Forum
To zgodbo bom pisala s Petro in Kelly..Mojima dvema najboljšima..Upam da vam bo všeč (:
***********************************************************************************

Loren Duran:

Za začetek se vam bom predstavila da boste vedeli kdo sem, preden začnem nakladat. Moje ime je Loren Duran. Stara sem 18 let in sem iz Los Angelesa. Torej sem ponosna Američanka. Moje življenje je petje in igranje kitare. Brez tega si ne predstavljam življenja. Rada pišem pesmi ampak jih zaenkrat ni še nihče slišal. Živim z mamo sama. Oče naju je zapustil ko sem bila majhna in od takrat nihče nič ne ve o njemu. Po karakterju sem bolj mirna za razliko od moje mame. Ona je uspešna odvetnica in zato živiva v veliki hiši. Nosim najdražje obleke in imam drag avto. Ampak to mi ne pomeni nič. Rada bi da bi me mama imela malo bolj rada ker se ne razumeva ravno dobro. Ona želi da bi tudi jaz postala odvetnica, meni pa ni do tega. Zato sem se vpisala v poletni glasbeni kamp, da izboljšam svoje petje. Mami sem to povedala in edino kar jo je zanimalo je bilo kdaj grem in kdaj se vrnem.
27. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. maj 2013
u138029
u138029
Next!
28. maj 2013
neeeeext
28. maj 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. maj 2013
u137348
u137348
Neeeeeext *.*
28. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeext
28. maj 2013
neext!
28. maj 2013
*~~~~~~~ Savanah ~~~~~~~~*
» AAAAAAAAA KAM NAJ SKRIJEM TOOO?« sem se zadrla in bratu panično pomolila peto ( čevlja) pred nos. » Kaj kaj naj s tem? Sploh pa za kam je to? Za v rit?« je rekel in se zarežal. » RESNO MISLIM. KAM NAJ TI DAM DA MAMI NE OPAZI?« sem se zadrla, on pa si je mirno pokril ušesa in odkorakal v sobo. UGH -.- » ŽIVIJO!« sem zaslišala mamin glas, ki je odmeval od vhodnih vrat. Torej imam natanko 2… ne 1,8 sekunde, da jo pobrišem s peto od tu. Namreč naj vam povem, da sem včeraj brez kakršnega koli dovoljenja šla na neko zabavo k prijateljici in ja… očim me bo živo zakopal mama pa če izve za njene uničene čevlje se bo z buldožerjem veselo vozila po meni…
» LJUBICA!« je zakričala ravno ko sem hotela zaviti za vogal in se za veke vekomaj zapreti v svojo sobo. » MAMICAAA!« sem zakričala nazaj in jo objela. » Kaj si tako toga?« je rekla in me čudno pogledala. » Kdo? Jaz? Ah ne spravljaj me v smeh..« sem rekla in se začela prisiljeno smejati. Nekako čudno sem se izvlekla iz objema in peta mi je zdrsnila iz dlani. » OOOO-OOUUU!« sem zacvilila in jo poskušala pobrati predenj bi jo videla mami. » SAV KAJ IMAŠ?« je jezno rekla. Zdi se mi, da je videla delček pete in sedaj bo joj. Hjoooj zakaj mi je morala pasti? » SAVANAH!« se je zadrla in v dlan sem ji položila peto. Grdo me je pogledala, prijela za roko in zvlekla v kuhinjo. » KAJ SE JE ZGODILO?« mi je rekla in pokazala na peto. » Ammm zlomila se je?« sem rekla in pomežiknila z očmi. » Mogoče čisto čudežno sama od sebe?« je rekla in ugotavljala kateremu čevlju pripada peta. » Jaaa točno!« sem rekla in že mislila zbežati v sobo. » SEDI!« se je zadrla in me potisnila nazaj na stol. » Znamka?« je rekla in želela da ji povem katere čevlje sem ji uničila. » NEVEM KER NISEM JAZ NIČ KRIVA.« sem rekla in pogledala v tla. » ZNAMKA?« se je zadrla in skozi telo mi je skoraj stekla elektrika. » Nova kolekcija Jannie Brooks..« sem rekla in sklonila glavo. » PO TEBI JE. OKEY DOVOLJ IMAM. V KAMP GREŠ. DOVOLJ JE TEGA.« se je zadrla in oči so mi skoraj popadale iz jamic. » KAMP?« sem razjokano rekla in jo milo pogledala. » ZA PETJE IN PLES. KAMP ZA VSEEE TO. IN TAM BOŠ CELO POLETJE. IN NE POGOVARJAVE SE VEČ O TEM.« se je zadrla in stekla iz hiše. Mogoče gre nakupovat nov par čevljev. KAKO ME MORE POSLATI V KAMP? KAKO? Mislim halooooo? Saj nisem tako težavna… no sem ampak vseeno.
*
Sem Savanah O'Niell. Sem nesrečnica, ki bo poletje preživela v kampu.

29. maj 2013
u113639
u113639
Neeeeeeeeext
29. maj 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. maj 2013
Ajmo ljudje :')
30. maj 2013
neeext