When love found us - 1D - FF

• CliffordsBabe.
    CliffordsBabe.
    22. september 2012 10:26
    vem, da je že nešteto zgodbic od 1D, ampak ker je veliko takih, ki obožuje to skupino, smo se še z štirimi uporabnicami; Teja♥Tomlinson, Styles girl : ), ღ нαяяу's1Mιηєღ in Mrs.Direction<3 na željo ene uporabnice; nina cvetka odločle, da bomo napisale še eno zgodbico o naših popolnih fantih : ) torej, hope you like it : )

~Briell~

Živjo. Sem Briell Emilie Hetfield. Stara sem 18 let. Prihajam z Pariza. Imam dolge svetlo rjave lase in zeleno-rjave oči. Živim z mamo Fleur Arman, ki je zelo dobra kozmetičarka. Dela za znane ljudi. Priimek imam po očetu Jamesu Hetfieldu, s katerim se je mami ločila, ko sem bila stara 13 let. Takrat sva se tudi preselili v Pariz. Prej sva živeli v Los Angelesu z očetom. Mami in oči sta se ločila, ker mami ni mogla več prenašati očetove slave. Da, moj oče je bil slaven pevec in kitarist v Metallici. Mami je bilo to preveč, zato sva odšli v Pariz, njeno rojstno mesto. Sem zelo dobra v plesu in ga tudi treniram. Seveda zvrst hip-hop. Obožujem ples. Je nekaj, kar me popolnoma pomiri. Sem edinka in s tem sem zadovoljna. Fanta nimam in ga še nekaj časa ne mislim imeti, saj me je bivši fant grdo izdal in me prevaral. Še vedno ga nisem prebolela. Končala sem srednjo šolo za oblikovanje in fotografijo. Rada bi postala fotografinja. Imam eno prijateljico, Desiree, ki je bila tudi moja sošolka. Vedno sva se dobro razumeli in bila je edina, ki me ni obravnavala kot hčer slavnega metalca. Vedno sva si stali ob strani in obožujeva ena drugo.
    Zelo rada imam tudi skupino One direction. Nisem ena izmed tistih preveč obsedenih fanic, toda vseeno jih obožujem. Vsi so mi prisrčni in trenutno ne izstopa nobeden od njih. Moja največja želja je, da jih enkrat v živo spoznam, saj sem oboževala njihove pesmi.

• Mrs.Direction<3
    Mrs.Direction<3
    22. september 2012 10:30
    ~Chloe~
    Moje ime je Chloe. Chloe Johnson. Stara sem 18 let. Živim v Londonu, sedaj že skoraj 8 let. Ja, nisem Londončanka, če to mislite. Prihajam iz Irske. Oče je Irec, mami pa prihaja iz Londona. Do mojega 11 leta smo živeli v Dublinu, nato pa je oče dobil odlično ponudbo za delo. (Je snemalec videospotov.) Delal je že s kar nekaj slavnimi osebnostmi. Mami se je prej ukvarjala s plesom, vendar je zaradi poškodbe morala opustiti svojo strast. Hvala bogu je potem prišel očka, in iz mladostniške ljubezni se je razvila resna zveza, posledično pa še jaz. Imam tudi brata Taylorja. Je velik tečnež in vedno se prepirava. Saj drugače ga imam rada, da ne bo pomote! Dala bi življenje zanj, vendar vseeno je nadležen. Star je 15 let in trenutno je vse kar mu polni glavo ena punca na njegovi šoli. Drugače pa je tudi velik lomilec dekliških src. Prav smili se mi tista, katero bo naslednjo napadel. Okej, dovolj o moji družini. Sama sem to leto maturirala na umetniški gimnaziji v Londonu. Ukvarjala sem se s plesom in s snemanjem. Ja, vem, opazili ste podobnosti me mano in starši. Skratka, snemanje me ne zanima preveč, čeprav učitelji pravijo, da sem nadarjena. Vse kar me v resnici zanima je ples. Rada imam vse zvrsti, še najraje pa hip hop ter latino ameriške plese. Trenutno treniram v mamini plesni šoli, s soplesalcem Joeyem, ki je moj bivši. Potem veste, kako nerodno je, kadar pleševa skupaj. Mislim, da je fant še vedno zaljubljen vame, ampak jaz... Ni mi všeč na tak način. Niti prijateljevati nočem z njim. Hodila sva samo zaradi tega, ker so to vsi pričakovali. Posebej mami je posebej navdušena nad njim. Tudi prijateljice so prepričane, da sva ustvarjena eden za drugega. Ampak... Ne. Sem samska im popolnoma zadovoljna s tem. Ne načrtujem, resne zveze, vsaj za enkrat ne. Verjetno tudi zato, ker mi ni prav nobeden tukaj posebej všeč. Imam dve najboljši prijateljici, Sasho in Anabello. Super se razumemo, vendar včasih bi jima najraje kaj porinila v glavo. Še posebej, ko začneta sredi ulice skakati in vpiti, ko se zgodi kaj zanimivega s temi tepci. Petimi budalami, ki so popolnoma prevzeli njuno življenje. One Direction! Sovražim to skupino. Pesmi so glupe, (Čeprav sem slišala le delček ene.) in oni še bolj. Mogoče pa jih ne sovražim zaradi tega, mogoče me samo jezi, da skoraj več nimam najboljših prijateljic. Kadarkoli se kaj pogovarjamo skupaj, kaj res pomembnega, vse obrneta na 1D. Prav bedni postajata. Sovražim te tepce, posebej enega, na katerega sta obe čisto usekani. Zayn Malik je njun idol, in ni ga večjega carja. In še baje da je celo prehitel Justina Bieberja. (O ja, sem pozabila omeniti, da je tudi ta zraven tistih petih?!) Dobro, dovolj o njiju. Mislim, da ste tudi izvedeli vse o meni.

• Lady Potter
    Lady Potter
    22. september 2012 10:34
    Neext!
    Dve izmed mojih najljubših pisateljc skupi....
  • .ռɨǟʟʟ'ֆ ʍօʄօ.
    .ռɨǟʟʟ'ֆ ʍօʄօ.
    22. september 2012 10:35
    neeeext
  • ღ нαяяу's1Mιηєღ
    ღ нαяяу's1Mιηєღ
    22. september 2012 10:38
    ~Kelly~

Moje ime je Kelly Rosanne Simpson. Kratica za moje srednje ime je Rose,a me vsi kličejo po prvem imenu,Kelly,ki je tudi meni osebno najbolj všeč. Včeraj sem dopolnila 17 let . Fanta nimam,čeprav jih kar nekaj leta za mano . Imam samo eno sestro,pa še nje ne maram preveč,ker obožuje pet cepcev po imenu Wand Erection. Če sem se prav izrazila,če se nisem,pa že vnaprej oprostite,ker ne prenesem njihovega imena. Vedno kriči,ko posluša njihove pesmi , jih nabija po celi hiši, nori,ko izve,da imajo koncert ali še kaj bolj neumnega,samo,da se niti spomniti nočem. Najbojših prijateljic nimam,saj sem se komaj pred tednom dni preselila v New York,v to prečudovito mestece,v katerega sem si želela že od malih nog. Prej smo živeli na Irskem,pozneje pa smo se zaradi očetove in mamine službe nujno morali preseliti nekam drugam,in neboste verjeli : starša sta me končno poslušala,da se preselimo v NYC,kamor sem si tako strašno želela in zdaj tudi sama menita,da imata tukaj veliko možnosti uspeti v tem,v čemer si zares želita. No,moji sestri je ime Jannie in šteje 15 let. Komaj. Ponosna sem,da sem starejša,a včasih je to prav težavno,saj me starši vedno vsega obtožijo,čeprav nisem kriva,ker sem starejša pač. Halo ? No,jaz drugače treniram Hip-Hop,letos že 7 leto (od 10 leta naprej) v plesnem klubu ''Dance Your Dreams'' in imam odličnega treneja,Maxa. Večkrat ga prosim,da me nauči kakšno koreografijo,saj grem tekmovat solo in velikokrat sem bila že svetovna ali evropska prvakinja. Moja mami je zdaj zaposlena kot odvetnica,oče pa kot vodja neke poslovne enote ''PNG''. Sama se v prostem času rada sprehajam naokoli in moja strast je glasba in petje. Samo ne presnesem tistih pet najbolj popularnih pudljev,ki naj bi bili trenutno najbolj popularna fantovska skupina na svetu. Zame gejevska. Morda veste,kako lahko takšni bedniki zaslovijo ? Samo prilizujejo se vsem skupaj,to je tisto. Moja sestra mi dela sive lase še posebaj z tem,ko omenja Zialla. Sovražim ga ! Aja,mislim,da sploh nisem prav rekla. Niol mu je ime. Ali pa Niall. Whatever,me niti ne zanima. No,v glavnem mudi se mi na trening,zaenkrat ste tudi vse izvedeli o meni, bay!

• Just a girl <3
    Just a girl <3
    22. september 2012 10:39
    next
  • Styles girl :)
    Styles girl :)
    22. september 2012 10:40
    ~Zoe~
    Hej! Sem Zoe Jacobs. Stara sem 16 let. Živim v centu Washingtona. Obiskujem drugi letnik gimnazije in plesno šolo. Plešem vse vrste najraje pa hip hop. Mama je umrla ob mojem rojstvu. Trenutno živim z mačeho in dvema pol sestrama Kelly in Sarah. Oče je veleposlanik, zato ga ne vidim prav pogosto. Včasih se mi zdi da je moja zgodba podobna pepelkini, samo da ima ona pred sabo srečen konec. Pred mano sicer ni prihodnosti. Vsak dan je enak.
    Se zbudim-poslušam mačehino godrnjanje
    Grem v šolo-poslušam učiteljičino godrnjanje
    Pridem domov-poslušam mačehino godrnjanje
    Sem zaprta v svoji sobi-neprestano poslušam kako Kelly in Sarah po vsej hiši glasno pojeta pesmi. Totalno brez posluha. Danes je bila še posebej kriza ker sta si že tretjič predvajale album od One direction. Pa kaj vsi vidijo na teh kretenih. So samo navadni boy band kot vsi drugi. Verjetno jih poslušajo samo zato ker so cute. Pa sploh niso. Eden zgleda tako kot pudelj, tisti z črnimi lasmi pa kot če bi ga stresla elektrika. Verjetno ima v laseh 2 kg gela, da mu jih lahko drži gor. Da ne omenjam drugih. Verjetno se vsi drogirajo in imajo na sebi 10kg make up-a. Dovolj o njih. Počasi se mi zdi da postajam hejter, ki neprestano govori o njih. Še nikoli nisem imela fanta ker se mi zdi da je še prekmalu. Sicer je imela Kelly fanta pri 13, ampak jaz pač nisem taka. V šoli nisem ravno priljubljena ampak imam eno prijateljico. Eno pravo. Ime ji je Cassie. Res sva si sorodni duši. Ko se srečava si takoj pritečeva v objem, tudi če sva se videli pred petimi minutami. Včasih mislim da se je naveličam, a se je nikoli ne. Tudi ona ne prenaša Kelly, Sarah, mačehe in One direction, čeprav se mi zdi da jih je začela poslušati pa mi ne upa povedati. Če jih posluša cela tvoja šola, se pač hitro nalezeš. Jaz se v glavnem nikoli ne bom.

• Just a girl <3
    Just a girl <3
    22. september 2012 10:43
    next
  • ғυcκıпɢ✰ɔяεαмεя
    ғυcκıпɢ✰ɔяεαмεя
    22. september 2012 10:54
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
  • Styles girl :)
    Styles girl :)
    22. september 2012 10:54
    ups...Zoini pol sestri ni ime Kelly ampak Jessie
  • CraZy.One ~1D~
    CraZy.One ~1D~
    22. september 2012 10:56
    next
  • ωнαтєνєя.
    ωнαтєνєя.
    22. september 2012 10:58
    neeeeeeeeeeeext
  • AnnaTomlinson†
    AnnaTomlinson†
    22. september 2012 10:59
    oh my godness. NEXT! this is like THE best story ever!! < 33
    najboljše ste skupi!
  • bella_ragazza
    bella_ragazza
    22. september 2012 11:14
    neeeeeeeeeeeeext.
  • Mrs.Direction<3
    Mrs.Direction<3
    22. september 2012 11:16
    Hvaalaa... še Teja♥Tomlinson napiše opis, pol pa se zgodba začne!
  • pαчpнøɴє.
    pαчpнøɴє.
    22. september 2012 11:28
    neeeext
  • Katarinca Biebs
    Katarinca Biebs
    22. september 2012 11:28
    next +nova bralka
  • anci96
    anci96
    22. september 2012 11:30
    next
  • ♡ тнє ѕcяιρт ♡
    ♡ тнє ѕcяιρт ♡
    22. september 2012 11:37
    nextt
  • Katarinca Biebs
    Katarinca Biebs
    22. september 2012 11:41
    kdaj bo next???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????'
  • Mrs. Horan :*
    Mrs. Horan :*
    22. september 2012 11:41
    Nextii
    P.s. nova bralka
  • The Payne wife
    The Payne wife
    22. september 2012 12:00
    Neext
  • ♥evα.ѕтyleѕ♥
    ♥evα.ѕтyleѕ♥
    22. september 2012 12:03
    Next
  • .ғσяενεя чσυпɢ.
    .ғσяενεя чσυпɢ.
    22. september 2012 12:04
    nnnnnnxxxxxtttt!!!!!!!
  • ∆ℓωαуѕ.
    ∆ℓωαуѕ.
    22. september 2012 12:08
    Neeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttttttttttttttt
    Omg,ve ste takee caricee!
  • MessiThiago♛
    MessiThiago♛
    22. september 2012 12:25
    Neeeext
    P.s. nova bralka
  • TomlinsonBitch.
    TomlinsonBitch.
    22. september 2012 12:32
    next
  • ellα.
    ellα.
    22. september 2012 12:32
    neext
  • ForeverYoung.!
    ForeverYoung.!
    22. september 2012 12:34
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!
  • Larry♥Love
    Larry♥Love
    22. september 2012 13:09
    ~Jennifer~

Hejla.Sem Jennifer Williams in sem stara 17.Živim na Švedskem natančneje v Stockholmu. Prijatelji me kličejo Jenni.No ja.Prijatelji.Sem pač zelo priljubljena na šoli še sama ne vem zakaj.In vsi želijo biti moji prijatelji a ne zaupam nikomur. Pravzaprav zaupam prijatelju- ja prav ste prebrali.Imam prijatelja.- Ian-u.Njemu lahko use povem.Je res super oseba in ga imam najrajši.Nikoli me ni izdal.Ni ravno prijlubljen na šoli. Nihče ga ne mara zato ker naj bi bil piflar.In tudi nikoli ni hotel biti z mano prijatelj.Pač nekajkrat mi je pomagal pri učenju in kot prijatelja sva se ujela.Enkrat se je celo stepel zame.Torej dovolj o prijateljih.Živim z očetom ter z njegovo partnerko (nista poročena). Mama naju je zapustila ko sem imela 10 let. Nevem zakaj in me niti ne zanima.Imam enega mlajšega pol-bratca, star je 4 leta ime pa mu je Lukas.Oče je nek podjetnik in dela večino preko računalnika tako da je veliko doma.Jaz sem na gimnaziji.Naprej bom šla na veterinarsko fakulteto.Ja obožujem živali čeprav jih doma nimamo saj je oče alergičen na živalsko dlako.Zanima me pa tudi moda.Kdaj pa kdaj me povabijo na kakšno modno revijo. Vsi pravijo da imam odlično postavo..Moja vzornica je Cara Delevingne. Torej obožujem živali ter modo.Tu pa je še nekaj.One Direction.Ja nora sem nanje.Sicer nisem tiste vrste oboževalka ki bi kričala.Ne.Rajši se nadzorujem. Torej to sem jaz

če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.rizzr.com/wp-content/uploads/2008/11/windows-seven-wallpaper-18.jpg