Forum
- yeeeeαн, нere ιт ιѕ α ɴew ѕтory. do yoυ lιĸe ѕee мe нαpιɴɴeѕ? reαd ιт! :*
- υpαм, dα vαм вo zɢodвιcα všeeeeč.< 3333
- тα ɴιčlα poмeɴι, dα je тo prvι del zɢodвιce. :*
------------------------------------------ ❶ --------------------------------------------

"elo si nadarjena in vsi smo prepričani, da bi morala iti na gimnazijo."Ob besedah, ki jih je izrekla sem okamnela. Iti na himnazijo? Res je, da vem 35 jezikov, da imam računanje v malem prstu, da sem odlična v pisanju ... Vendar, da bi odšla na gimnazijo? Moj rodni kraj je Afrika in težko bi ga zapustila. "Vem, da je zelo težko zapustiti Afriko in oditi v London, vendar če tudi jaz ne bi storila tega pred leti, zdaj ne bi bila ena izmed najboljših učiteljic. Glej, pred sabo imaš odlično priložnost. Kdo bi ti pa dvakrat v življenju ponudil, da lahko greš v London in tam opraviš prvorazredno šolanje, ki ti ga plača vlada?" Prav je imela. Priložnost zamujena, ne vrne se nobena. "Lahko še malo razmislim o ponudbi?" sem vprašala. Res moram razmisliti o tem. To je brezhibno moja najtežja odločitev v življenju. "Seveda. Le ne pozabi, da imaš časa za razmislek le še en teden."
---------------------------------------------------------------------------------------------
Kako se vam zdi?
Next?
< 3333333
02. marec 2013
I love u :*
omg najboljš pišeš..prfekt je no
jaaa ševeda...še vprašaš? kaj še čakaš
02. marec 2013
u123922
u123922
next
02. marec 2013
- supr jee!!! res si nadarjena!! :**
- neeeeeeeeeeext!!!! <33333333333333333
02. marec 2013
hualaaa. grme pisat next < 333
- če veste za koga ki bi hotu prebrat, mu prosim poveste? :*
02. marec 2013
okej <33333
02. marec 2013
- v prejšɴjeм delυ ѕeм pozαвιlα dαтι ѕlιĸo αммelιe ɢreeɴwood (αмy):

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❷ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
----------------------------------- ČEZ TEDEN DNI! ----------------------------
"Odločila sem se, Madam Geenlovlood." sem izdahnila, ko sem prispela do njene učilnice. Kot ponavadi je sedela za mizo in brala debelo knjigo. Že je bila navajena, da sem jo vedno zmotila pri branju knjige, zato se je obrnila in očala, ki so ždela na njenem nosu so se premaknile za pol centimetra nižje. "Torej, kakšna je tvoja odločitev?" me je pogledala. "Odšla bom v London in si tam pridobila prvorazredno izobrazbo." Nasmehnila se je: "Sem vedela, da se boš odločila prav. Ker pa vem, da te bodo tam spoštovali ti bom dala še nekaj denarja, da si boš lahko kupila primerna oblačila." Pod nos mi je pomolila kup papirjev. "Hvala Madam Geenlovlood. Res ste najboljša učiteljica, kar sem si jih lahko sploh zaželela. Če bom uspela na gimnaziji in kasneje še na univerzi, bodo šle vse zasluge vam. Res ste izjemni." Sprejela sem denar, ki mi ga je ponudila in jo pustila, da v miru prebere knjigo.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
- Kako se vam zdi?
- Next?
P.S.: Oprostite, da je del bolj kratek, vendar... saj najverjetneje vsi veste razloge x"d
< 3333333333333333333333333333333333333333333333333
02. marec 2013
u123575
u123575
Super zgodbica :33
neeeeeexxxtt.!
p.s. nova bralka
02. marec 2013
omg prfekt je
em ja seveda
em loh plis dalše nexte pa več slikic? sej je sobota...plis, ker rada čimveč berem pa imveč tvojih lepih slikic glejam no
02. marec 2013
u123922
u123922
neext
02. marec 2013
Neeeeext!!!! < 333333
02. marec 2013
neeeeeeeeeext!
02. marec 2013
next.! <3
03. marec 2013
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❸ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
"Pogrešala vas bom." sem s solzami v očeh pogledala svojo družino. Imam 4 brate in 7 sester ter mamo. Oče je odpotoval neznano kam. Živimo v obmorskem mestu v Afriki, ki ima 2 040 km² površine. Jemo ribe, ki jih zgrabimo z leseno palico, ki ima ostro konico. Nekaj podobnega kopju, le da je vso leseno. Pijemo vodo iz studenca, ki je od naše barake oddaljen približno 12 kilometrov in nimamo dosti denarja. Doma imamo tudi 4 koze in kuro - to je pa tudi vse.
"Pogrešali te bomo." naredili smo skupinski objem. Nekateri izmed nas smo jokali, drugi pa solze poskušali zadrževati.
"Uživaj! Dobila boš enkratno izobrazbo in mnogo denarja. Srečna boš. Upam, da nas boš kdaj obiskala, ali se vsaj spomnila na nas." Mami je še bolj planila v jok.
"Seveda vas bom obiskala. Ko končam 4-letno šolanje na gimnaziji, bom prišla sem, da se bomo skupaj odselili v bogato mesto in živeli naše sanje." Mami se je nasmehnila ob moji pripovedi in zmajala z glavo. "Pojdi. Življenje čaka." mi je povedala. Moja družina je stopila pred barako in me pospremila do starega đžipa s katerim bom odšla skozi puščavo. Pomahala sem jim v slovo in sedla.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Žal mi je, da je SPET tako kratko, ampak nimam dovolj časa, da bi napisala daljše :c
Kako se vma zdi?
Opombe/Kritike/Pohvale?
Next?
03. marec 2013
u123922
u123922
neeext
ful dobro;D
03. marec 2013
u121479
u121479
nekšt :3
03. marec 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
nova bralka! pa men je zgodbica folj všeč.. tak drugačna od drugih in tko..
16. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg