Forum
Odprla sem oči. In ne, po meni ni skakal nagajivi mlajši bratev, in nisem ga začela gočkati. Oči sem odprla na šolski klopi. Ja, šola mi od nikoli ni zanimiva in najbrš mi nikoli nebo,ali? Končujem 9 razred, bližajo se počitnice in hkrati spričevalo. Letos bodo mojo spričevalo poslali po pošti domov, zaradi slabih izkušnjem iz prejšnega leta(v razredu je punca z istim imenom. vzela sem njeno spričevalo z dobrimi ocenami in poblila njeno ime, mama je mislila da sem dobra v šoli, dokler niso domol prišli sošolkini starši). Za naprej bi šla na smer petja, ja rada pojem in to me tudi veseli, o glasu... hmm,pa kar dvovim. Aja, sem Dea. Pravzaprav sem Diana a svojega imena ne maram zato me usi kličejo Dea, razen osebna in zdravstvena karta je problem, in testi. Na vsak test pod ime in priimek napišem Dea in profesorji me vedno opozarjajo da sem Diana, kot da nevem. Pišem se Gold in stara sem 14 kar pomeni da bom kmalu 15 in da končujem 9 a. razred.
To pa sem jas, osovražena punca na polovici šole:

Tisti ki niso hinavci,lažnivci in prevaranti pravijo da sem lepa,sepravi sem 99% grda? Ug. Imam eno prijateljico ki naj bi bila moja najbolša prijateljica ampak se večinoma druži z Amando!
Amanda je glavna na naši šoli, no tako misli ona in pol njene družbe.
Amanda:

Seveda ko Amanda hodi po šoli je za njo še cela vojska "sužnjev". Med kako 3 ali 5 punco v vojski sužnjev se dobi tudi "moja najbolša prijateljica" Anna. Anna je, prijazna in ko je z mano najbolša, a ko se druži z drugim v tem primeru z Amando postane hinavka. I guess. Drugače pa je zelo lepa in ima bujno domišlijo. Ok. Dovolj o šoli. Imam... Čakaj, nimam! Ugh, živim pri babici na koncu useh ulic in hiš, kot je rekla mami " Čez 9 gora in 9 voda". Jap, mamo so baje umorili, oči nas je zapustil ob rojstvu, moja mlajša sestrica pa je čudežno izginila. Resno mislim, počutim se kot da igram v grozlivki: sestra izginila,mama umorjena, oče nas je zapustiu... Policaji še vedno rešujejo primer izgubljene sestrice, očka ne iščejo, saj je baje dovolj star in policajev ne skrbi, mama pa je tako ali tako mrtva, a ni? Ko umre babica ( saj je stara) nevem kaj me čaka, gotovo me bo moral kdo posvojiti. Nevem, živlenje je čudno, še zdaj se počutim kot da govorim u dokumentarcu po imenu "zakleta družina". A zakaj se z mano ni nič zgodilo? Mama mi je umrla lani, konec počitnic, sepravi kmalu bo 1 leto. Letos, bom spričevalo pokazala babici, ali pa kar poštar...
_____________________________________________________________________________________
Kot vidte je zgodba neka skrivnosta grozlivka, da se prepričam da si prebral v nextu napiši "neext" z dvema e-jema in z " :* " poljubčkom c: da vidm hh ;D
27. oktober 2014
u178006
u178006
Next
27. oktober 2014
in ti si prebrala mhm c:
27. oktober 2014
next
27. oktober 2014
neext
27. oktober 2014
u166108
u166108
Neext":*"
27. oktober 2014
neext:*
27. oktober 2014
zadovolna
27. oktober 2014
ja hahah ;D
27. oktober 2014
concerttickets.
concerttickets.
No ponavadi berem bolj one direction ff-je,ampak mi je tvoja zgodba všeč in vsaki zgodbi moraš dati priložnost,tko da bom brala.
Seveda je bilo v prvem nextu malo napak,kar se vsem zgodi,tko da te ne bom po napakah sodila.Ne morem še povedat nekega mnenja,ker je to šele prvi del oz. uvod tako,da lahko samo rečem,da bom brala in če mi bo všeč,jo bom prebrala do konca.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext*0* :* c:
27. oktober 2014
u162202
u162202
neext:* ♡
27. oktober 2014
Four - omg take pohvale pa v prvem nextu še nikol nism dobla *O* waw hvala ti just made my day *-* hvala še enx <3
27. oktober 2014
u166108
u166108
Next
27. oktober 2014
concerttickets.
concerttickets.
np<3
27. oktober 2014
nekega dne sem se prebudila . počutila sem se malce slabo saj sem imela modrice od prejšnega dne ko me je oče spet natepel ker je bil pijan . vstala sem se iz postelje in odšla v kopalnico in tam je bil že moj brat. nekaj je počel z svojim velikim mastnim kurcem in ko me je videl se je zadrl in zaprl vrata a ni se zavedal da bo njegov tič ostal med vrati in ko je zaprl vrata se mu je tič zlomil in začel krvaveti . nisem mogla postiti da bi skrvavel zato sem šla na kolena in začela z ustmi preprečevati krvavenje . bilo mu je všeč in takrat sem si mislla da malo incesta še nobenmu ni škodilo. prišlo mu je in sperma mi je začela kot slap po alpski dolini teči navzdol po grlu . začelo me je žgečkati po grlu in morala sem zakašlati. sperma mi je prišla v nos in začela tudi in njega teči. nisem več mogla dihati in omedlela sem .
27. oktober 2014
10 nextov da nadaljujem
27. oktober 2014
wtf hahha
27. oktober 2014
u178006
u178006
next
27. oktober 2014
neext :**
27. oktober 2014
Nex <3
27. oktober 2014
u166108
u166108
Unstoppable. nextaj
28. oktober 2014
ja bom donc
28. oktober 2014
u181407
u181407
Neext:**
28. oktober 2014
u166108
u166108
Ok
28. oktober 2014
No, naj povem še to da obožujem živali, a z njimi nimam precejšne sreče saj hitro poginejo, le čudno je , da moji vsi pomrli mački so bili mrtvi najdeni na enem in istem kraju. Hrčke razumem, saj obožujem ruske hrčke ki pa imajo majhno življensko dobo. Sedaj imam 2 psa, no jas imam enega a eden od babice. Glede na to da imam ves dnar ki ga imam samo zase sem se odločila da si bom kupila telefon. Ne, nimam telefona, niti ne ležlim za televizijo in nisem po 5 ur na računalniku. In ne spim. Babi ima kure,krave in konje zato ni časa za počitek. Bližajo se 1 tedenske počitnice in odločila sem se da grem k teti. Babi mi je povedala da imam teto na Hawaiih. Hawaje od nekdaj obožujem tako da zakaj bi zamudila zlato priložnost.
Bil je petek,zadni šolski dan pred Hawaii. Zazvonila je zadnja ura in prva sem odšla iz razreda. Ponavadi zadnja odidem iz šole a danes sem preskočila kosilo in se odpravila domov. Sošolke so me čudno gledale in me opravljale. Priletim domov, pogramin kopalke, letim iz hiše, nazaj v hišo, vzamem telefon, pustim vrata odprta in kličem taxi ko se spomnem da sem na hribi brez taxieu. Babi prileti za mano in reče da ne gre kar tako, da moram zrihtati karto za letalo in malo več spakirati ne samo kopalk. Z glavo dol grem utrujena v hišo, se usedem na posteljo zaprem oči in ko odprem zakledam žensko,nekako je bila v zraku/letela, popraskam se po glavi in pomežiknem, v trenutku je ni bilo.

Šla sem v mestno knižnjico na računalnik in si uredila karto za letalo. Po 2 dneh sem bila pripravljena, zaradi priprav bodo počitnice krajše in zaradi lepih trenutkov še krajše. Pograbila sem potovalko in se odpravila na letališče, še prej sem morala počakati taxi. Po uri ali dve sem vsa utrujena iztopila iz letala. Tam je bil gospod z napisom na papirju "Gold" "aha to sem jas" sem si rekla.Šla sem k njemu in povedala da sem gospodična Gold. Peljav me je v veliko veliko poleg plaže in tam zagledam dolgo rjavolasko po prijimku "Gold Fernie" "Aha to si ti ljubica, kako dolgo te nisem videla, še vceraj sem te previvala". Zardela sem se posmejala in jo objela. Bila je hladna in imela je ledene roke, a na Hawaiih je vroče.Bilo mi je čudno.
28. oktober 2014
u181407
u181407
Neeext
28. oktober 2014
u166108
u166108
Next lahko das sliko tiste zenske
28. oktober 2014
Slikoo .... next takojjj <3
28. oktober 2014
hitr neext ;*