Forum
Heloo!
Tuki bomo z sopisateljico ¡ I <3 My boy ¡ napisale zgodbo o frendicah, sovražnicah...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Jaz sem Jenifer kličejo me Jenny, stara sem 17 let in živimo v londonu smo na bogati ulici tako da so nekako bogati, imam brata Cherja in sestro Mayo. Mama je znana pevka, oče pa znan igralec.Imam tudi pska Ronya.
Jaz:

Cher(22 let):

Maya(14 let):

Mama(44 let):

Oče(45 let):

Rony:

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Next bo dala sopisateljica rabimo usaj 2 nexta
03. maj 2015
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Hey! Jaz sem Daša, in sem stara 15 let. Živim v londonu in smo bogati! Imam dve pajdašinji Tjašo in Mašo, ki sta stari enako kt js.
Jaz:

Tjaša:

Maša:

Moja sovražnica pa je Jenny saj mi je pred mescom ukradla maskaro, pred tednom pa novo senčilo, pha, koza paž!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zdj pa bi rable neki nextou! Vsaj 2!
03. maj 2015
u193060
u193060
Next
03. maj 2015
u189713
u189713
next
03. maj 2015
Hvala vama! Bom kar jaz nextala!
03. maj 2015
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Nekega dne sem šla z mojo bff Lily po parku.
Lily:

Na klopci vidim Dašo z njenimi "služabnici" kako opravljajo saj so koze une stalno mi dela sramoto pred vsemi in mi govori da ji kradem predmete kar seveda ni res jih ona meni ne jaz njej. Mislijo pač da so najlepše na šoli najpopularnejše, ma kot vam povem so ene navadne koze ki iščejo travo. Pride Daša do mene:
D, vrni mi ti senčilo in maskaro!
J:Nimam jih!
Da ne. Jutri ti bom nrdila sramoto pred vsemi kar pričakuj.
Jlablabla bep
Daša me je spotaknila in v roki sem imela kavo cela sem bila polita one so se smejale in me slikale klik klik.
Bila sem močno jezna in sem šla domov.
Naslednji dan pa vidim po šoli nalepljene plakete po steni od mene ki se bila polita s kavo še bolj sem bila potra vsi so mi govorili umazana koza.....
Med poukom sem rekla učiteljici da me "močno boli" grlo (kar seveda sploh ni res samo domov sem hotela) pustila me je da grem domov.
Doma me je čakalo sporočilo do Daše...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
4 nexti
03. maj 2015
Dajmo čim prej
03. maj 2015
u193060
u193060
Next
03. maj 2015
Next
03. maj 2015
Še 2
03. maj 2015
next
03. maj 2015
dejte kr nextaat pliss
03. maj 2015
aja pa pozabila sem omeniti da ste zelo dobro zacele
03. maj 2015
Hvala
03. maj 2015
n
ne
nex
next
nex
ne
n
03. maj 2015
u189713
u189713
next
03. maj 2015
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Daša*
Bil je torek zvečer in z frendicami smo se zbrale v parku da bi se pogovarjale. Ko smo se vsedle, smo zagledale nou izziv-Jenny in Lily. Takoj sem zgrabla priložnos in jo ogovorila:

D: Vrni mi senčilo in maskaro!
J: Nimam jih!
D: Da ne. Jutri ti bom naredila sramoto pred vsemi, kar pričakuj!
J: blablabla bep
Ler je imela v roki kavo, sem spet izkoristila priložnost in jo spretno spotaknila. Vsa se je polila in me smo to poslikale!

Te slike so nasledni dan, krasile celo šolo!
Ko se je začeu pouk je Jenny odšla, "grlo me zelo boli" je rekla učiteljici a ni si mislila da jo doma čaka presenečenje!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Če vas zanima dalje, potrebujeva 4 nexte!!
03. maj 2015
u193060
u193060
Next
03. maj 2015
next, a to je pol dvakrat isto?
03. maj 2015
Nekako ja samo razlaga druga oseba.
03. maj 2015
u177879
u177879
Next
04. maj 2015
še 1 next
04. maj 2015
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next.....sam nextite pliss hahahah
04. maj 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeext
04. maj 2015
u169978
u169978
next
05. maj 2015
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Daša*
Med poukom se ni zgodilo nič takega. Le pri zgodovini. Tjaša je bila uprašana pa še Alen. Čudak. Tjaša je seveda vedela za pet saj smo carice. Zataknilo se je pri Alenu. Ni vedeu nič. Ni mi bilo do prijaznosti. Na listek sem napisala napačne odgovora in jih porinila na rob mize. Alen je seveda razcveteu in vse povedau. Učitelj se je zelo zgroziu. Prvo vprašanje je bilo 'Kako si sledijo obdobja?' seveda je pravilni odgovor prazgodovina→stari vek→srednji vek→moderna doba. Jaz sem pa pač napisala use narobe. Moderna doba→prazgodovina→srednji vek→novi vek→stari vek. Bilo je zelo smešno. Po zgodovini smo imeli športno. Takrat smo skakali skok v višino.

:::::::::::::::::::::::::::::
4nexte
11. maj 2015
u177879
u177879
Next
Am use super sam bl doug bi lh blo
12. maj 2015
next se strinjam z floorball girl / lahko bi dajale krajše sam večkrat na teden
12. maj 2015
se opravičujm da ni blo nexta k sm mela za učit.. bm kr nadadaljevalA...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Jenny:
Naslednji dan sem šla v šolo, pred šolo sem videla jezne učiteljice vse polite od kave, čaja, soka...Učiteljica odi Angleščine je kričala pred šolo: "STE VIDELI KJE TJAŠO DAŠO IN MAŠO!!!!!?" Jaz sem bila vsa začudena uprašala sem učiteljico odi slovenščine kaj je bilo tam pa so bili učiteljice polite s kavo od ang, slo, mat, zgo, gos in pomočnik ravnatelja ki sicer ni bil polit ampak je klical starše.
Učiteljica od slovenščine pa mi ni odgovorila bila je popolnima prestrašena in tiho pustila sem jo na miru in čakala Lily. Končno se je prikazala.
Pogovor med pomočnikom od ravnatelja in staršem od Daše je bil neverjeten zvočnike je imel na glas:
R: Dober dan, pomočnik ravnatelja OŠ walkina pri telefonu.
Sober dan, KAJ PA SE SPET DGAJA!!
R:Vaša hči je polila use učitellje ampak zaradi tega vas ne bi klicala storila je hujšega.
S:Kaaaj? ali kadi ali je pila alhokol...?
D: Vaša hči je skurila 3 razrede za nalašč... plačati boste mogli nam dolg pokličem vas kasneje da zračunam ves doug ki se nam dolžni..
Takrat se prikažejo Maša in Tjaša in so rekla da se predajo... Prpovedovale so celooooo zgodbo. Tjaša je govorila da je bila to vse Daša kajti je ona vse spomnila, one sploh niso bile zraven ko so prišle v šolo je daša bežala ven iz šole in jih potegnila zraven čeprou niso vedle kaj se dogaja... slišale so po telefonu celo pripoved raje so predala kot da bi dobile še hujše kazni... Pomočnik je rekel da takoj povejo kje je Daša a one so odgovorile da je zbežala nekam v gozd čeprav nevejo točno kam saj niso bile zraven nje so šle usaka po svoje.... Takrat so učiteljice rekle da odpade šola in jaz nisem šla domou ampak ostala tam kajti mi je bilo zanimivo... Spet je prišel pomočnik pred šolo in rekel da bo spet dal na zvočnik pogovor med mamo in njem:
Rpet sem nazaj!
S:jaz tudi!
Rolžni ste nam 50.000 evrov.
S:kaaaaajajajajajajajjaaaaaaj?
Prekinila je...
Odšli smo domov hitro sem šla na fb in pogledla če je kej dorega objauleno.... videla sem da je objavila mama od DAŠE je napisala da bo sedaj daša sama služila denar... u šolo nbo hodila bo pa kot glošarka na cesti in dala sliko pod napisom zelo se se nasmejala ampak je sama kriva...
Slika glošarke:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
5 nextou
12. maj 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg