Forum
Heii grem eno zgodbico napisat upam da bo všečna :3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hai ime mi je Nina

To je moja najbolša frendica Tia

In to je Marlon,Bivši sošolec

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Živim z mamo.Vsako leto se za 1mesec odpravima v Los Angeles, saj je tam mamin 'prijatl' in v njegovi hiši naredi vsako leto en ful dance party. Mama je šla plesat jst pa sem do sedaj samo sedela na klopci in čakala,tokrat je bilo drugače. Ko sem gledala kako Tia in Marlon plešeta (v L.A. sta šla z mano) mi je šlo že na jok, ker sem samo sedela. Nato pa se je polek mene usedel nek fant,ki je me je najprej samo pogledal nato pa..

(nj pogovor pišem v angleščini al slovenščini?)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. junij 2012
u46551
u46551
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
napiš v angleščini in slovenščino za tiste k ne razumejo...
15. junij 2012
F-Fant
J-Jaz

F- Wanna dance?
Nasmejala sem se in mu dala roko.
J- Nisem ravno lepo oblečena..
F- Sej je vredu
J- Čakaj malo..tam mam nekaj..
Tekla sem za vogal in se preoblekla. Še vedno nisem bila v obleki, pa kaj. Razmršila sem si lase in hitro stekla nazaj k fantu.

Po nekaj časa plesanja in pogovarjanja..
F-Tu postaja glsno a gremo v park?
J-Okej
Bila sem vsa nervozna
J-Emm..sam tak ..kak pa ti je ime?
F-Lukas. Pa teb?
J- Nina.
Tako sma v parku še nekaj časa sedela. Začelo je deževati in bila sem vsa premočena.

L-Lukas
J-Jaz
T-Tia
M-Marlon
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lukas me je ogrnil z njegovo jopco in me stisnil k sebi. Ravno sta mimo prišla Tia in Marlon.
15. junij 2012
Sm v slovenščini rajš :3
15. junij 2012
u46551
u46551
neeeextyyy!
15. junij 2012
Okej
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
T-Oooo Nina!
L&J- Hej
T- Fanta maš pa mi nisi povedala haloooo?!
J-Sej sma sam frenda
L- ehm
J-Sicer pa mi ti nisi povedala da hodiš z Marlonom Ha!
Tia in Marlon sta se samo spogledala,nasmejala in woo že sta pobegnila.

Lukas me je poljubil v dežu *-*

L-Še vedno sam prjatla?
Nasmejala sem se in ga objela.
L-Ej a bi lahk pr men prespala. Lahk tut Tia in un fant zraun prideta.
J-Sure :3
Poklicala sem mamo
15. junij 2012
u63347
u63347
next
15. junij 2012
M-Mama
J-Jaz
,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'¨¯
J-Hej mama
M-Jaaa hitr ker plešm
J- A lahk pr Lukasu z Tio in Marlonom prespim?
M- Ljubica Tia..je ...v bolnišnci...trenutno v komi
J-KAAAJ?! KAJ SE JE ZGODILO
M- Šla je preko ceste za njenm mačkom in je nek pijanc prpelo z kamionom in..
J- Joj ne >_<
M- Pokliči Patti...ona bo razumela
J- Ja mama

Patti je bila moja sestrična. Nisma se kaj dosti pogovarjale a zdaj sem jo NUJNO potrebovala.

Ja to je ona..

Takoj sem se spomnila ko sma se 3leta nazaj kopale na plaži, ko sem bila še blond ._.

,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'
15. junij 2012
u92307
u92307
next
15. junij 2012
u63347
u63347
next
15. junij 2012
Z Patti sma šle v mojo sobo

Tam sem ji vse pojasnila.
Zvečer sma se odpravili k Lukasu. Predstavila sem mu Patti.
Prišel je tudi Marlon ceu potolčen zaradi Tie.

Začeli smo gledati grozljivko in se malo napili. Marlon je mežikal Patti ona pa je bila vsa prestrašena. Odločili smo se da gremo na pot. Hodli smo do jutra. Z Patti sma se vsedle.

P- Hej..
J- Haj..
L- HEJ BABE!

Začeli smo se režat. Vsi!
Torej klub Tai smo se imeli super.
A čez čas nas je minilo veselje...
Marlonu je Patti postala nekako všeč. Poljubil jo je na čelo in skupaj sta sedela ob vodi.
Z Lukasom sma se odpravila malo dlje od njiju. V gozd. Tam sma se začela pogovarjati o Patti in Tai

Življenje se nam je obrnilo na glavo.
,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(__)-,.-~*'
15. junij 2012
u63347
u63347
next
15. junij 2012
neext!
15. junij 2012
Odpravili smo se do Lukasove hiše.

Takrat me je poklicala mama da se odpravljamo domov. NAZAJ v Slovenijo?!!!
Skoraj sem znorela. To sem povedala Patti in Lukasu. Ona dva ostaneta v Los Angelesu.

L- Kaaj?!
P- Pa ne zdj?!
J- Vem ampak morem it >_<
P- Veš kok te bom pogrešala
L- Jas tut omg jst bi zraun šou
J- Vem sam negre sem že rekla mami pa nč tudi žal.

Vsi smo se razjokali drug na druzga in se že poslavljali.
Mama je prišla pome, z taksijom. Ko sma bile na letališču in sma vozili kufre je moj biu extremno težak nisem vedela kako za vraga. Tako sma se peljali na letalu in videla sem zaseben kotiček. Bili smo že blizu slovenije imeli smo še kakšni 2uri. Vzela sem potovalko/kufer in šla v tisti kotiček.

Ko sem potegnila zadrgo.. O: LUKAS JE BIU CELO POT V MOJI POTOVALKI

Od veselja sem skoraj znorela. Bila sem v najljubši obleki kot da bi vedela da bo tam

15. junij 2012
u63347
u63347
next
15. junij 2012
u93284
u93284
Naxt
15. junij 2012
Ma kdo kako idejo?
15. junij 2012
Lahk še kdo drug Nexta O
15. junij 2012
Ok nextam. Zdej rabim VSAJ 3nexte da bom nadaljevala :3
Ko smo prispeli sem prva vstopila v hišo. Zagledala sem moškega.Za mano je vstopil še
Lukas

L-ATA?!

Samo strmela sem ko sem videla kako se objemata. Nato je z kovčki vstopila še mama. Vrgla jih je na tla in objela tistega moškega. Z Lukasom sva se pogledala in dobenemu ni bilo nič jasno. Torej..Lukasov oče je naenkrat pokleknil pred mojo mamo.

O-Bi se poročila z mano?
M-Jaa!!

Bilo je uh da dol padeš. Tolko presenečenj v 1dnevu. Mama in tisti moški (oče) sta se čez 3mesce poročila. Takoj sem ju slikala v najlepšem trenutku.

Mama je bila tako srečna.Povedala mi je sma sam zarad njega hodle vsako leto v Los Angeles. Po poroki,ko sta mama in 'oče' uživala sva z Lukasom odšla na trato. Smejala sma se dokler sma lahko.

L-A se zavedaš da zdaj...sma kt brat in sestra
16. junij 2012
u96347
u96347
next!
16. junij 2012
u63347
u63347
next
16. junij 2012
nextttttttt
16. junij 2012
neext
16. junij 2012
Okej :'D

Takoj sem se prestrašila saj sem vedla da tako ne bo šlo. Stekla sem v svojo sobo in se razjokala.Vedela sem da je konec med mano in Lukasom.

16. junij 2012
UPS NI CEUGA POSLAU

L-Men tut ni vseeno...ampak našla boš nekoga
J-Ne nebom za vedno bom tu v sobi.
L-O ne pa neboš
J- JA PA BOM!

Tako sma se kregala dokler ni odšel domov.V hišo nasproti moje. Tako sem si žalela da bi bila Patti oz. Tia pri meni ampak Patti v Los Angelesu,Tia v bolnišnici-še vedno v komi. Jokala sem dokler nisem zaspala. Zjutraj me je mama poklicala na telefon. Začudila sem se kako to da me kliče.

M- Nina hitro pejt v bolnišnco HITRO!
J- Kaj je blo?! z kom?!
M- Vseeno sam prid hitro!

Vsedla sem se na kolo in se najhitreje koliko sem lahko odpeljala v bolnišnico. Pred vrati neke sobe sem videla mamin plašč. Vstopila sem noter in...bil je Lukas. Ležal je na bolniški postelji. Bila sem vsa panična. Stekla sem do prve medicinske sestre in jo vprašala kaj je narobe.

Me-Medicinska sestra
J-Jaz

J- Oprostite..kaj je bilo z Lukasom? Fant v sobi 14
M- Njegov oče,je klical v bolnišnico. Rešilci so prišli ob 2 zjutraj ponjega. Preveč je bil pod stresom.

Pomislila sem, da zaradi prepira in vsega tega kar se je dogajalo. Odšla sem nazaj v sobo 14. Tam je ležal z zaprtimi očmi. Mama in 'oče' sta šla v čakalnico. Vsedla sem se zraun Lukasa. Ravno ko sem se mislila vsati me je prijel za roko in odprl oči. Objela sem ga.

Vzela sem fotoaparat,ki ga imam vedno pri sebi.

Slikala sma se. Odločla sem se da bom to sliko dala na steno za spomin na naju. Ampak nisem odšla iz bolnišnice. Sedela sem polek njega do naslednjega dne, ko so ga izpustili iz bolnice,saj se je počutil že dost bolje. Tako sma skupaj bila v moji sobi. Vse skupaj se je naenkrat odvijalo zelo počasi...

16. junij 2012
neext
16. junij 2012
u96347
u96347
next!!!!!!!!
16. junij 2012
Next
16. junij 2012
Jaaa evo evo lol :'D Hwala ker spremljate.

Na moji mizi je bil radio. Dala sem na glas in bila je ena ful zakon pesem. Z Lukasom sma skakala po postelji in kričala oz. pela

L&J- Patrici-ja ja ja ja ja rada fa fa fa fantiziraaaaa.

Bilo je zakon. Najino sliko sem obesla na steno in od takrat sma bila še samo prijatelja. Lukas je prespal pri meni. Do jutra sma eno in isto pesem poslušala. Tudi zjutraj sma si pela to pesem. Popoldne po kosilu je Lukas moral it domov. Vzela sem škatlo z slikami,ki sem jih posnela z Patti,Tio,Marlonom in Lukasom. Vsedla sem se na postlo in jih gledala,ter se spominjala najlepših trenutkov.

Ko je bila ura 18:12 sem se odpraula na plažo. Gledala sem kako gredo valovi.

V mene se je naenkrat nekdo zaleteu.

16. junij 2012
nujno neext
16. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg