Forum
u164912
u164912
Hej!

Ja vem, da je zgodbic na tem forumu že na stotine, ampak sem se vseeno odločila, da bom napisala svojo. Že prej sem jih nekaj pisala, vendar je zmanjkalo bralcev.

1. DEL

AMY WILSON

Naj se za začetek predstavim. Moje ime je Amy, moj priimek pa Wilson. Živim v Londonu z mamo. Očeta ne poznam. Z mamo naju je zapustil, ko sem imela 3 leta. Ločila sta se. Naučila sem se živeti brez njega, čeprav mi je bilo zelo težko. Nimam ne brata ne sestre. No moja najboljša prijateljica Emma mi je kot sestra. Poznama se že od malih nog, ker sva sosedi. Sedaj skupaj hodima na srednjo šolo. Stara sem 16 let in obiskujem drugi letnik. Prav tako tudi Emma. Nimam fanta, ampak si ga zelo želim imeti. Ampak to ni nič nenavadnega za takšno čudakinjo, kot sem jaz. Mislim, da bo dovolj o meni.

Z mojo najboljšo prijateljico sem hodila proti naslednji uri matematiki. Enostavno sem jo sovražila. Ko sva se z Emmo usedle v najino klop je prišla v razred učiteljica. Zadnji trenutek! Ko se je usedla za kateder je odprla redovalnico. Kdo bo danes kaj vprašan? Sem se spraševala. Upam, da ne jaz. "Amy Wilson, k tabli!" Ne gotovo se je zmotila. Oblila me je mrzlica. Nič nisem znala! "Mlada dama nimam časa cel dan!" je naveličano rekla učiteljica. Nisem imela druge izbire. Živčno sem vstala in odšla do table. Roka se mi je tresla. Učiteljica me je vprašala nekaj primerov, vendar nič nisem znala. "Amy to ti ni podobno! Žal mi je, ampak to je radodarna dvojka!" Ohh, kaj bo rekla mama!

"Nov učenec je prišel na šolo," mi je povedala Emma, ko sva sedeli za sebe pri koslu. "Kdo?" sem vprašala. Emma je le skomignila z rameni. "Glej!" je rekla. Obrnila sme se v smeri njenega ogleda. Za neko mizo je bilo polno deklet. Odločili sva se, da si malo pobližje pogledava situacijo. Prerinile sva se na sredino. V sredini je bil... A sem slepa? "Harry Styles!" se je zadrla Emma. "Kaj pa dela on na naši šoli?" sem vprašala. V trenutku sem nekaj začutila do njega, ampak on me seveda sploh no opazil.

Na hodniku sem cela zasanjana hodila. "A ni luškan?" sem spraševala Emmo. "Saj si nora! Zaljubljena si v Harry Stylesa," je zakričala. Na srečo ni bilo nobenega po hodniku. Skoraj bi jo vžgala po njenih ustih. Nenadoma sem se zaletela v nekoga. Vse knjige so bile v trenutku na meni in po tleh. "Ohh, oprosti!" je rekel neznan glas. Saj ne morem verjeti! Na hodniku je stal Harry Styles! In rekel mi je oprosti!

Vem, da je začetek ni kaj posebnega, ampak potrudila se bom, da bo boljše! Upam, da bo vsaj ta zgodbica brana, ker prejšnje niso ravno bile. Vesela bom vsakega bralca!

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2014
Neext<33
12. februar 2014
u157881
u157881
Nexttt the best
12. februar 2014
next
12. februar 2014
u156571