Forum
Živijo

Napisala bom zgodbico o One Direction, čeprav jih je na igrah 123 že malo morje. S

•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.••.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.••.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.••.•.•.•.•.
Hej, sem Jenny Parker, stara sem 16 let. Imam BFF Tino, s katero sva prijateljici že od 1. razreda. Živim v New Yorku, z svojo mamo, očetom in Seatom, mojim bratom dvojčkom. Kot vsaka normalna najstnica obožujem One Direction, najboljš band na svetu. Smo zelo bogati, čeprav noben od staršev nima dobro plačane službe; že pred 3 leti smo na loteriji zadeli glavni dobitek, 50 milijonov dolarjev. Imam svojo sobo, ki je ogromna. Imam svojo kopalnico, savno in bazen. Da ne govorim o moji sobi,

Boš bral/a? N

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. december 2012
Sori, ven mi je vrglo. Še nekaj je.
19. december 2012
Da ne govorim o moji sobi, (spalnici) v kateri imam zakonsko posteljo, ogromno omaro čevljev, oblek... Vse stene so polepljene z plakati od 1D, največ posterjev je od Harry-ja, ki je največji cukerček od vseh.
Mami mi je obljubila da bom šla za svoj rojstni dan v London, in šla na njihov koncert. Rekla je da bom dobila VIP vstopnico. Ampak moj rojstni dan je že čez 2 tedna, in karte so najverjetneje razprodane, razen če sta jih starša že kupila. Zraven sem pova bila Tino, ki je navdušena. Ker bodo kmalu počitnice, veš čas mislim samo na koncert... Videla bom Harry-ja...in Louisa...in Zayna...in Liama...in Nialla...v živo...
Končno je napočil moj rojstni dan. Komaj sem čakala d odprem darilo...

Če en mesec ne bo bralcev bom rekla adminu naj zbriše.
Next?
19. december 2012
neeeeeeeeeeeeext
20. december 2012
Evelina1D: ker si moja prva bralka je ta next posvečen tebi. Prosila pa bi za malo oglaševanja, ker si želim da bi mojo 1. zgodbico brala vsaj 2 človeka.
•.•.•.••.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.
Dobila sem paket pravokotne oblike, in takoj sem vedela da so to karte. Strgala sem darilni papir in zagledala karte. Vendar je bilo nekaj narobe. Karte niso bile take kot v reklami. Prebrala sem izvajalca: Green Day. Svoj živi dan nisem slišala za ta band (ali karkoli je že in dobila sem karte za nastop-.-). "Mama!", sem histerično zavpila. "Kako si lahko naredila kaj takega!!! Te skupine sploh ne poznam in ti mi kupiš karte!!!" Sranje. Zdaj ne morem na koncert od mojih cukerčkov. Pripravila sem si obleke ki ji bih oblekla za koncert ampak so starši vse pokvarili. In izbiranje oblek mi je vzelo veliko časa, ker imam veliko omaro za oblačila. Sedela sem na tleh kot kupček nesreče in se smilila sama sebi.
V sobo je naenkrat vstopil Seat, kar ni čudno, saj so me od vpitlja bolele glasilke. Rek mi je...

Slikice pridejo kmalu
20. december 2012
NEXT
21. december 2012
Midve z I Direction se bova poročili in rabiva družice, župnika...
http://www.igre123.com/forum/tema/poroka-styles-girl-)(liza)-in-i-direction(erika)/47176/

Prosim za sodelovanje
21. december 2012
Jenny(idta slika kot prejšnja(link)):

22. december 2012
Seatpravzaprav Seth. Zmotila sem se.):

22. december 2012
Sorri za tok napak. Moja prva zgodbica je.

Next čez prbližno 1-3h
22. december 2012
next, next
22. december 2012
next
22. december 2012
Ok.En posebi zate.
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
"Jen, ni ti treba jokati zaradi koncerta. Karte bomo dobili brez problema. In ni ti treba treba dramatizirati. lahko pa jih daš meni. Obožujem Green day."mpak ni me prepričal. Še vedno sem jokala in stokala in se drla tako naglas, da so sosedi sigurno znoreli. V tej drami je vstopil še oči. Ponujal mi je vse mogoče: od domačoh živali do moje lastne vile, ampak jaz sem se
Drla
In drla
In drla
In drla
In kričala in vpila v smrtnih mukah.
In končno sem se umirila. Potem je vstopila mama in rekla:"oh Jen. Ni ti treba iz muhe delati slona." Pogledala je karte in rekla:" ojoj! Zavila sem napačne karte! Te so zate Seth. Jen, takoj ti prinesem karte." In res. Dobila sem jih!!!!!!!!!! Skoraj sem umrla od gtoze zaradi pomore s kartami. Potem pa sem očiju rekla"oči, ko si mi omenjal mojo lastno vili z bazenom ob morju in služabnike in avtoTRINJAM SE!!!!!!" Oči je kar poskočil in po dolgem premisleku sej slišal samo "ja." Kar poletela bi v nebo, če ne bi bila vmes še streha-.-
Ko je prišel dan odhoda sem bila tako vesela, da sem potočila nekaj solzic sreče, in odšla.
Na koncertu je bilo sanjsko. Fantje so peli tele pesmi: gotta be you, what makes you beautifull, one thing, little things, forever young, more than this, e while we're young, they don't know about us...
Sredi pesmi live while we're young se je začel en tip stiskati ob meni, zato sem ga odrivala in odrivala, ampak neuspešno. Že me je hotel odvlečt stran ampak, je Liam opazil kaj se dogaja in namignil varnostnikom naj ga odvlečejo. Nato je...
22. december 2012
next
22. december 2012
Uuuu že 3. Bralka. Rekord
Huałła usem ka berete.
22. december 2012
Zvečer bo en krajši.
22. december 2012
next
22. december 2012
neeeeeeeeext
pa ne rečt d jo zbriše
ti sam piš
bralci bojo pršli k bo že mal več napisana no saj js tko zbiram
22. december 2012
Next pride čez...10-15min
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
22. december 2012
Zbrisal mi je -.-
Čez 20min
22. december 2012
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeext
22. december 2012
odločila se se da bom pisala v word in bo pisava malo drugačna.
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pusti kr tako kr se lažje bere+nova bralka )
22. december 2012
sm ugotovila da črke naujo drugačne. takoj prekopiram. next čez 10sekund
22. december 2012
Nato me je Liam povabil na oder. povedala sem jim svojo najljubšo pesem in oni so jo zapeli;little things. med petjem je Liam ves čas gledal vame s svojimi čokoladnimi očmi. po koncu koncerta so me povabili k sebi. seveda da se me se strinjala. ko smo prišli do avta sem bila osupla. imeli so čudovito limuzino. med vožnjo smo gledali novice na ogromnem plazma TVju. že so poročali o meni. Ko smo prišli do vile se ostala brez besed. Tako je bila lepa in ogromna da sem bila čisto prevzeta. Fantje so se smejali in liam me je spet gledal, jaz pa sem pogled umikala. Med večerjo sem se ves čas izogibala Liama, po njej pa to ni bilo mogoče. Prišel je v mojo sobo in dejal: “Jenny ves večer te že opazujem, vem da se me izogibaš, ampak, jaz te ljubim. Pomisli malo, kdo te je rešil pred tistim moškim, kdo te je povabil k sebi domov?” ostala sem brez besed (pravzaprav ne). “Še en dan se ne poznava, Liam! Sploh pa te jaz ne ljubim. Ljubim Harry-ja!”Sem mu šokirano odgovorila. Čez nekaj sekund so vstopili Zayn, Niall, Louis in Harry. V zadregi sem stala tam, rdeča kot kuhan rak. Prvi je spregovoril Harry...
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! omg )
22. december 2012
Za ON€ DIR€CTION

"Ali res Jenny? Zanimivo da se takole izražaš pravzaprav meni pred nosom. Ali veš da je Liam res zaljubljen vate Se zavedaš, da si pravkar nekoga prizadela?" Je hladnokrvno dejal in sočustvujoče pogledal Liama. "Jaz...jaz nevem kaj mi je bilo." Sem jecljala. "Ne opravičuj se" je spragovoril Liam. "Ne zanimaš me več. Mislil sem da boš prijazna in vesela in vse to. Ampak ne. Ti samo še eno dekle, ki si želi biti slavna. hočeš pozornost." "Ne, ne. Ni tako. Žal mi je. Prosim Harry, Liam." Sem v joku poskušala prepričati moje gostitelje ki me bodo kmalu sovražili. Ko me je Harry videl jokati, me je zgleda nagonsko objel. Nisem se upirala. Zgleda da me ne bodo sovražili-zaenkrat. Harry me je še kar objemal. In tako sem tudi jaz ovila roke okoli njega. Ko naju je Liam nekaj časa gledal, je čisto znorel. "Ona bo moja, ne dotikaj se je. Jenny oprosti za tisto prej. Nevem kaj mi je bilo. Prosim, oprosti mi." Mislila sem da bo Liam Harry-ja napadel, ampak ne. Zgleda ni več tak kot Seth.
22. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg