Forum
u139173
u139173
Haii!No punce kot sem že rekla bom začela zgodbo,ki bo podobna filmu pretty little liars..Ampak enake igralke bodo.Največkrat bom nextala ob sobotah in nedeljah. HOPE YOU LIKE IT.

Od leve proti desnipencer,Aria,Emily and Hanna.

*Spencer*
Hej!Sem Spencer na kratko Spenc.Stara sem 17 in imam zelo dobre štiri najboljše prijateljice.Emily,Ario in Hanno.Naj vam povem odkar so ubili Alison nenehno dobivamo sporočila od A.To se dogaja od včeraj naprej.
Zjutraj sem se hitro zbudila,preoblekla in stekla dol.Melissa se je ravno pogovarjala z mami''Dobro jutro!''pozdravim in pojem košček čokolade,ki ga je jedla Melissa''Je dobra?''me vpraša.Prikimala sem,ter poljubila mami na lice in šla.Videla sem Hanno,Emily in Ario,ki so se pogovarjale''Tukaj sem!''Zakričim in stečem do njih''Zaspanka.Mislile smo da te je že kdo ukradel.''reče Han in se nasmehne.Odkimale smo in skupaj smo nadaljevale pot''Punce nekaj vam moram povedati.''reče Emily in se kislo nasmehne''Danes zjutraj me je neznana številka klicala in nekaj govorila,šepetanje.''reče in pogleda dol.Ko smo prispele v šolo so punce norele in jokale.Seveda One Direction.Zavile smo z očmi''Pa oni so taki bedaki.''reče Han in zavije z očmi.K nam je pritekla Mona.Bila je vsa histerična.Včasih mi res krade živce,včasih pa je mirna''Han!Greva danes v shoping?''vpraša.Han je pokimala in šle smo k pouku.Me smo sedele zadaj,tako da smo lahko klepetale''In to bo v testu..''reče učiteljica.Kaj?!Napisala sem listek in ga pokazala Han.Ta je odpisala:Nekaj kar smo se učili. Pogledala sem jo,ta pa je skomignila z rameni.Ari in Emily sta se nekaj smejale,jaz pa sem gledala na okrog.Seveda fantje(1D)so se spet nekaj smejali.
*Han*
Zjutraj sem vstala,se oblekla in stekla dol''Jutro mami!''rečem.Nasmehnila se mi je in mi dala popečeni toast.No zdaj ko jem se vam lahko predstavim.Sem Hanna na kratko Han in stara sem 17.Najhuje mi je zdaj ko moram lagati skoraj vsem zaradi A-ja.To je nekdo ki nam grozi.Kmalu je noter prišla Mona''Dobro jutro?Kako kaj?O gospa Marin lahko malo kave?Hvala.''reče in se nasmehne.To imava že v navadi,da Mona pide kar k nam in pije in poje zajtrk.Odkar se je oče ločil.Tragično.Ko sem pojedla je Mona že šla v šoping.Pograbila sem torbo,pozdravila mamo in odvihrala ven na mesto kjer sta bili že Emily in Aria''Tu sem!''rečem in stečem k njima.Objele smo se in nadaljevale pot v šolo''Kje za vraga je Spenc?Zamuja.''reče Ari nestrpno.Skomignila sem z rameni ko sem zagledala Spenc.Pritekla je k nam vsa zadihana.Kaj pa zjutraj teče?Mislim saj jaz sem tudi ampak,ne tako kot ona.Šle smo v šolo,kjer so punce jokale in kričale.Oh saj res,One Bedaki hodijo na našo šolo.Mislijo da če so slavni,lahko dobijo kar koli.Prosim te no!Šle smo v razred ko se v mene zaleti blondi.Namenila sem grd pogled in odkorakala naprej....

a vam je dober začetek?
11. junij 2013
neeeeeeext-ja dober je
12. junij 2013
u110644
u110644
Neeext
ja
12. junij 2013
Ojaa neext
13. junij 2013
u139173
u139173
punce!next pride kmalu in trailer sem naredila...kmalu objavim!
13. junij 2013
u139173
u139173
evo trailer
13. junij 2013
Kook dobeer
13. junij 2013
u139348
u139348
neeext!!
13. junij 2013
u139173
u139173

*Emily*

Kako je Han nerodna,oziroma blondinec.Z nasmeškom sem šla v učilnico.Do kosila nismo dobile nobenega sporočila.Zdaj v tem trenutku sedimo,se pogovarjamo in jemo solato.No medtem ko imam solato v ustih,se vam lahko predstavim.Sem Emily za prijatelje Em,stara sem 17.To je očitno dovolj.Vse po vrsti smo dobile sporočilo.Spogledale smo se,nato pa pogledale''Poglejte v smetnjak. -A.''preberemo.Šla sem pogledati v smetnjak in tam je bila od Alison zapestnica.Nesla sem k puncam.Položila sem jo na sredino mize''Kako je prišla sem?Bila je v grobu.''reče Spenc.Vse smo pokimale''Hej punce lahko prisedemo?''vpraša nekdo za nami.Obrnila sem se in videla one direction in Eleanor.Na kratko El.Pokimale smo.Ko so prisedli sem gledala zapestnico''Nekdo jo je izkopal.''reče Han.Pokimale smo''Je kaj narobe?''vpraša Zayn.Odkimale smo.Spet smo dobile sporočilo.Gor je pisalo: Vam je to kaj znano? -A Pogledala sem punce''Nekam čudne ste.Je vse uredu?''vpraša še Harry.Pokimale smo''Am..me gremo..a..m..ven.''si nekaj izmisli Spenc.Stekle smo v naš kotiček''Nekdo na naši šoli je A.Definitivno.In kako je to izkopal?''vpraša Han.Skomignila sem z rameni''Jaz bom špricala zadnjo uro.''reče Ari''Jaz tudi.''rečemo še ostale.
*Aria*
Zdaj ko se zamišljujemo s puncami,se vam bom predstavila.Sem Aria na kratko Ari.Stara sem 17,imam brata Mike,mamo in očeta,ki se stalno kregata''Ari!''reče Em.Pogledala sem gor''Poslušaj nas.Jutri je maškarada,vsi bomo morali biti v maskah..''začne Spencer,a spet smo dobile sporočilo''Maškarada.Tam bomo bili.Boste bile julija in romeo? -A''preberemo''Nekdo nas opazuje!''rečem in pogledam na okoli''Raje pojdimo.''reče Han in dobesedno smo stekle stran,a če bi gledale naprej,se ne bi zaletele.Pogledale smo gor in videle fante.O šit telefon mi je pobral seveda Liam.Pogledal je SPOROČILO!Hitro sem se pobrala in vzela telefon''Kdo je -A ?''vpraša Liam''N..i..h..če.''rečem.Povzdignil je obrv.Namenila sem mu kisel nasmešek''Zakaj je potem veliko sporočil od -A?''še vpraša''Moramo iti.''reče Spenc in me potegne.Objela sem jo in začela jokati.Vse so me mirile''Počasi se bomo morale navaditi na to.''reče Han s solzami v očmi''Vedno lažemo vsem.Kje je sploh resnica?Ali sploh obstaja?''vprašam.Odkimale so.Obrisala sem si sole in nekaj zaslišala''Izvoli.To moraš imeti na maškaradi,potem ti povem kaj naprej..''reče neki znani glas.Pogledale smo se.Na koncu smo šle domov k Han.Stekle smo v njeno sobo in šle na posteljo.Nekaj časa je bila tišina.Ampak potem smo se pogovarjale do večera,dokler ni zazvonilo.Spogledale smo se.....

upam da je dober
15. junij 2013
u110644
u110644
Neeext
16. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt +++++++++++ fullllllllllllllllllll ddddddddddddddoooooooooopooobbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrb <3
Lahka en del za mene???
18. junij 2013
next+nova bralka
29. junij 2013
neeeeeext
30. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg