Forum
u69203
u69203
Živijo! Sem Živa Smolnik, stara bom 13 let. Sem Directionarka. Vsak dan sanjarim kako jih bom spoznala, ampak se to nikoli ne
zgodi. Dovolj mojega nakladanja. Zjutraj me je spet zbudila budilka, ampak danes je zadnji dan šole jej!!! V šoli smo imeli
zaključno prireditev. Tam sem pela z pevskim zborom, tudi plesala sem z mojimi sošolkami. Na koncu sva pa še jaz in moja
najboljša prijateljica Nino (tudi ona je Directionarka) zapeli pesem od One Direction Little things. Na koncu so naju vsi
pohvalili. Po proslavi smo se še malo zabavali, kot naredimo vsako leto. Nato sem se odšla poslovit od mojih prijateljic in
potem sva z mamo odšli domov. Tam se sploh nisem zavedala kaj še bom med počitnicami vse prestala...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- To je moja prva zgodbica upam, da vam bo všeč
Zanima pa me ali je vredna nadaljevanja? Prosim odgovorite iskreno

Ali naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2014
u155895
u155895
next
21. januar 2014
u160776
u160776
next
21. januar 2014
u69203
u69203
zelo sem vama hvaležna da bereta ampak a mi bi pomagali malo oglaševat? ful bi bla vesela
in še enkrat hvala slikce pa pridejo bol potem
21. januar 2014
u160776
u160776
Bom,tebe bi pa prosila,če bi oglaševala mojo zgodbico my perfect life,hvala
21. januar 2014
u69203
u69203
pennymedvedek a mi bi poslala link tvoje zgodbe da bi lahko prej
21. januar 2014
u160776
u160776
boste brali?

ja

ne

mogoce
pennymedvedek
21. januar 2014 19:59

za zacetek rabim odgovore
pennymedvedek
21. januar 2014 20:09

ker vidim da ne bo kaj bom kr začela,pol bomo pa vidli
pennymedvedek
21. januar 2014 20:27

drinn,drinn,oh ta budilka,o shit ura je 8.30 šola,kr neki dobesedno je*e se mi zanjo,spravim cunje na sebe,majico,kavbojke in oguljene al starke(ne vem kk se napiše),nekaj zvezkov vržem v trbo in počasi racam po ulici.Ko prispem v šolo previdno potrkam,slišim glas:naprejjjjjjj! in v zadregi vstopim,gdč.Novak,zamujateNEOPRAVIČENA URA,ah doma bo gorelo, si mislim in se vsedem ,po razredu pa se sliši hihitanje,ah kakšna zguba sem.Naj se na kratko predstavim sem Anja Novak,stara sem 15 let,živim z mamo in očetom,ki sta na polno zaposlena,a to me ne moti ,rada sem sama,v šoli mi ne gre preveč dobro imam dvojke in trojke,no vsaj enk neRavno grem iz učilnice ko se zaletim v... 4 nexte za začetek
pennymedvedek
21. januar 2014
u160776
u160776
račinalnik neki šteka ne vem ka mu je ti bom link poslala čim prej
21. januar 2014
u69203
u69203
ok
21. januar 2014
u69203
u69203
sem že našla nerabiš mi več poslat
21. januar 2014
u160776
u160776
ok
21. januar 2014
u69203
u69203
ok bom kr nadaljevala, ker potem nevem kdaj bom lahko spet nextala. Hvala tistim, ki bereta .Ta next je posvečen mojima edinima bralkama do zdaj. no pa začnimo:
------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem prišla domov sem se kot ponavadi spreoblekla ter odšla jesti kosilo, bila sem sama doma saj sta bila oče in mami v službi pozabila sem povedati, da imam tudi brata Žiga. Bila sem zelo vesela, ker je končno konec šole. Odločila sem se da bom odšla malo ven s psom na sprehod. Zunaj sem bila 3 ure še sama nisem mogla verjeti saj je to moj rekord. Ko sem prišla nazaj je bila že ura 18.30, ker sta bila oče in mama že doma smo odšli igrati družabne igre vem da sem otročja ampak včasih se mi zdi zelo kul. No med šolo sta imela oče in mama vedno probleme z mano saj sem imela štiri 3. Nevem ampak letos so se mi ocene poslabšale, mogoče je kriva puberteta hehe. No vedno smo se kregali večkrat sem se tudi jokala saj je to zelo hudo, ko nekdo kriči na tebe. No potem sem se odšla umit nato pa poslušat glasbo seveda od One Direction, ampak nisem samo od 1D poslušala sem tudi Little Mix in tako dalje. Ob 22.00 sem odšla spat saj sem bila zelo zaspana. Zaspala sem lepo mirno brez, da bi vedela kaj se bo zgodilo naslednji dan...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Evo ga moj next!!!! Upam, da vam bo všeč in da bom dobila čim več bralk
zdaj pa še malo vprašanj:
1. Kaj se bo zgodilo naslednji dan?
2. Next????
3. Kako se vam zdi?? Prosim odgovarjajte iskreno
21. januar 2014
u160776
u160776
nexttttttttttttttttttttttttttttttttt
21. januar 2014
u160776
u160776
21. januar 2014
u155895
u155895
next
22. januar 2014
u69203
u69203
prosim če bi malo odlaševali ker če ne bo veliko bralk nevem če bom ravno napisala novega dela
22. januar 2014
next
22. januar 2014
u160776
u160776
next
22. januar 2014
next
22. januar 2014
u69203
u69203
hvala vsem bralkam, ki dozdaj berete. Ta next je povečen mojima novima bralkama. Hvala ker berete. <3
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nikoli si nisem mislila, da se bo čez noč vse spremenilo.Zvečer smo se veliko pogovarjali in se smejali zraven pa gledali televizijo. Naslenji dan sem se zbudila že ob pol devetih. Spreoblekla sem se v trenirko in majico z londonsko zastavo. Nato sem se najedla in ker sta še mama in oče vedno spala sem jima pripravila zajtrk, na listek sem jima napisala še Dober tek. Nato pa sem odšla ven na sveži zrak odločila sem se, da bom šla malo teči, zato sem vzela psa in sva že odšla. Naredila sva velik krog. Ko sva prišla nazaj sem psu zamenjala vodo nato pa sem odšla v hišo, mame in očeta nikoli ni ravno zanimalo kje sem bila vedno sta me pustila, čez dan je bilo kot, da me sploh ne bi opazila, saj sta se vedno posvečala Žigu. Samo zvečer smo se pogovarjali pa še to ni bilo velikoktrat. Ampak danes je bilo drugače ko sem prišla v hišo sta začela kričati name kje sem hodila oče me je enkrat celo udaril in dobila sem hišni pripor. Bila sem zelo jezna in začudena, da sta se tako spreobrnila. Ker nisem vedela kaj naj delam sem šla na facebook in pogledala kaj je novega ampak ni bilo nič zato sem se odjavila. Ker je bilo do kosila še pol ure sem se odločila, da bom odšla igrati igrice na računalnik. Ko je bilo kosilo sem se najedla, nato pa sem morala iti spet v mojo sobo. Ker sem bila utrujena sem odšla spat. Zbudil me je hrup v hiši odšla sem pogledat kaj se dogaja in ugotovila sem, da se mama in oče spet prepirata zaradi mene. Dobila sem solzne oči zato sem stekla nazaj v mojo sobo. Ker sta mi dovolila, da lahko gledam televizijo sem si naredila film od One Direction This is us. Ko sem gledala ta film sem pozabila na vse skrbi, zraven sem se tudi veliko smejala in pela. Imela sem srečo, da sta me mama in oče pustila na miru zato sem lahko brez skrbi gledala film. Moram priznati, da večkrat ko vidim karkoli od Louisa se mi zdi kot, da sva si podobna ampak to ne more biti res, saj jaz živim v Sloveniji on pa v Veliki Britaniji pravzaprav potuje po svetu. Pozabila sem povedati, da moja družina ni ravno bogata ampak imamo dovolj, da se preživimo in si kupimo nove stvari, ampak ne ravno bogate stvari. Ko je bilo filma konec sem se odšla umit in spat saj je bila ura že pol dvanajst. Zaspala sem z mislijo, da bo naslednji dan boljši od tega.
------------------------------------------------------------------------------------------
Evo pa sem le nekaj napisala. Se opravičujem, ker ima toliko napak in ker je bedn
Še nekaj vprašanj:
1. Kaj mislite, da se bo zgodilo naslednji dan
2. Kako se vam zdi?
3. Če morem karkoli spremeniti mi povejte
22. januar 2014
u155895
u155895
neext
22. januar 2014
u69203
u69203
Hvala da brete ampak nadaljevanje bo prislo, ko bom dobila se kakih recimo 7 nextov se opravicujem ker nebo prej ampak rabim bralce drugac nevem ce bom nadaljevala
23. januar 2014
u160776
u160776
1.Kaj mislite,da se bo zgodilo naslednji dan?nwm,mogoč bodo prišli one direction v Slovenijo,res nwm nimam dobrih idej
2.Kako se vam zdi?The best:6
3.A si nora,ful je fajn
pa en velikNEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS.da si ne bi upala nehat:20,ko je super
23. januar 2014
u69203
u69203
ok mogoce nebom nehala ampak vseeno rabim malo vec bralcev
23. januar 2014
ful carsko!!!!!!!!!!!!
23. januar 2014
u69203
u69203
hvala Kak sem vesela, da ti je všeč jaz
23. januar 2014
u69203
u69203
popravek ignoriraj besedilco jaz in ker sem postala tako vesela bom dala verjetno zdaj next
23. januar 2014
neext
23. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg