєšι ѕє!!!!!!!!!˝. Vstala sem ter stekla do vrat. Prišla sem ven ter tekla na cesto. Ni bilo ne hiš, ne avtov nič. Začela sem kričati ˝ KJE SEM , POMAGAJTE !!!!!!!!˝ Šla sem v hišo ter v kuhinjo. Malo me je bilo strah. Kar naenkrat je nekaj zaropotalo. Stekla sem po stopnicah. Videla sem nekega moža , ki je rekel ˝ Veš kdo si sploh ? ˝ Rekla sem ˝ Ne. Kdo sem ?˝ Odgovoril mi je ˝ Ko te je oče sem prinesel te je z kamnom udaril v glavo in si omedlela. Ko si se zbudila nisi mogla stati. ˝ Rekla sem ˝Tako , da mi je ime Leja…˝ Hotela sem se spomniti nekaj o meni ampak ni šlo. Ko sem se hotela zahvaliti staremu možu ga več ni bilo. Gledala sem z velikimi očmi. Šla sem v temno klet , tam sem našla stare punčke, hiško za punčke… Našla sem knjige in jih začela brati. V tej hiši sem bila dolgo. Letni časi so hiteli, jaz sem pa odraščala z knjigami…………
08. marec 2013

тσ ѕєм נαz ℓєנα
08. marec 2013
u117381
u117381
O ĐIZUUUUUUUS
MAJKEMI PERFEEKTNO
NEEEEEEXT!!!:*
08. marec 2013
next!!!
08. marec 2013
omfg!!! next!