Forum
Spet je napočila ura kemije, najbolj dolgočasna in bedna ura. Edino, kar smo mogli delat je bilo prepisovanje, prepisovanje in še enkrat prepisovanje, "kako zanimivo." Meni se tega ni dalo zato sem risala, čeprav nism bla glih dobra v risanju. Nisem ravno najbolj priljubljena zato se nism glih pogovarjala med poukom. Dejstvo je, da razmiljam drugače kot ostali in imam največ sanj v zgodovini človeštva. Večina učitlljnov misli, da sm najbol neumen človk na tem svetu, aja še najbolj pa ena mlada psihologinja, ki misli, da sem za litostrojsko srednjo. Je pa res, da nam skor vsi pravjo najboljši razred, saj nismo nesramni in kot razred smo ful povezani, no nismo pa glih najbolj učno najboljši, najboljši razred učno je pa itak 9b, smo pa vseno boljši o c-ja. V naš razred ne spada le en glup sošolc, ki mu je ime Jernej, je najbolj glup, tud drugi ga nemarajo glih, pa s petardami je ubil že enga ptiča in uglošel enga psa, saj sem rekla, najbolj glup idiot na svetu.

Aja pa še slika mene:

in Jerneja:
22. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Next+zeloooo dobroo pišeš
22. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Neeeexxxxxxxttttt+KdFull dobr!
01. junij 2017
tale Next pa je namenjen moji perdragi učitlci, tale Next bo kar se mi je res zgodil
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------No še zadnja ura greografija. Predstavljal smo plakate po skupinah, prva je bla naša skupina. Ko sem prebrala svoj del neki nism dobr prebrala in vse so dubile 5 razn mene, jz sm dubla 4, ker se ji je zdel, da nism nč sodelovala, v resnici pa sm skos sodelovala, tud moje sošolke so ji povedale, da sm ampak ona ni verjela. Spet sm se spovnla, kaj mi je nardila ena učitlca v 5 razredu, mel smo predstavitve po 2 in sm mela z enim sošolcm. Skor celo predstavitv sm nardila sama, on se je pa igračkal z enim plastelinom. Normalno sta predstavla in nakonc sta dubla 4 zarad nega ker sva opice pozabla predstavt, mogla sva živali v deževnem gozdu predstavt. Okej vredu do dej še vredu, ampak kar je vprašala sošolca, takrat bi jo najrajš ubila. Vprašala je: "A ti je tud kej ona pomagala?" Skor celo f*** predstavitev sm nardila.
01. junij 2017
ups sory da sta tisti 2 besedi zravn črte
01. junij 2017
Next
10. junij 2017
Vedno sem si želela peti, vadila sem vsak dan a nobeden ni slišu še mojega petja v življenju. Vadila sem pesem little do you know, imam visok glas in lahko zelo hitro pojem, želim si postati umetnica, a tudi pojem zelo rada. Po petju sm naslikala sliko za sprostitev
10. junij 2017
sori za najbol kratek Next
10. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
10. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg