Forum
u101906
u101906
Haaj ;3
Zgodbico bom pisala z Arianatorބ.
Hope you like it!

1. ADELE - DON'T YOU REMEMBER

▂▃▄▅▆▇█▓▒░Rebbeca░▒▓█▇▆▅▄▃▂

"Neeee! Na pomoč! Mami, očka, Becca! Pomagajte! Hitrooo! Pusti mee!" sem zaslišala kričanje in jok iz sobe moje sestrice dvojčice. Hitro sem stekla na kraj dogajanja in pogledala okoli sebe. Kriki so prihajali z dvorišča izpod Bellinega okna. Pogledala sem skozenj, in zagledala grozljiv prizor. Dolgin, oblečen v črno, je plezal po steni hiše, na hrbtu pa je držal vrečo, iz katere je prihajalo kričanje in zvijanje.

▂▃▄▅▆▇█▓▒░10 years later░▒▓█▇▆▅▄▃▂

"Neeee! Na pomoč! Mami, očka, Becca! Pomagajte! Hitrooo! Pusti mee!" "Becca, pomiri se, samo sanje so." Me je nekdo s poljubom na čelo zbudil iz nočne more. Odprla sem oči in zagledala mamo. V glavi mi je odmeval Bellin zadnji stavek. Od takrat je nismo več videli.
Sem Rebecca Shannon Cole, na kratko Becca.

Moja mama je Cheryl Cole, in ko se je ločila z očkom, sem priimek spremenila v Cole.
Stara sem 18 let in živim v Londonu z mamo.
Zdaj se gotovo sprašujete, kdo je Isabella. Imam prav?
Isabella je bila moja dvojčica. Bili sva najboljši prijateljici, in skupaj sva počeli vse. Potem smo nekega dne, ko sva bili stari šele sedem let, zaslišali krike iz njene sobe. Prihiteli smo in poklicali policijo, a je bilo prepozno. Bello so ugrabili, in takrat smo jo zadnjič videli.
Že deset let se sanje ponavljajo. Vsako noč me ugrabiteljev pogled žge globoko v srce.
Nimam prijateljic, ker bi tako razočara Bello, kjer koli je, in če je sploh živa. Toda jaz vem, da je živa. Čutim jo v svojem srcu. Tudi če je nikoli ne bom našla, vedno bo v mojem srcu. Prijela sem ključ na verižici, ki mi ga je podarila en dan pred tem tragičnim dogodkom.

Ona ima ključavnico. Vsaj imela jo je. Verižice nisem snela že deset let. To je še edina stvar, ki naju povezuje.
02. november 2012
neeeeeexttt
02. november 2012
u111192
u111192
neeext
02. november 2012
u109822
u109822
Jst nextam ju3;**
02. november 2012
u101906
u101906
Nika - Hvala za prvi next! :*
02. november 2012
u84763
u84763
neeeeeeeeext
02. november 2012
u105994
u105994
neeext
02. november 2012
u109822
u109822
~Vem da sem rekla da bom nextala jutri, ampak sem uspela napisati next.~
Poljubila sem ga na lice in iz žepa potegnila zavojček cigaret. Spačil se je, a rekel ni nič. Prižgala sem cigareto in čez nekaj časa izdihnila dim. »Zakaj kadiš.?« Je vprašal. »Imaš kaj proti.?« sem vprašala. Zmajal je z glavo. »Bolje zate« sem še rekla, ga objela in nato odšla.
Naj se predstavim. Moje ime je Isabella Mia Cole.

Stara sem 18 let. Imam najboljšega prijatelja Austina. Moje življenje se zdi čisto normalno, vendar ni. Ko sem bila majhna so me ugrabili. Ločili so me od moje sestre, moje najboljše prijateljice. Vsako noč sanjam o njej in upam da jo bom spet videla. Edina stvar ki me povezuje z njo je verižica. Ona ima ključ, jaz pa ključavnico.

Odpravila sem se v park. Usedla sem se na klopco in opazovala srečne pare, ki se sprehajajo po parku in se vsake toliko časa poljubijo. Imela sem že nekaj fantov a samo zato da mi ni bilo dolgčas. Nikoli še nisem bila zaljubljena. Iz torbice sem povlekla blok in svinčnik. Risanje je moja strast. Rišem dve tretjini mojega življenja. Ko sem končala risati sem počasi odšla proti domu.
Odklenila sem vrata in se zadrla: »Doma sem«. Slišala sem šepetanje nato pa je mami zaklicala: »Isabella, ljubica pridi v kuhinjo« Odšla sem v kuhinjo in se usedla na stol. »Nekaj ti morava povedati« je rekla mami. Povzdignila sem obrvi. »Za nekaj mesecev morava oditi na službeno potovanje« To me ni presenetilo. Vedela sem da me imata rada, vendar sta neprestano na potovanjih. Pokimala sem in odšla v svojo sobo.
02. november 2012
u105994
u105994
neeext
02. november 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. november 2012
u110702
u110702
Neeeeeext!