Forum
Hei!! To je moja 4. zgodbica in upam, da jo boste brali!!! Dala še bom linke od drugih dveh, ker tretje več ne pišem!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/summer-time/58314/
http://www.igre123.com/forum/tema/on-the-track-of-love-%28ft.-jorge-lorenzo%29/57629/
bom pa kar začela!!

_________________________________________________________________________________________
*Lara*
Drrrrrrrrriiiinnnngggggg!!! je zvonila moja budilka. Stegnila sem roko izpod tople odeje in začutila hlad zraka. Bile so počitnice, zato se mi ni nikamor mudilo. Malo sem še ležala pod toplo odejo, nato pa se odmajala v kuhinjo kjer me je pozdravila sestra Betty in mi v roke potisnila prijetno toplo skodelico kakava. "Hvala!" sem zašepetala in se sesedla na stol. Betty je hitro pojedla palačinko, potem pa se vsedla pred televizijo in gledala Bevery Hills. Aja, skoraj sem se pozabila predstaviti. Moje ime je Lara, Lara Rainstor. Vem čuden priimek. No, stara sem 17 let in živim v Sloveniji, natančneje na Štajerskem delu. Z družino smo se v to deželico preselili iz Londona in bilo mi je zelo težko saj sem izgubila edino pravo prijateljico, Emmo. Moja mama je slavna pevka, oče pa je igralec, zato imamo kupeee denarja. V Sloveniji živimo že 5 let in moram priznati, da ni slabo.

Jaz:

Betty:

A boste brali???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2013
next
12. julij 2013
next
12. julij 2013
next
12. julij 2013
next
12. julij 2013
takoj sam mau kr je gužva pr zgodbicah
12. julij 2013
next
12. julij 2013
huala

Zasmejala sem se in naprej gledala Bevery Hills z mojo sestro. Čez nekaj časa je dol prišla mama in nama povedala, da gre na turnejo, oče pa na snemanje filma v Ameriko, zato bova z mojo sestro sami. Nisem bila preveč navdušena, ampak bom preživela.
a) kko je prvi vtis???
b)next??
12. julij 2013
a)zakoon
b)defenitivno next
12. julij 2013
še rabim 1 next
13. julij 2013
u117696
u117696
next
13. julij 2013
ok
bom nextala
13. julij 2013
hvala za nexte pa mau oglašujte
________________________________________________________________________________
Odšla sem v sobo in se vlegla na posteljo. Takoj sem začutila hlad odeje in mehkobo, ter vonj detergenta. Kako obožujem ta vonj!! Čez nekaj časa, je v sobo prišla Betty in rekla, da gre po živila, ker jih je zmanjkalo. Jaz sem samo prikimala, nato pa poklicala moja BFF Alice.

Alice:

Povedala sem ji, da sta mama in oče odsotna in, da bi lahko prišla za par dni k meni na počitnice. Rekla je, da bo vprašala mamo in mi sporočila.

a) vem, da je malo kratko, ampak se mi ne da, ker sem spala v šotoru, pa sem celo noč bedela, ker me je bratranec celo noč budil!!!!
b) next??
13. julij 2013
kakšen next???
13. julij 2013
u117696
u117696
Next!
http://www.igre123.com/forum/tema/young-love/58416/1 Si preberete prosim??Veliko bi mi pomenlo c: + Sori za oglaševanje c:
13. julij 2013
nexttttt
13. julij 2013
huala
__________________________________________________________________________________
Medtem, ko sem čakala na Alicein klic, sem gledala Disney Channel. Ja saj vem, pa kaj če so pa dobri filmi . Čez nekaj časa me je poklicala Alice in mi povedala, da lahko pride. Jaz sem ji rekla adijo in objela mojega plišastega medvedka:

Ko je Betty prišla domov, nama je skuhala okusne testenine, ki so se kar topile v ustih. Po kosilu, sva se z Alice šle rolat in seveda nisva imeli sreče. Srečali sva moje oboževalce... Samo hitro sva odšle mimo in ker nisva gledali sva se zaleteli v dva fanta. "Oprosti!!" mi je rekel en. OMG kako je lep!!!

On:

Pogledala sem Alice, ki je strmela v tistega drugega fanta. "Meni je ime Jorge!" je rekel tisti, ki se je zaletel vame, "To pa je moj prijatelj Daniel!"

Daniel:

13. julij 2013
next
13. julij 2013
u144299
u144299
neext
paa.. am.. bi katera brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/bestfriendsforever/57141/6
13. julij 2013
nexxttt
13. julij 2013
hvala za nexte.. mogoč pa pogledam tvojo story!!!
_________________________________________________________________________________
Potem smo šli še malo na sladoled in nato domov. Za Betty nevem, ampak jaz sem definitivno ZALJUBLJENA!!!!!!! Malo sem brskala po internetu in videla, da je Jorge dirkač. A se hecate?!?!?!?! Obožujem dirke!!!!!!!!!!!!!! Malo sem šla brat knjigo, potem pa sva šle z Betty v shoping. Jaz sem si kupila:

in to:

, Betty pa neke oblekce. Po shopingu sem šla na facebook, kjer sem imela veliko prošenj za pijateljstvo, nato pa kliknila Alice.
j . jaz
A - alice

j - pikica, jaz mislim, da sem zaljubljena
A - me too, pa saj sva dobile fonske, jaz ga bom poklicala jutri, ti??
j - jaz pa danes
A - ok, by
j - by
Kmalu je bil večer in gledala sem grozljivko http://inciswf.com/mov0001.swf. Naenkrat pa je v sobo nekdo vstopil. "AAAAAAA!!!!!!!!" sem zakričala in tistega udarila po glavi, čez nekaj časa pa sem komaj opazila, da je bil to Jorge...!!
14. julij 2013
mene bo kap!! hahaha dobra fora, pa neext
14. julij 2013
hahahaha
14. julij 2013
nexxtt
14. julij 2013
meni se zdi, da je malo premalo bralcev, tko, da če jih ne dobim več, do 20.00 ne nextam več!!!
14. julij 2013
next
14. julij 2013
dej no kaj pa če jih neboš pol bom umrla če nouš nextala whayyyyy
15. julij 2013
ok nextam
*******************************************************************************************************************
"Kaj pa ti tu?!?! Saj se poznava komaj od 16.00." sem mu rekla. "Ja vem, ampak nisem se mogel zadržati!! Moral sem te videti!!" jaz sem zardela in se vsedla na kavč, on pa zraven mene. Naprej sva gledala grozljivko, nato pa je prižgal glasbo
in začela se je pri delu "You know the feels right?", potem me je potisnil ob zid in me strastno poljubil. Tako je lep!! Mi je odmevalo v glavi. "Ljubim te Lara!" mi je rekel in še naprej sva se poljubljala. Čez nekaj časa je šel domov, jaz pa sem se vsedla na posteljo, ki je dišala po njem!! Samo vohala sem vonj in zaspala...
Naslednje jutro, me je zbudila Betty, ki je veselo oznanjala zajtrk. Samo zamrmrala sem in se oblekla. Betty sem povedala kaj s je zgodilo in skoraj jo je kap!!!!
15. julij 2013
neext
15. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg