Forum
u170956
u170956
Gledam skozi okno in tiho premišljujem. Megla se vleče med drevesi in vsak čas bo začelo deževati. Sovražim takšne dneve. Pogrešam sončne, tople dneve, ki te razveselijo in ti dajejo pozitiven čar.

Ležem na posteljo in zaprem oči. Samo 5 dni še. Komaj čakam. Po tistem dnevu bo vse drugače. Spet bom med tistimi, ki me razumejo. Rešena bom vsega. Kako se že veselim! A kljub vsemu bom pogrešala vse v tej hiši. Mačeho, očima, pa Mio. Najbolj bom pogrešala Lunno...
Čez pet dni bom spet z "njimi". S tistimi, ki me poznajo, razumejo in mi dajejo občutek topline. Tako zelo jih pogrešam. 14 let se nismo videli. No, ko sem bila stara 5 in 11 sem jih videla. Na poseben način. Na način s katerim lahko vidijo le nekateri... Jaz.
14. junij 2014
u113604
u113604
next
15. junij 2014
u161381
u161381
Next
15. junij 2014
Next
15. junij 2014
u24273
u24273
neext
15. junij 2014
u170956
u170956
Prav vsaka oseba ima svojo skrivnost. Tudi jaz jo imam. Naj vam povem kdo v resnici sem...
Rodila sem se uglednima staršema Victorii in Alexandru. Imam starejšo sestro Charlotte. Jaz sem stara 14, Charlotte pa 17. Že več let je nisem videla.. Zelo jo pogrešam.
No, vse se je zgodilo, ko sem bila stara 8 mesecev. Naenkrat okoli mene ni bilo nikogar. Plazila sem se "za nosom" in naenkrat padla na trda tla. Ko sem pogledala navzgor, sem zagledala vrata, ki so se počasi odprla. Proti meni je stopila mlada ženska (Emily), ki je sedaj moja mačeha. Zame je skrbela vsa ta leta. V vseh teh letih sem družino videla le 2x. Čez 5 dni jih bom videla ponovno. Odšla bom k njim in z njimi živela do konca.
Verjetno se sprašujete kam oz. od kod sem padla, in kako se spominjam vsega tega in kaj se je zgodilo z družino. No, imam... no... jaz sem.. ANGEL! Verjetno se sliši čudno in neverjetno, ampak je res. Padla sem iz angelskega mesta Whiteville. Angeli se spominjamo vseh stvari. Tudi lastnega rojstva! Sem dober angel (in ne angel teme) in nekako pomagam ljudem. Čez 5 dni bo luna polna. Takrat se lahko angeli vrnejo domov, k domačim. Če so opravili dovolj dobrih del in če so dovolj stari in dovolj zreli... Komaj čakam!
No, živim kot normalna punca. Hodim v šolo, imam prijatelje,... Ampak ko nastopi polna luna, se mi med 22.00 in 03.00 uro "ustvarijo" krila. Tako lahko letim!
Zdaj pa moram it spat, jutri me čaka šola in če ne bom naspana, bom tečna in sitna. Če sem tečna in sitna ne morem opravljati dobrih del... (vsaj 3 nexti)

(to sem jaz, malo za tem ko me je našla Emily - in me našemila -.-' hah)
16. junij 2014
Next
17. junij 2014
u173407
u173407
Neext :3
17. junij 2014
u170956
u170956
še en next?
17. junij 2014
u24273
u24273
next
17. junij 2014
OMG ful dober NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. junij 2014
u170956
u170956
Jutro. Počasi odprem oči in se nasmejim. Emily v kuhinji peče jajca. Mmm... Emily je mlada slikarka in likovna učiteljica, ki živi s svojim fantom Romeom. Tudi on je mlad in se zelo trudi s službo. Oba se trudita. Zelo sta prijazna in zame skrbita kot za svojega pravega otroka. Zelo ju imam rada! Pred 2 mescema sta mi kupila muco. Angeli niso največji ljubitelji mačk, vendar mi je Lunna prirasla k srcu.

to je Lunna
Hodim v osnovno šolo. Pred 3 dnevi sem postala devetošolka. Mia je moja najboljša prijateljica:

Poznava se od 1. razreda in vedno sva bili dobri prijateljici. Letos imamo valeto, vendar jaz ne bom del nje, saj se bom vrnila k svoji pravi družini. Čez 4 dni bo polna luna. Posebna polna luna, ki odda posebno svetlobo ter ustvari portal skozi katerega pridem do domačega kraja. Oh...
Stojim pred omaro in razmišljam kaj bi si oblekla. Hm...nazadnje sem izbrala tole:

Odšla sem se uredit v kopalnico, nato pa stekla v kuhinjo. Emily mi je pripravila zajtrk! Kako je prijazna. Romeo sedi na svojem stolu in brska po nekih papirjih. Ko me zagleda pohvali moj izgled nato pa me objame in poljubi na lice. Pove mi, da sem lepa in da je ponosen name. Potem se nama pridruži tudi Emily in vsi trije se začnemo smejati. (vsaj 3 nexte)
18. junij 2014
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. junij 2014
u161381
u161381
Next
18. junij 2014
Next
19. junij 2014
u24273
u24273
Fulll faajn... neeeeeeeeext <33
19. junij 2014
u161381
u161381
Next
19. junij 2014
u170956
u170956
Pojem zajtrk in se odpravim proti vratom. Romeo pride za mano in skupaj greva proti avto. Romeo me vsak dan pelje v šolo...
V šoli takoj odidem k Mii. Usedem se na klopco poleg nje in začnem pogovor. Tako se pogovarjava, dokler zvonec ne naznani pouka. Takrat stečeva v razred. Na hodniku zagledam deklico iz 7. razreda, ki je izgubila uhan. Prestrašeno ga išče, na pol v joku. Pogledam na okoli in zagledam pogrešan uhan. Poberem ga in ji ga vrnem. Ko ga zagleda se nasmeji in me objame. Super še eno dobro delo --> več možnosti za odhod domov! No, tako je potekal dan - brezvezn je bil hah. Po pouku sem počakala Emily da me je prišla pobrati. Ta teden ne dela, zato da se mi zelo posveča.Ko pridem domov, stečem v sobo - na računalnik in preverim stanje lune. KAJ? Portal se odpre jutri??? Waat? Ojej. Nič še nimam spakirano. Izpod poostelje vzamem kovček in začnem vanj metati najpomembnejše stvari

Ko sem končala, sem kovček potisnila nazaj pod posteljo in se pretvarjala da se ni nič zgodilo. Nato sem zaslišala Emily: Lia večerja je na mizi! Stekla sem dol... (vsaj 3 nexti)
19. junij 2014
u161381
u161381
Next
19. junij 2014
Next!!!!!!
19. junij 2014
Next
20. junij 2014
u24273
u24273
neeeeeext
20. junij 2014
u170956
u170956
Lezim v postelji in razmisljam. Jutri jih bom videla! Koncno bom jih lahko objela. V meni kar vre od veselja! Ampak ce bom zelela jutri oditi, bom potrebovala veliko moci. Naspati se moram, zato: lahko noc!

Jutro.
Odprem oci in se vsedem na rob postelje. Emily gre danes na nek sestanek, romeo pa tako ali tako v sluzbo. Preoblecem se ter se umijem, nato pa pograbim torbo in stecem proti vhodnim vratom. Sproti vzamem se jabolko. Postane mi hudo, ker bom zvecer morala zapustiti Emily in Romea. Odkorakam nazaj proti kuhinji in ju mocno objamem. Zasepetam jima: raa vaju imam. Hvala da tako lepo skrbita zame. Malo preseneceno me pogledata, nato pa se zasmejita in me tesno objameta. Potem odidem v solo.
V soli se ni dogajalo nic posebnega. Vsako prosto sekundo sem namenila Mii, saj sem vedela da je to najino zadnje druzenje. Po soli sem se odpravila domov. Stekla sem v sobo in v kovcek dala se zadnje stvari. Naredim domaco nalogo in pojem kosilo. Vecino popoldneva prezivim pred televizijo, kjer gledam stare posnetke. Kako sem bila majhna! Okoli 7 se skupaj vrneta domov emily in romeo. Povecerjata, nato pa se vsedeta pred televizijo. Odkorakam do kavca in se jima pridruzim pri objemanju. To pocnemo do osmih. Ob osmih se grem preoblect v pizamo in se umit. Romeu in emily recem lahko noc in odidem v sobo. Tam se hitro preoblecem v hlace in majco. Izpod postelje potegnem kovcek in ga vrzem skozi okno. Lunna sedi na moji postelji. Objamem jo in zacnem jokati. Polize me po nosu, jaz la se ji nasmehnem. Rada te imam! In hvala da si mi tolikokrat pomagala! ji zasepetam. Nato tudi sama skocim skozi okno. Pristanem na trdih tleh. Poberem kovcek in stecem proti gozdu. Tecem skozi gozd. Zaslisim šum. Na smrt se prestrasim, zato pospesim. Ko pridem iz gozda, pred sabo zagledam travnik. Sredi travnika je majhen gric. Na njem je skala. Stecem tja - na vrh skale. Ravno ko plezam na skalo, me na hrbtu nekaj zascemi. Krila! Ocitno je ura 22.00. Splezam na vrh skale in povlecem kovcek proti sebi. Zasepetam "magicne" besede in pihnem prah proti luni

Pojavi se modra svetloba - portal. Trdno primem kovcek in pogledam proti gozdu: adijo cloveski svet, zasepetam. Nato skocim v portal. (vsaj 3 nexti)
20. junij 2014
u161381
u161381
Next
20. junij 2014
NNNNNNEEEEEEEEEXXXXTTTTTTT!!!!!!!!!
20. junij 2014
u170956
u170956
še en next :/
22. junij 2014
next
22. junij 2014
u170956
u170956
Znajdem se v svetlem prostoru. V kotu zagledam mizo in gospo, ki ureja papirje. Odpravim se proti njej. Povem ji kam sem namenjena in jo vprašam, kako pridem do tja. Pove mi, da morava najprej pregledati, če sem opravila dovolj dobrih del. Sama pri sebi že vem, da jih imam več kot zadosti, zato se zadovoljno smehljam. Gospa mi z nasmeškom na obrazu pove, da imam dovolj dobrih del. Nato, začne malo zaskrbljeno nekaj iskati. Pogleda me in mi reče: žal deklič, ne boš se še morala vrniti. nekaj ti manjka. Stopi z mano, da te lahko pošljem nazaj na skalo. Prime me za roko in me začne vleči proti vratom. Panično se začnem zvijati in ji govoriti: "Spustite me! Prosim, dovolite mi, da ostanem. Ne pošiljajte me nazaj! Opravila sem preko zadosti dobrih del! Nimate pravice tako ravnati z mano! Hočem videti svojo družino. Moje mesto se ne nahaja na Zemlji! Prosim, tukaj more biti nesporazum. Spustite me vend..." gospa me potisne skozi vrata. Pristanem na trdih tleh. Sredi noči ležim na griču. Pričnem jokati. Počasi se odpravim nazaj domov. Kaj bom rekla Emily in Romeu? Začnem teči.
Ko prispem domov, Emily in Romeo sedita v kuhinji, s telefonom na sredini mize. Ko me zagledata, planeta v jok in me objameta. Malo sta jezna, ker sem tako ušla, vendar sta zelo vesela, da sem se vrnila. Tudi radovedna sta zelo. Kar naprej me sprašujeta zakaj sem odšla. Mislita, da zame ne skrbita dovolj dobro. Povem jima, da ne vem kaj me je pičilo in da se to ne bo ponovilo (ter da to ni njuna krivda). Kovček odvlečem po stopnicah in se odpravim spat. Jutri moram v šolo. Gospa mi ni povedala, kako dolgo bom morala ostati tukaj. Le zakaj me ni spustila naprej? (vsaj 3 nexte)
22. junij 2014
u161381
u161381
next
22. junij 2014
nnneeexxttt
22. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg