Forum
u88946
u88946
next preberte mojo zgodbo emo
22. april 2012
next
22. april 2012
u37905
u37905
next
22. april 2012
Alisonn

...Voda je bila topla. ''Masaža?'' sem vprašala Jannet, ki je izgledala dokaj sproščeno. Namuznila se je in pokimala. Usedla sem se zraven nje ter se sprostila. Jannet je prižgala radio, in ravno se je na njem predvajala pesem od Cascade- Hurricane;

''Se spomniš ko smo to pele na šolskem koncertu?'' Je vprašala Jannet in planila sem v smeh. ''O moj bog...'' je bilo vse kar sem spravila iz sebe med mojim smehom. ''Ja, saj vem, da je to že daleč nazaj...'' je rekla Jannet in se tudi ona zasmejala. ''Ja, zelo daleč nazaj.'' sem rekla in se zahihitala.
''Punce! V mestu je avdicija za pevce!'' Je nenadoma vzkliknila Sam in pritekla k nama. Prišli sta tudi Maggy in Laurel. ''Res?'' Je vprašala Jannet in odprla eno oko. ''Ja. No razmišljala sem, da bi se lahko prijavile. Izgubiti ne moremo ničesar.'' je rekla Sam in se nasmehnila. '''Dobra ideja.'' Sta rekla Maggy in Laurel v en glas. ''Tudi meni se tako zdi.'' Je dodala Jannet in vse so se ozrle proti mene. ''Kdaj je avdicija?'' Sem vprašala. Samantha se je nasmehnila, cmoknila in še enkrat pogledala v časopis. ''Čez dva dni. Torej v četrtek.'' Je odgovorila na moje vprašanje. ''Vendar to so le pred-avdicije, za avdicije.'' Je nato dodala in zasmejale smo se. ''Poskusimo lahko.'' Je rekla Laurel in se nasmehnila. ''Prav. V četrtek gremo v mesto.'' sem rekla.
''Vendar katero pesem bomo izbrale?'' Je vprašala Mag in Jannet se je skrivnostno nasmehnila. ''Saj poznate Everytime we touch od Cascade?'' Je vprašala in pokimale smo. ''No, obstaja počasnejša verzija, ki bi bila kot nalašč za pred-avdicijo.'' Je rekla in v radio vtaknila CD. Nekaj časa je brskala po njem, nato pa se je začela predvajati pesem;

Ko je je bilo konec, je Laurel vprašala: ''Ni malce žalostna?'' ''Ja...vendar je zelo lepa.'' Je dodala Sam. ''Torej, se strinjate, da bi se s to pesmijo predstavile na pred-avdicijo?'' Je vprašala Jannet. ''Ja...'' sta rekli Sam in Laurel, z Maggy pa sva pokimali. ''Vendar se je moramo najprej naučiti.'' Je rekla Maggy. Pokimale smo nato pa se zasmejale...
22. april 2012
u63958
u63958
next!
22. april 2012
neextt!!!
22. april 2012
next
22. april 2012
next
22. april 2012
u37905
u37905
next!
22. april 2012
next
22. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
22. april 2012
u88946
u88946
next lahko preberete zgodbo emo
22. april 2012
u84822
u84822
next
23. april 2012
u88946
u88946
next
23. april 2012

Alisonn

Čez nekaj časa, je Jannet vprašala: ''Kaj ko bi danes kosile(jedle kosilo) doli pri plaži?'' ''Dobra ideja.'' Je dodala Magg in se pretegnila. ''Dobro. Potem pa lahko ve že greste dol, ko bo kosilo kuhano vam ga bom prinesla dol.'' Je rekla Jannet in vstala. ''Jaz ti bom pomagala.'' Je rekla Mag ter počasi odšla za Jannet v hišo. ''Pojdimo torej.'' Je rekla Laurel in vstale smo. Napotile smo se po potki dol, do ležalnikov potem pa čez plažo, do mizice skrite med drevjem. Posedle smo se, nakar je Laurel vprašala: ''Kaj ko bi potem šle pogledat tja, k tistim kamnitim stopnicam?'' Z prstom je pokazala proti, malce bolj oddaljeni skali. Na njo si se lahko celo vpel, saj so bile vanjo vklesane, lahko-rečene stopnice. ''Lahko. Verjetno je tam veliko školjk, s katerimi bi lahko okrasile dnevno sobo.'' Je veselo rekla Samantha. Še ena njena stalnica; zbiranje različnih stvari, ki so v tem primeru školjke.

''Ja. Vendar če hočemo zbrati kakšne školjke ali bleščeče kamenčke, ki jih je polno po obali, moramo prej vzeti kakšno vrečko ali posodico za nabiranje.'' Je modro dejala Laurel. Planile smo v smeh. ''Mene pa zanima, kaj bo Jannet danes skuhala, glede nato, da je bil zjutraj hladilnik prazen.'' Sem rekla in spet smo planile v smeh. ''Ah, bo že kaj našla.'' Je rekla Sam in se nasmehnila. Pogledala je čez obalo, k hišici od fantov (1D). Veselo je zavzdihnila in z Laurel sva se zahihitali. ''Daj, še imaš kakšno njihovo sliko?'' Je vprašala Laurel, jaz pa sem namesto Sam odgovorila: ''Še vprašaš! Verjetno jih ima na tone!'' Laurel se je nasmehnila, Sam pa je iz žepa vzela telefon in pobrskala po njem.

''Tukaj je slika, Zayna...'' Ko je izgovorila njegovo ime, si lahko skoraj videl skrčke kako so leteli po zraku. ''Obsedena si.'' Sem tiho rekla, vendar se je Sam je namuznila. Pokazala nama je sliko:

Pokazal je naslednjo sliko. ''To je Niall. Irish sweetie.'' ''Z Irske je?'' Sem začudeno vprašala, Sam pa je pokimala. ''Vendar...njegovi lasje niso tako svetli...'' Je rekla Laurel, ko je pogledala sliko. ''Pa saj ga nisem slikala včeraj.'' Je rekla Sam in vse tri smo se zasmejale.

Pokazal je naslednjo sliko, ter rekla: ''To je Louis.'' ''Nič več podrobnosti o njem?'' Sem vprašala ter se namuznila. ''Je...najbolj smešen med vsemi in tudi najstarejši.'' Je rekla Sam in ponosno dvignila glavo. Z Laurel sva se SPET zasmejali.

Nato je pokazala na naslednjo sliko. ''To je Liam. Značilnost; Boji se žlic.'' Je rekla Sam in Laurel se je zasmejala. ''To ni smešno...'' Je rekla Sam, vendar je tudi ona sama zadrževala smeh. ''Ljubek pa je...'' Je nato še dodala Laurel, jaz pa sem se nasmehnila.

Nato je še pokazala zadnjo sliko. ''In to je Harry. Nor je na mačke, in je najmlajši.'' Je rekla Sam in me pogledala. Nekaj časa sem gledala sliko, nato pa se obrnila k njej: ''KAJ?'' Sem vzkliknila, ona in Laurel pa sta planili v smeh.

''Nič, nič.'' Je napol v smehu rekla Sam, ugasnila ter pospravila telefon. ''Daj no, kaj imam kaj na obrazu?'' Sem jezno vprašala, čeprav sem vedela, da sta me tako gledali zaradi slike od Harrya. ''Ne...'' Je rekla Laurel in zadrževala smeh. ''Dajta, da vaju ne bom poslala na luno...'' Sem rekla ter se smeje prijela za glavo. ''Oh, kako je življenje hudo, kajne?'' Je vprašala Sam in vse tri smo planile v smeh...
23. april 2012
next!!!
23. april 2012
u37905
u37905
next!!!!!
23. april 2012
neext
23. april 2012
u84822
u84822
next!!!
23. april 2012
u63958
u63958
next!!!
23. april 2012
next
23. april 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next!
23. april 2012
Neext.!
23. april 2012
''Zakaj toliko okoli tega Harrya?'' Sem vprašala in se tokrat zresnila. ''Nisi videla, kako te ej zjutraj gledal?'' Je vprašala Lauren in jezno sem jo pogledala. ''Resno mislim.'' Je rekla in pogledala Samantho. Ta je pokimala in jaz pa sem namuznjeno zmajala z glavo. ''Punce, kosilo je pripravljeno!'' Se je nenadoma oglasila Maggy in z Jannet sta k naši mizici prinesli pet krožnikov z lignji. ''Njam.'' Sem rekla ter vzela vilice in nož...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~Naslednji dan~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zbudila me je glasba od Selene Gomez- Hit The Lights;

''Uhm, kaj?'' Sem sama sebe vprašala ter odprla oči. Zvok je prihajal nekje od zgoraj. Zagodrnjala sem ter odšla po stopnicah gor. Nikogar ni bilo v kuhinji, čeprav se je glasba na radio vseeno predvajala. Predvidevala sem, da so punce v dnevni. Ko sem prišla v dnevno pa sem ugotovila, da sta tam samo Maggy in Sam ter...Harry? ''Uhm, vi nabijate glasbo?'' Sem vprašala in se popraskala po vratu. ''Je preglasno?'' Je vprašala Sam in pokimala sem. ''Oprosti.'' Je rekla Maggy in se rahlo namuznila. ''Je že dobro.'' Sem rekla ter se usedla poleg Maggy...

-------------------------------------------------

Tu je krajši del, ker moram iti k teti
23. april 2012
u88946
u88946
next
23. april 2012
u63958
u63958
next
23. april 2012
u37905