Forum
u165529
u165529
Hej!

Vem, da je že na forumu veliko zgodbic, ampak jaz sem se odločila, da bom imela svojo. Govorila bo o najstnici in o najstniških problemih. Kako se zaljubi, kako se krega s starši...

EMMA WALKER

Naj se za začetek predstavim. Moje ime je Emma in pišem se Walker. Stara sem 15 let in hodim v 9. razred. Z starši živimo v Londonu. Jaz to mesto naravnost sovražim, ampak ne morem pomagati, če sta starša tukaj dobila službo. Prej smo živeli na Floridi, kjer je veliko lepše. Ves dan sončno in morje. Res ne vem zakaj smo se preselili v ta prekleti London. Imam že sestro Sarah, ki jo naravnost sovražim. In mislim, da imam upravičeni razlog zato. Starša sta jo imata že od nekdaj rada. Zamene najbrž ne vesta, da obstajam. Rajši jo imata v vseh stvari. Vedno je imela same odlična ocene, lepša je, ima dobro delo... Skratka, čisto sva si različni. Mene se najbrž sramujeta. Rodila sta pač neumnega in grdega otroka. Menda sta mislila, da bosta imela še eno popolnost kot je Sarah. Sarah je stara 26 let in je že končala srednjo šolo in fakulteto. Ona ima fanta. Ravno zdaj najbrž gledata po internetu katero stanovanje bi kupila. Jaz nimam fanta, ampak si ga zelo želim. Za takšno čudakinjo in grdobo kot sem jaz najbrž sploh ni čudno, da nimam fanta. Pozabila sem še omeniti, da sem največja čudakinja šoli. Sem glavna oseba, ki jo opravljajo. Na začetku sem se zelo sekirala, ko smo se preselili. Takrat sme imela 10 let. Ampak potem sem se nekako navadila. Ignoriram jih. Kje so pa prijateljico, ko jih pri tem najbolj potrebuješ? No jaz jih nimam. Le eno... Pa še za tisto ne vem, če je sploh moja prijateljica. Jaz jo imam za najboljšo prijateljica. Ampak to ni takšna prijateljica, ki bi ji vse zaupal, z njo opravljal sošolce, delil svoje težave in skrivnosti. Z Kate se kar naprej kregava. Ampak nekako drživa skupaj. Ona se druži z najbolj popularnimi na šoli. Ampak ni ji jasno, da jo le izkoriščajo, ker ima vedno denar. Vedno jim plačuje pivo ali kakšne cigarete. Skušam ji povedati, ampak ona me sploh ne posluša in se prepira, da sem le ljubosumna. Zato se raje držim malo bolj zase. Mislim, da bo dovolj o moji nepopolnosti.

Jaz:

Upam, da vam je začetek všeč. Prvi next bo že jutri. Vem, da začetek ni kaj posebnega, ampak bo potem boljše. Vesela bi bila, da boste brali

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. februar 2014
Next
18. februar 2014
next
18. februar 2014
neext
18. februar 2014
nekšt *______*
18. februar 2014
Next
18. februar 2014
next!
18. februar 2014
next
19. februar 2014
Kdaj bo next?
19. februar 2014
u165529
u165529
Zvečer bom nextala.
19. februar 2014
Omojbog res prob cimprej nextat,ker norooo dobro pises<3
Fulfulfulful mi je dobr zacetek zgodbicee<3333
19. februar 2014
u165529
u165529
Res hvala vam za vse nexte! Veliko mi pomenijo. Evo next...

EMMA WALKER

DRIIIIIN! DRIIIIIN!

Prekleta budilka! Danes je ponedeljek in to pomeni, da se zame začenja pekel. Zapustila sem svojo toplo posteljo. Oblekla sem se in odšla v kopalnico. V kopalnici sem si na hitro spela lase v konjski rep, si umila obraz in nanesla malo make-upa. Hitro sem šla po stopnicah v kuhinjo in na hitro vase zmetala kruh z nutello. Pograbila sem torbo in odšla v šolo brez, da bi se poslovila od staršev. Zanje mi je dol viselo. Najbrž bi bili veseli, če bi me zbil avto na poti v šolo. Preveč črnogleda pa spet ne smem biti. V šolo sem se vlekla kot megla. Ko sem končno prišla v šolo, sem s odpravila do omarice. Nenadoma sem videla Kate nedaleč od mene. Za čudo ni bila z največjo kravo na šoli Jenny. "Hej!" sem ji pomahala. Kislo se mi je nasmehnila in stekla do mene. "Oj!" me je odzdravila. Čudno... Po navadi je bila do mene malo bolj zadržana. Takšne je nisem poznala. Očitno so jo skupina najpopularnejših punc spet naščuvala proti meni. Kate ni hotela biti takšna, ampak hotela je biti popularna tudi, če je morala zato narediti vse. "Kaj si pa tako dobre volje?" sem jo začudeno vprašala. "Pa nič. Kar tako," je odgovorila. Nekaj je prikrivala. Skomignila sem z rameni in se z njo odpravila proti prvi uri. Pouk se je vlekel. Ure so minevala kot leta (vsaj jaz sem se tako počutila). Končno! Zvonec je naznanil, da je konec pouka. Odšla sem na kosilo. Usedla sem se sama, ker sem vedela, da se bo Kate usedla zraven Jenny in drugih važičk. A danes se je za čudo v sedla zraven mene. To me je še le bolj začudilo. Bila sem tiho, mislila sem si pa svoje. Normalno sva se pogovarjale, ko me je nekaj vprašala... "Kdo je tvoja simpatija?" Nisem vedela ali ji povem ali ne. Odločila sem se, da ji bom... "Obljubiš, da ne boš nikomur povedala?" Prikimala je. Všeč mi je bil Alex. Bil je tudi zelo popularen, ker je bil vratar šolske nogometne ekipe. Ni bil nesramen, ampak se tudi ni trudil, da bi z vsako punco poklepetal. Dobro je vedel, da je pol punc vanj. Pri izbiranju punc ni imel problemov. Mene sploh ni opazil, vse druge pa. "Alex," sem rekla. Kate me je debelo pogledala nato pa se zasmejala. Rekla ni nič le vstala je odnesla pladenj. Takoj mi je bilo žal, da sem ji povedala, ker je šla širit govorice. S kamnom na srcu sem še jaz odnesla pladenj. Kaj bo, ko se vse razve? Še za večjo čudakinjo me bodo imeli.
Ko sem odhajala iz šole me je na hodniku ustavila zelo popularna punca. Mislim, da ji je bilo ime Ashley. "Oprosti mala grdobica, ampak verjemi, da je Alex že prevelik zalogaj. On je že od Jenny. Prosim naredi uslugo in se spokaj kam drugam!" Glas se ji je vedno višal. Zbrala se je kar lepa množica in vsi so imeli nasmehe na obrazu. Tudi Ashley. Jaz sem vedela le eno. Čim prej sem morala priti domov. Saj ne morem verjeti! Kate je že vsem povedala. Govorice so se širile z svetlobno hitrostjo. Ko Kate vidim, jo bom zadavila.

Kate:

Next?
19. februar 2014
Super! Hočm Next Takoj Haha! <333
19. februar 2014
next
19. februar 2014
u165300
u165300
neext
19. februar 2014
u162401
u162401
neeeeext:3
19. februar 2014
u163827
u163827
Next
19. februar 2014
Next
19. februar 2014
next!!! + nova bralka!!!!
20. februar 2014
Zbrisala se je
20. februar 2014
u163827
u163827
sry vsi sm on vec ni na 123 igrah kr mi pise ta uporabnik vec ne obstaja res sry tud men je zauu
20. februar 2014
u163827
u163827
ona*
20. februar 2014
u163827
u163827
20. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg