Forum
u86711
u86711

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
»usenajboljše za te, usenajboljše za te! use najboljše, draga clarice, use najboljše zate!« zdrznila sem se in se prebudila iz globokih sanj. odprla sem eno oko. zagledala sem mamo, ki se ji je nasmešek razvil do ušes. odprla sem drugo oko in zagledala očeta. nasmehnila sem se in ju objela.
»najlepša hvala!« oče se je za trenutek umaknil na hodnik in na plano prišel s pisano škatlo. začela sem odvijati pentljico, nato še zavojček. ven sem potegnila čisto nov iphone 4s! zaprepradena sem strmela vanj, nato še v očeta. skromno se mi je nasmehnil. odložila sem ga in začela še naprej kopati v škatlo. ven sem izbezala še čisto nove vansice, knjigo »it's kind of a funny story«, majico in nazadnje vstopnico. prijela sem oba robova vstopnice in pričela brati. »disneyland!« sem kriknila. mama se je zahihitala. že od nekdaj sem si zaželela iti v disneyland, in sedaj imam v rokah pot do njega! še enkrat sem čvrsto objela mami in očeta in pospravila stvari noter-razen iphona. še danes ga bom zamenjala. »ne pozabi iti v šolo, danes je sreda.« je rekel oče, pomežiknil in odracal iz moje sobe. ko sem zamenjala telefona, sem oblekla novo majico ter vzela torbo. pozdravila sem mami in očija in stekla naproti svetu dolgočasja-šoli. ko sem prišla sem stekla h najboljšemu prijatelju in kriknila. zdrznil se je in se obrnil. pod nos sem mu pomolila iphona, on pa je izdahnil pričakovani »wow« in mi voščil use najboljše. zahihitala sem se in ga hitro spravila v torbo (da ne bo pomote, mislila sem iphona). zvonilo je in pričel se je pouk. danes naj bi imeli dve uri likovne vzgoje. narisati smo morali pravljično bitje. takoj sem se spomnila na arielo. vzela sem barve in si zavihala rokave. po mučnih 40min sem jo končno dokončala. babi mi je vedno pravila, da imam umetnost po njej. zadovoljno sem strmela v risbo. prijatelj jo je pogledal in dvignil prst.

naslednjo uro so se pri malici vsi drenjali pred menoj, da bi mi voščili za rojstni dan. učiteljica mi je izročila miniaturno bonbonjero in mi zaželela tiste »srečno, zdravo, veliko uspeha..«
ko sme prišla iz šole sva se s prijateljem napotila domov. on je eno ulico pred menoj, zato ni problema. iznenada sem zavila v trgovinico sredi najine poti do doma. »hej, kam greš?« mi je rekel tom-prijatelj in šel za mano. ustavila sem se pri etuijih za iphona. »hmf, katerega naj izberem?« sem neodločena strmela v stojalo. »modrega.« je rekel odločno in na koncu sva se res odločila za tega. na blagajni je bila neskončna kolona, zato sva morala kar precej časa čakati. končno sva prišla na vrsto. ko sva prišla iz trgovine, sem na iphone končno nataknila etui in s tomom sva se odpravila domov. poslovila sva se in stekla sem do doma. bip, bip! pogledala sem na telefon. »preverjam, če ti dela telefon. (; imaš danes kaj časa? tom.« nasmehnila sem se in odpisala. »telefon je super, brez skrbi haha. seveda! kdaj in kje?« kmalu sem bila zmenjena s tomom v kinu ob 18:00h. med tem časom sem se zamotila z novo knjigo. ura je končno odbila pet, zato sem se pričela urejati.
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
clarice:

17. avgust 2012
next!
17. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg