Forum
u97794
u97794
Moja prva zgodbica ki ni FF.Upam da vam bo všeč

Hodila je po ulici iz kluba.Oblečeno je imela prozorno bluzo skozi katero se je videl bel modrc in črne kratke hlače.Pete njenih salonarjev so odzvanjale ko je naredila korak.Imela je sedemnajst let toda močno naličen izraz jih je kazal najmanj petindvajset.Tak je tudi bil namen.Prišla je do črnega predora,najnevarnejšega dela mesta.Bil je poln drog in ostalega prepovedanega.Preden je nadeljevala pot se je ustavila in iz žepa potegnila majhen nožek.Potem je stopila v predor.V njem ni bilo luči,zato je še podnevi vladala čista tema.Hodila je ko jo je nekdo pritisnil ob steno.Zakričala je,osebekpa ji je iz rok izbil nožek in ji zamašil usta.Slišala je klik,ko se je prižgala svetilka.Ko je videla obraz človeka ga je prepoznala.Obraz ji je bil znan,vendar tuj.Videlo se ji je da je prestrašena.Potem se je prikazala še ena postava.Tudi tega je prepoznala.Zavezala sta ji roke in usta ter jo začela grobo vleči za sabo.Ni se upirala,saj je vedalada je zamanj.Kmalu so prispeli do revne hiše.Potisnila sta jo v hišo in zaprla vrata.Zaklenila sta jo od zunaj.Stopila je naprej,ko se je iz teme zaslišal glas.
"Pozdravljena Katharin.Ali bi moral reči Maya?"
Otrpnila je ko je zaslišala glas.Potem se je iz teme izluščila postav.Moški je stopil do nje in jo odvezal.Ko ji je iz ust potegnil prevezo in ji osvobodil roke,je skočila proti njemu da bi ga objela.Toda preden bi se ga dotaklnila jo je udaril po licu in odletela je v steno.V očeh so jo zaskelele solze.
"Christian,kako sem te pogrešala."
"Lažnivka."
"Chris,prosim verjami mi.Ljubi te."
"Če bi me ljubila ne bi pobegnila.Vseskozi sem te ljubil.Ljubil sem te celo svoje življenje!Sledil sem ti kot cucek svojemu gospodarju!Vse sem ti dal in nič nisem dobil v zameno!Vedno sem bil samo igrača zate,kasneje nekdo ki ti je dal denar za drogo!"
"Ni res.Ljubila sem te.Še vedno te!"
"Zakaj si potem pobegnila?"
"Ker sem dolgovala denar dealerjem.Ubili bi me."
"Vem.Zato sem prišel jaz.Po tvojem odhodu so do mene prišli nekateri dealerji.Hoteli so me ubiti pa sem se pogodil z njimi.Če te ubijem,mi bodo pustili živeti."
"Christian!Kako si mogel??Res verjameš da te bodo pustili živeti?"
Stopil je k njej in jo grobo potegnil na noge.Izraz v njenih očeh ji je povedal da je tudi on zasvojen.Privezal jo je na stol in počasi stopil do mize.Iz predala je potegnil nož.Potem je stopil do nje in ji ga z velikim sunkom zaril v trebuh.Zakričala je.Bil je krik bolečine,straha in žalosti.Ni mogla verjeti da je ta oseba moški ki ga je nekoč ljubila.Vedela je da bo nocj umrla v velikih mukah.
23. september 2012
u70925
u70925
Neeext
23. september 2012
neeeeeeeeext
23. september 2012
next
23. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg