Forum
Magic Natur
Magic Natur
Sem malo čudna punca, ki ima občutek, da jo noben ne razume. Zakaj? Še sama se dobro ne razumem kaj šele, da bi me ostali. V bistvu včasih sploh ne vem kaj mislim. V glavo se prikrade ena misel in nato še druga, da sploh ne vem katero naj spustim naprej in katero ne. Verjetno niste nič razumeli.
To temo potrebujem, ker je včasih v moji glavi preveč misli in jih ne morem zdržati. Preprosto potrebujem nekaj kjer bom izpraznila svojo glavo.
Vem, da bo veliko od vas enkrat komentiralo nato pa se ne zmenilo več za to stran. Ampak, to je vaša stvar. Vedno sem se trudila, da bi prebrala čim več zgodbic, ki mi jih pošljete, če bi jih lahko prebrala. S časoma sem ugotovila, da nekateri niso tako prijazni (in se tudi ne trudijo biti).

ꕥꕥꕥ
Vem, da večin ta tema ne bo všeč, ampak preprosto jo potrebujem, da izpraznim svoje možgane.
22. februar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Next
22. februar 2018
Magic Natur
Magic Natur
Hvala
22. februar 2018
Magic Natur
Magic Natur
Aja, da bi si bolje predstavljali bo kot neke vrste blog.
22. februar 2018
Next
23. februar 2018
Svete Pomaranče
Svete Pomaranče
Take teme so najboljše! ^^ + predlagam ti, da si umisliš kakšen blok, kamor boš pisala vse bedarije, ki se ti pojavljajo v glavi. Ga imam tudi jaz in se kar obnese.
Next ^^
23. februar 2018
Magic Natur
Magic Natur
Hvala za dejo, bom poskusila
23. februar 2018
Magic Natur
Magic Natur
Hvala za vse Next-e

☘☘☘
PRIJATELJI NA IGRAH
Na igrah nimam ne vem kako veliko prijateljev z katerimi bi se res zbližala in družila. Imam pa dve, ki sta res dobri prijateljici in se družimo tudi izven iger (samo po sporočilih). Zelo sem vesela, da sem ju spoznala, ampak imam en problem.
Ko se same pogovarjamo se super razumemo, ko pa sem na igrah pa se do mene obnašata čisto drugače (razen če smo na samem), kakor, da me ne poznata ali, da nismo prijateljice. To me včasih res prizadene. No, mislim, da se bosta našli v tem in bomo našo prijateljsko vez še bolj utrdile.
Zdaj pa k ostalim.
Veliko, ki jih je na igrah bi rada imela za prijatelje, ampak me je včasih strah kako se boste odzvali na to (po navadi me ni, ampak tukaj je malo drugače). No, zelo rada sklepam nova prijateljstva.
23. februar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Next!
23. februar 2018
Svete Pomaranče
Svete Pomaranče
Eh, ti nam kar piši, mislim da nam je vsem tako blazno dolgčas, da visimo tu gor in bomo veseli družbe

Sicer pa, morda jima povej kako se počutiš, saj ni nujno, da opazita svoje obnašanje.
Next!
23. februar 2018
Magic Natur
Magic Natur
Svete Pomaranče ti pa res znaš polepšati dan!
23. februar 2018
Next!
23. februar 2018
Magic Natur piši pišii
24. februar 2018
Magic Natur
Magic Natur
Ta teden ne bo Next-ov ker sem nekje s solo in ni ne wi-fija ne comoa. Tako, da veste.
24. februar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg