Forum
Če ste pri anketi kliknili drugi odgovor bi bila zelo vesela tudi če bi mi povedali kaj je narobe.
Upam da vam bo bilo všeč in da bom imela veliko bralk in bralcev ,ki mi bodo dajali/e next .
Včasih bom dala prav posvečene next . Hvala vam če boste sodelovali.
Da nadaljujem zgodbo bi rabila 1 next in tisti ta prvi next bo bil posvečen.
+ - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - +
Živjo! Sem Bella in sem stara 15 let kmalu pa bom 16. V družini smo zelo bogati ker moj tata dela v zelo velikem podjetju in je znan po svetu.Na žalost pa si je vzel eno zelo zelo hudobno ženo ,
ki se dela do mene zelo prijazno ko pa tata gre ni več tako prijazna ima pa tudi dve svoji hčerki dvojčici.Vas zanima zakaj se je žena od mojega tata sploh poročila z njim?
Zaradi denarja moj tata pa to sploh ne ve čeprav sem mu že 100 x povedala je on res zaljubljen
v njo.Ampak me tata ima 100 x bolj rad kakor svojo ženo in njeni dvojčici ,tako da sva tudi zelo veliko časa skupaj dokler ne more iti na kakšno potovanje v svet.

Vam je začetek všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. januar 2014
u139181
u139181
next
04. januar 2014
Slike:

Jaz sem super dekle in imam zelo rada mojega tata in zelo pogrešam mamo:

Dvojčici sta res zelo sitni hočeta dobiti fanta čeprav sta obupni pri osvajanju,njuno ime je Moly in Holy:
https://images.24ur.com/media/images/600xX/Dec2008/60238516.jpg?d41d

Moja prava mama ,ki mi je umrla in ki sem jo imela zelo zelo rada,ime ji je Sara :
https://images.24ur.com/media/images/600xX/Jun2009/60308043.jpg?0d69

Ne prava mama in moj pravi tata.Mama mi gre res na živce ker ju zanimata samo njuni dvojčici njeno ime je Mela.Tata res ga imam zelo rada veliko me je naučil njegovo ime je Robert(Robi):
https://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/s_1280_1024/public/2013/04/27/ne_razumejo.jpg?itok=jnniNXqZ

Naj prijateljica je res zelo zabavna in me zmeraj nasmeje ko sem žalostna,ime ji je Lola.
https://favim.com/orig/201108/31/beautiful-girl-hair-lisaplace-Favim.com-134311.jpg
04. januar 2014
Neke sobote me zbudi budilka z mojo najljubšo glasbo ker sem bila še zmeraj tako zaspano sem jo poslušala in spet zaspala.Kmalu sem se zbudila in zagledala tata kako štima svoje kovčke, tudi on me zagleda in mi reče: bi šla z mano? Veselo odvrnem seveda vzemi me za sabo in res tisti dan sva že odšla.Ko sva odhajala je mama mahala kot nora in 100x bolj zlobna.Vzela sva taxsi ki naju je pripeljal do letališča.Kmalu sva prišla na letalo.Usedla sva se naročila nekaj za pit in se začela pogovarjat kako lepo je življenje in kaj bova delala tam.Ko kar naenkrat...
+ - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - +
Če vas zanima kaj se bo zgodilo mi dajte 2 next prosim ker bi jih res rada imela.prosim
aja in prvi next posvečam мяѕ. мυѕιc ℓσνє res ti hvala upam do boš tako sodelovala še naprej.
04. januar 2014
neext
04. januar 2014
Začne letalo padati,tresti...Bilo je tako grozno da sem mislila da bom umrla vsa prestrašena sem objela tata in si govorila da ne bom umrla.Tata me je objel in rekel vse bo v redu .
Zamižala sem tudi tata je zamižal začutila sem kako padamo.Ko sem odprla oči je bilo vse krvavo.Pogledala sem se in tudi na sebi sem videla kri kar naenkrat sem zakričala in se zbudila v moji postelji vsa živa in zdrava. Oddahnila sem si in vstala iz postelje.
+ - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - +
Ta next posvečam igralki ✙cc"c prιɴceѕѕ✙ ki je edina nextala.
Rabila bi vsaj 2 next če ne eden.
04. januar 2014

04. januar 2014
next :3
04. januar 2014
u153746
u153746
next
04. januar 2014
Šla sem v kuhinjo in pojedla zajtrk.Ko sem ga pojedla sem šla v sobo po poti pa sem srečala tata.Tako sem bila vesela ko sem ga videla povedala sem mu vse kar sem sanjala on pa me je potolažil da bo bilo vse v redu in šel zajtrkovat.Ko sem prišla v sobo sem se preoblekla in šla v wc si umiti obraz in zobe,se počesat...Potem sem odšla na računalnik in odprla okno da je v sobo prišel svež zrak.Na računalniku sem se pogovarjala z Lolo.
Pisala je nekam čudno in bolj veselo kot ponavadi.Jaz sem ji povedala kaj sem sanjala in mi nekaj časa ni odgovorila zdelo se mi je čudno saj zelo hitro piše.Čez nekaj min. sem hotela pogovor že prekiniti a je odpisala nazaj.Pisalo je :
Vse bo v redu to so bile samo sanje... Žal mi je ker ti nisem tako hitro odgovorila ker sem imela poseben klic.
Kot vsako punco zanima kdo je bil in sem začela prosjačit naj mi pove a je bila tako trmasta kot osel na žalost z nje nisem izvlekla niti podatka kdo jo je poklical.

Moj zajtrk:

https://authorblogchallenge.files.wordpress.com/2012/06/next.jpg
Posvečen next si spet zasluži ✙cc ✙cc"c prιɴceѕѕ✙ hvala ti ker sodeluješ.
Upam da bom dobila malo več nextov kot dva čene pa lahko tudi dva ali enega.
04. januar 2014
u153174
u153174
next,nou bralec
04. januar 2014
u153746
u153746
next
04. januar 2014
u157816
u157816
next
04. januar 2014
Končale sve pogovor.Ulegla sem se na posteljo in razmišljala kdo bi to bil dokler mi vsega veselja ne pokvarita Moly in Holy . Pogovor:
M in H:Živjo!
J:Živjo!! kaj želite ? Vam lahko kako pomagam?
M in Ha, prosim naredi nama pomarančni sok ali pa kaj za jest ne znave kuhati ker nama je do zdaj delala mama ali očka.
J: Ja pa saj imata že 16 let.
M in H: Saj je vseno, če nama ne narediš soka ali kaj za jesti te zatožive mami .
Nekaj časa sem razmišljala nato pa odgovorila .
J: Okej naj vam bo samo za danes samo sram vaju je lahko.
Šla sem v kuhinjo da jima pripravim sok a sem dobila listek. Moly ali Holy pojdita v kuhinjo in si pripravita vročo čokolada ali vsaj pico ,ki je zmrznjena v zmrzovalniku.
Takoj sem odhitela v mojo sobo in videla da je vsa razmetana.Vsa jezna sem šla do Moly in Holy ter jima eno primazala. Prišla sta mama in oče Moly in Holy sta mami povedali vse kar sem jima naredila in še povedala je da sem sama razmetala sobo onidve pa sta jo morali pospravit samo da sta v pravem trenutku prišla da jo zato nista.Mama in oče sta me začela kregat samo slušalka na uha sem si dala se ulegla na kavč prižgala tv in gledala tv dokler mi ni mama ... Kaj mi je naredila mama?
posvečen next si zasluži sexsi fant hvala ti ker bereš in sodeluješ.
Potrebovala bi vsaj 1 ali 2 nexta vesela jih bom čim več prosim res bi jih rada in trudim se zgodbo narediti čim več zanimivo a imam samo nekaj bralk in bralcev ki sem jim zelo hvaležna da sodelujejo prosim sodeluj še ti in mi povej kaj je narobe da pride čim več bralk in bralcev na mojo temo prosim.
05. januar 2014
next, zelo si cool
05. januar 2014
Next
05. januar 2014
next next next next next next ful vreji
05. januar 2014
Snela mi je slušalke ugasnila tv in mi dala veliko in močno klofuto nato pa me je potisnila da sem padla s sedežne vsa v jezi in majhnem joku sem šla v sobo tako sem si jo želela udarit a je nisem smela.Ko sem prišla pred ogledalo nisem mogla vrjeti. Na eni strani lica sem bila vsa rdeča strašno je bilo in bolečine nisem mogla izbrisati kar naprej sem jo čutila nikoli v življenju si nisem mogla predstavljati kaj mi lahko naredita dvojčici in njuna mama.Šla sem v wc in se zaprla noter.Si umila obraz in se šla tuširat brisače smo imeli že tam.Veliko mi je pomagalo čeprav sem bolečino še zmeraj čutila si nisem mogla pomagati in še jutri je šola.
Če damo malo čas nazaj ko sem šla v sobo sta v dnevni sobi ostala še oče in žena(ona že ni moja mama).Začela sta se kregati in se kregala še močneje in še močneje ...
Kaj se bo zgodilo s tatom in ženo ter z njunima dvojčicama?

Par slik:

Podobno modrico: https://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/thumbnails/justin-bieber-black-eye1.jpg

Podoben prepir:https://siol.sdn.si/sn/img/10/253/634197134522121487_jeza.jpg

Posvečen next dobi igralka miškamaya upam da boš tako sodelovala še naprej zate pa imam še eno sliko:https://www.e-kartice.net/wp-content/uploads/2012/07/hvala4.jpg
Za ta next bi bil vesela enako kot za vse če ne 2 lahko manj ali pa več.In hvala vam nove bralke da ste se mi priključile in boste brale mojo zgodbo vsaj upam da jo boste.
Čene pa upam da pride še več bralcev in bralk .
05. januar 2014
u157816
u157816
next
05. januar 2014
u153174
u153174
next
05. januar 2014
Prosim še malo next in bralk
05. januar 2014
Odgovor: oče se je odločil da se bo ločil od mama ter njunima dvojčicama a je hotel da to za zdaj ostane še skrivnost.Ko sem se stuširala sem se preoblekla ... in odšla v mojo sobo.
Pripravila sem se za prvi dan šole.Ko je nekdo potrkal na vrata bila je žena.Zelo je bila hudo in hotela me je spet udariti takrat sem imela pa dosti pobegnila sem iz hiše v park.
Ker je bila noč sem bolj malo videla sem pa videla drevesa ... malo bolj natančno ravno toliko da se nisem zabila v njih.Tako sem tavala po parku malo bolj izgubljena takrat pa:
zagledala sem luč bila je nočna svetilka nočno svetilko pa vem da je držal lep močan postaven fant nisem pa mu videla obraza ker je v moje oči svetila svetilka.
Pogovor:
Kaj delaš tukaj noč je že?
J: Doma se nisem počutila ljubljeno-sprejeto.
Kaj pa je s to buško na tvojem obrazu? hm
J: povem ti če umakneš svetilko da mi nebo svetila v oči.
On jo je umaknil jaz pa sem povedala bil je zelo lep .
J: Ker se mi je mudilo ven sem padla po stopnicah
In kje boš spala?
J: zaspati sem mislila na klopci ker nočem motiti moje naj prijateljice.
Na klopci to pa že ne lahko prespiš pri meni če želiš kako ti pa je že ime?
J: Ime mi je Bella in te res nebi motilo če bi prespala pri tebi?
Seveda ne moje ime je Ron.Pridi pospremil te bom do moje hiše.
Ko sva prispela sem pogledala hišo bila je zelo lepa.Rona sem vprašala če živi tukaj odvrnil je seveda živim tukaj moja mama in oče sta slavna imam pa tudi nekaj bratov in sester.

Tisti fant:

Njegova hiša:https://cdn.homedit.com/wp-content/uploads/2012/05/waterfront-mercer-island.jpg
posvečen next si zasluži Jenny111 hvala ti ker bereš in sodeluješ. Imam sliko zate:

Potrebovala bi vsaj 1 ali 2 nexta vesela jih bom čim več prosim res bi jih rada in trudim se zgodbo narediti čim več zanimivo a imam samo nekaj bralk in bralcev ki sem jim zelo hvaležna da sodelujejo prosim sodeluj še ti in mi povej kaj je narobe da pride čim več bralk in bralcev na mojo temo prosim.
06. januar 2014
u153746
u153746
next next
06. januar 2014
Next
06. januar 2014
J:Lepo.Veš kaj Ron bi bila lahko pri tebi samo malo časa da se mama(žena) in tata malo umirita vrjetno so se ima živci vsi scvrli.In res bi bilo lepo da me nebi noben videl ker nočem motiti.
Rkey zmenjeno.
Ron je vzel lestev ki jo imajo v garaži in jo postavil na odprto okno svoje sobe.Splezala sva po lestvi navzgor prišla sva v srednje velik prostor.Nekaj časa sva iskala luči in končno jih je Ron našel .Ko je bilo vse svetlo sva ugotovila da to ni njegova soba ampak kopalnica.
Ker nisva imela kaj početi sva se usedla na banjo in čakala da pride 21.00 ura ker sem hotela takrat iti domov da me ne bodo starši iskali.Bila je 20.30 Ron pa je ugotovil da ima za sabo telefon povlekel ga je iz žepa in mi pokazal nadaljevanko ki bi jo lahko gledala privolila sem.Že začetek je bil res super čeprav nisem gledala prvi del nadaljevanke.
Po nekaj min. gledanja sem glavo položila na ramo od Rona zgledalo je kot da sva par in mislim da je bilo to Ronu všeč.Vse bolj je bilo napeto ko se zgodi poljub z Ronom se pogledava in se premikava čim bliže ko so se njegove ustnice že skoraj dotikale mojih se obrnem in rečem oprosti Ron moram iti.Hitro sem vstala in se po lestvah spuščala toliko hitro kakor sem se mogla.Ron pa je šel za mano in mi govoril:žal mi je nisem hotel!!!! Jaz pa sem bila tiho kot miš nič nisem rekla samo tekla sem čim hitro kakor so me noge nesle.Ker sem tako hitela se mi je odvezala vezalka in še padla sem. Ker je bil Ron že skoraj na koncu lestvi jaz pa sem si morala še zavezati vezalko nisem vedela ali mi bo uspelo pobegniti?
Mi bo uspelo pobegniti ali me bo Ron ulovil pravočasno? Čene pa kaj mislite kaj se bo zgodilo?

Njihova kopalnica:

Samo toliko je manjkalo da se nebi poljubila:

Posvečen next zdaj dobi nutella123 čestitam in upam da boš tako sodelovala še naprej še ena slika zate:https://i2.pinger.pl/pgr341/1bcd36c5001eba4d527612e9/best-friend-bff-childhood-friends-Favim.com-604198.jpg
Sodelujte vesela vas bom bralke in bralci rabim približno 2 ali 1 next hvala.
06. januar 2014
neeext kr ful vreji pišeš in imaš talent
06. januar 2014
prosim če bi sodelovala na mojem top modelu: https://www.igre123.com/forum/tema/top-model/65491/
ne bo ti žal!!!!!
06. januar 2014
neext
in hvala za posvečen next♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡
06. januar 2014
Next
06. januar 2014
✙cc"c prιɴceѕѕ✙ tebi se moram sploh zahvaliti ker sodeluješ v temi .
LittlePig in lilo4 tudi vama se zahvaljujem
06. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg